Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 6 R 636


zviz

Priporočene objave

lp!

mene zanima če majo ninje letniki 03, 04 kšne serijske napake pa tko.Sedaj imam cagivo mito in sem imel veliko problemov(sedaj je sicer zrihtana sam mi je že prešvoh) tko da me zanima če to res delajo te motorji al je tud tukaj kaj verjetnosti da crkne?na kok so ker redni servisi pa tko mal prosm povejte...a so res ninje "prehude" za nepreveč izkušene...

nism lih lepo slovnično pisu se mi ni dal tko da se opravičujem :P

tnx za odgovore :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

600-tka ni 125 kubičn motrčk je pa dosti bol vodljiva kot večina 125 kubičnih motrčkov

se nikakor ne bi strinjal :nono: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

600-tka ni 125 kubičn motrčk je pa dosti bol vodljiva kot večina 125 kubičnih motrčkov

To pa ni res :nono: Kar poglej test Aprilie RS125 od batzajle kaj je napisal ;)

Pol pa ni zame..jst rabm motorček okol 150kg(še manj lohk)..max.180kg..čene ga ne bom mogu obdržati..razen če bom skoz na njemu :lol1:

Ojojojojoj človek,a si dec al kva?Zakaj pa nebi moral obdržati 180kg med nogami?Med vožnjo postane lahek, da sploh ne čutiš tistih 180kg,nevem zakaj toliko kompliciraš pri najmanših težavah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp!

mene zanima če majo ninje letniki 03, 04 kšne serijske napake pa tko.Sedaj imam cagivo mito in sem imel veliko problemov(sedaj je sicer zrihtana sam mi je že prešvoh) tko da me zanima če to res delajo te motorji al je tud tukaj kaj verjetnosti da crkne?na kok so ker redni servisi pa tko mal prosm povejte...a so res ninje "prehude" za nepreveč izkušene...

nism lih lepo slovnično pisu se mi ni dal tko da se opravičujem :P

tnx za odgovore :yea1:

nobenga ninja driverja :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še jaz vprašam če imajo 98 letniki kake serijske napake :P

Čeprav se v 9 letih že naberejo najbrž kakšne druge napake :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja očitno je tuki brezveze čakat pa upat da bo kdo kej odgovoru...ker pridejo samo odgovori iz kategorije 125-250 tam kjer sem že doma...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha pa res ja :lol1: na cestah od teh 600 cestakov največ prav ninj tu pa nobenega... očitno se vsi samo vozijo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BATko, verjemi, teh 180kg se sploh ne čuti

sem sedel na kolegovi ninji (1996), ki naj bi imela 190kg, vendar sem mislil da je le kakih 10kg težja od mitota (115kg), probal sem ga tudi nagnit na mestu (20cm levo-desno) pa niti približno ni čutiti 190kg :eek: tko da se glede teže ne sekiraj,....probaj se vsesti na tak motor pa ti povem da boš prijetno presenečen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp!

mene zanima če majo ninje letniki 03, 04 kšne serijske napake pa tko.Sedaj imam cagivo mito in sem imel veliko problemov(sedaj je sicer zrihtana sam mi je že prešvoh) tko da me zanima če to res delajo te motorji al je tud tukaj kaj verjetnosti da crkne?na kok so ker redni servisi pa tko mal prosm povejte...a so res ninje "prehude" za nepreveč izkušene...

nism lih lepo slovnično pisu se mi ni dal tko da se opravičujem :P

tnx za odgovore :yea1:

Evo, da ne boš brundal da noben ne odgovori. Moja je letnik 04. ma cca 26 prevoženih in brez kakršne koli tehnične težave. (trk, trk) Je pa res da jo mam od junija lani. In ne niti malo ni prehuda za začetnika, čeprav je isti letnik R6-ka bolj nežna.. :)

(p.s.: če jo kupuješ- ninjo, se pa moja mimogrede prodaja. )

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp!

