Skoči na vsebino

Fotografija
- - - - -

Oprema za chopper

• Prijavite se za odgovor
19 odgovorov v tej temi

#1 EvilGod

EvilGod

Neznanec

• Člani
  • 5 Objav:
  • Motocikel:Virago 250

Objavljeno 24. September 2004 - 10:58

Živjo,
zanima me, če je poleg http://www.slomoto.com/hawk/ , k sm jo najdu, še kkšna druga podobna štacuna s tako opremo, na netu al pa tut tko...
LP

#2 ICE_MAN

ICE_MAN

Mojster

• Člani
  • PipPip
  • 968 Objav:
  • Spol:moški
  • Motocikel:Hyosung Comet GT 650

Objavljeno 30. September 2004 - 09:43

Poglej www.Heingericke.de in www.louis.de drugac pa v ljubljan je za chooperje mal robe. Tc motoshop vem da nima nc mogoce ma Habat kj poglej na njihovo stran.

#3 Einherjar

Einherjar

Legenda

• Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5203 Objav:
  • Motocikel:Honda CBR 1100 XX - streetfigther/naked
  • Moj album:Moj album

Objavljeno 30. September 2004 - 09:59

www.fismo2000.si - Smarje-sap pri Ljubljani

#4 kOdEbLuE

kOdEbLuE

Mojster

• Člani
  • PipPip
  • 785 Objav:

Objavljeno 14. December 2004 - 15:39

enkrat sm klicu u fismo...
najprej se tipo javi po telefonu bol jezen kt ne da sm ga klicu...pove mi da je tista stran k jo ma na internetu oitak že dve leti stara in da je brezpredmetna...
vprašam za sissybar...prav ja no...bi se dal... in pol jst, tečnoba, vrtam naprej... ja ok kaka bi bla cena... in pol pravi isto kt pr louisu... pa jst pojma nimam kolk je to k pač nism meu ravn pr roku kataloga... in pol me tip skor nadere zakva nevem cen in bla bla pa mu nism mogu dopovedat da je prvi k sm ga sploh klicu in te zadeve... in kar je najboljs... :SS cene mi sploh ni povedu... :SS
da morm kr do njega prit in da se bova zmenla ipd mi je nalagu preden sm mu dol telefon vrgu...

če ma kdo boljšo izkušnjo nej mi pove prosim...
kar se pa tiče opreme pa preverte
www.cruisercustomizing.com (so blazno poceni sploh ker vrednost dolarja pada in za razliko od mnogih pošiljajo tud v slovenijo) :OK:

#5 kOdEbLuE

kOdEbLuE

Mojster

• Člani
  • PipPip
  • 785 Objav:

Objavljeno 14. December 2004 - 15:41

če slučajno kdo iz fisma prebere moj prejšnji post in misli da sm naredu krivico nej me kontaktira ker še vedno kupujem tist sissybar pa še druge stvari

HVALA

#6 Mustang

Mustang

Vseved

• Člani
  • PipPipPip
  • 1389 Objav:
  • Motocikel:Harley-Davidson 73 cui Black Pearl

Objavljeno 15. December 2004 - 00:11

Stane a.k.a. Fismo je zelo v redu dec, zgleda pa, da si naletel nanj v slabem momentu (he's a busy man).

Je pa res najbolje da se oglasiš pri njemu osebno, saj boš najbolje v živo videl kaj ti je všeč in kaj ima vse na izbiro in na zalogi. In ko boš prišel tja, boš videl da rabiš mnogo več stvari, kot se trenutno zavedaš. Pa še oko lahko vržeš na mnogo atraktivnih izdelkov (motorji, trike-i, ipd.) ki jih je izdelal Fismo himself. Torej, splača se ti iti tja.

Kar se tiče pa usnja za na čoperje pa velja pogledati v "Torzo" na Opekarski v Ljubljani. Tam lahko najdeš vsa usnjena oblačila, čelade, manjše ekorativne izdelke, torbe...ipd.

#7 Black Knight

Black Knight

Vseved

• Člani
  • PipPipPip
  • 1870 Objav:
  • Motocikel:Honda CBR 600F

Objavljeno 15. December 2004 - 01:23

Jaz sem pri Torzu kupil dve jakni, hlače, ledvični, rokavice, dvoje škornje, sedall bags, sprednjo torbico, pa še kaj bi se našlo...pa sem bil zadovoljen tako s kvaliteto kot s cenami, tko da ti ga kar priporočam...

#8 kOdEbLuE

kOdEbLuE

Mojster

• Člani
  • PipPip
  • 785 Objav:

Objavljeno 16. December 2004 - 16:39

Stane a.k.a. Fismo je zelo v redu dec, zgleda pa, da si naletel nanj v slabem momentu (he's a busy man).

ja ok ne... mogoče... kljub vsemu bi mi pa lahk reku da je to 120-180 evrov (zdej vem k sm pogledu drugje) in bi obema prhranu brezpredmetno debato :P

#9 Mustang

Mustang

Vseved

• Člani
  • PipPipPip
  • 1389 Objav:

Objavljeno 17. December 2004 - 00:17

ja ok ne... mogoče... kljub vsemu bi mi pa lahk reku da je to 120-180 evrov (zdej vem k sm pogledu drugje) in bi obema prhranu brezpredmetno debato  :P

Preberi objavo

Praktičnost ne gre vedno z roko v roki z genialnostjo...

Sir Hewllet Hampshire

#10 kOdEbLuE

kOdEbLuE

Mojster

• Člani
  • PipPip
  • 785 Objav:

Objavljeno 27. December 2004 - 19:22

Praktičnost ne gre vedno z roko v roki z genialnostjo...

Sir Hewllet Hampshire

Preberi objavo

evo prepriču si me... dam mu še eno priložnost .) hecam se... druge priložnosti itak ni... bom pa šou pogledat kva ma če mi en pove približn kolk se tja pride oz adreso

#11 Mustang

Mustang

Vseved

• Člani
  • PipPipPip
  • 1389 Objav:

Objavljeno 28. December 2004 - 01:33

evo prepriču si me... dam mu še eno priložnost  .) hecam se... druge priložnosti itak ni... bom pa šou pogledat kva ma če mi en pove približn kolk se tja pride oz adreso

Preberi objavo

Fino si se odločil. :grim

1.) Greš po stari cesti (iz LJ) proti Grosupljem in zaviješ v Šmarje-Sap. Tam greš levo čez most (nad avtocesto) pri cerkvi in pelješ naravnost, naravnost, naravnost po naseljenem hribčku gor in dol in prideš na koncu do Staneta. Skor ne morš falit.

2.) Greš po avtocesti in zaviješ dol na Šmarje-Sap. Prideš v Cikavo, pelješ naprej in prideš v Šmarje-Sap, zaviješ desno na most pri cerkvi (tokrat prideš iz druge smeri, zato desno), pelješ naravnost, naravnost, naravnost po naseljenem hribčku gor in dol in prideš na koncu do Staneta. Skor ne morš falit.

Hint: prej pokliči, če bo imel odprto.

Veliko sreče :)

#12 kOdEbLuE

kOdEbLuE

Mojster

• Člani
  • PipPip
  • 785 Objav:

Objavljeno 28. December 2004 - 06:37

Fino si se odločil.  :grim

1.) Greš po stari cesti (iz LJ) proti Grosupljem in zaviješ v Šmarje-Sap. Tam greš levo čez most (nad avtocesto) pri cerkvi in pelješ naravnost, naravnost, naravnost po naseljenem hribčku gor in dol in prideš na koncu do Staneta. Skor ne morš falit.

2.) Greš po avtocesti in zaviješ dol na Šmarje-Sap. Prideš v Cikavo, pelješ naprej in prideš v Šmarje-Sap, zaviješ desno na most pri cerkvi (tokrat prideš iz druge smeri, zato desno), pelješ naravnost, naravnost, naravnost po naseljenem hribčku gor in dol in prideš na koncu do Staneta. Skor ne morš falit.

Veliko sreče  :)

Preberi objavo

hvala!...

#13 kOdEbLuE

kOdEbLuE

Mojster

• Člani
  • PipPip
  • 785 Objav:

Objavljeno 28. December 2004 - 06:39

Preberi objavo

grem rajš na blef da si ne premislim
.)

#14 ceco

ceco

Vseved

• Člani
  • PipPipPip
  • 1729 Objav:
  • Motocikel:GL 1800

Objavljeno 28. December 2004 - 07:25

Ni dobra ideja.

Najbrže bo šel tisti dan na banko plačevat naloge ali pa v Portorož v "svoje toplice". Mogoče bo delal zase ali pa ga bo bolela glava.

In če boš že tam, pazi prosim na njegove mačke.

#15 Giga

Giga

- - -

• Člani
  • 67 Objav:
  • Motocikel:CBR1000RR

Objavljeno 30. December 2010 - 15:30

Zdravo,kar se tice Torzo trgovine ima kvalitetno robo,oče prehvalu totalno.kar me pa zanima je pa,mogoce kdo ve cifro od ferme Fismo iz Smarje Sap jst tega modela nikjer ne najdem.hvala in lp

0 članov prebira to temo

0 gostov in 0 anonimnežev