mene zanima če majo ninje letniki 03, 04 kšne serijske napake pa tko.Sedaj imam cagivo mito in sem imel veliko problemov(sedaj je sicer zrihtana sam mi je že prešvoh) tko da me zanima če to res delajo te motorji al je tud tukaj kaj verjetnosti da crkne?na kok so ker redni servisi pa tko mal prosm povejte...a so res ninje "prehude" za nepreveč izkušene...

nism lih lepo slovnično pisu se mi ni dal tko da se opravičujem :P

tnx za odgovore :yea1:

No da ti se jaz odgovorim imam letnik 2005 iscer model 04. 10k km dela vse bp. Ali je prehuda ali ne je pa pomoje odvisno od cloveka do cloveka meni osebno je ravno prav. Pa ne mores primerjat mitota in ninje je cisto drug cenovni razred ninja 4 t ti 2t in tako dalje ni to isto. Te ss motorji naj bi delali ce je normalno servisiran je zelo malokrat da bi stvari kar crkovale cerpav se tudi to naredi.........

Popravljeno . Popravil aselak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, da ne boš brundal da noben ne odgovori. Moja je letnik 04. ma cca 26 prevoženih in brez kakršne koli tehnične težave. (trk, trk) Je pa res da jo mam od junija lani. In ne niti malo ni prehuda za začetnika, čeprav je isti letnik R6-ka bolj nežna.. :)

(p.s.: če jo kupuješ- ninjo, se pa moja mimogrede prodaja. )

Lp.

kok hočeš zanjo :naughty: pa s kje si... :D

No da ti se jaz odgovorim imam letnik 2005 iscer model 04. 10k km dela vse bp. Ali je prehuda ali ne je pa pomoje odvisno od cloveka do cloveka meni osebno je ravno prav. Pa ne mores primerjat mitota in ninje je cisto drug cenovni razred ninja 4 t ti 2t in tako dalje ni to isto. Te ss motorji naj bi delali ce je normalno servisiran je zelo malokrat da bi stvari kar crkovale cerpav se tudi to naredi.........

ja vem da ne morš primerjat..sam sm povedu da sm meu zlo velko nesrečo z mojim motorjem tko da si zdej želim neki da bo res delal..a je to res da menjalniki radi crknejo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ressko verjami da je kakršna koli primerjava brezpredmetna.(Sploh pa če primerjaš tako različna tipa motorjev kot je to v tem primeru), sicer pa če te skrbi vzdržljivost pa povprašaj malo tipe ki se dost zadržujejo po večjih moto zborih pa boš videl kaj vse tam prestajajo japonske mašine, in še zmeraj kar delajo in delajo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok hočeš zanjo :naughty: pa s kje si... :D

ja vem da ne morš primerjat..sam sm povedu da sm meu zlo velko nesrečo z mojim motorjem tko da si zdej želim neki da bo res delal..a je to res da menjalniki radi crknejo?

Da bi menjalniki crkoval to prvic slisim. Je pa mogoce res da je manjalnik malo bolj glasen. Saj ves japan POWER!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi menjalniki crkovali še tudi jaz nisem slišal, res pa je da kawasakijev agregat nasplošno deluje malo glasneje, tudi mejalnik je nekoliko bolj glasen kot npr pri hondi kar pa ne pomeni da je to kaj slabega ali da je z njim kaj narobe pač je tako skonstruiran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP.

SEM LASTNIK NINJE 636R LETNIK 04 IN IMAM PROBLEM Z BLOKADAMI NA MOTORJU.

TAKO,DA MI JIH PRI 13500 OBRATIH MEČE VEN.

ZANIMA ME,ZAKAJ IN KAKO SE JIH ZNEBIM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a res nima noben kakšne informacije

dečko, daj bolj natančno napiši, kaj te moti ... a to, da motor naviješ do rdečega polja, pa ti potem blokada prepreči, da bi uničil mašino?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem imam v tem,da blokade meče ven namesto pri{15750rpm.} pri 13500rpm.

zato se močno pozna pri pospeških in na končni hitrosti,kajti obrati so daleč od rdečega polja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kako veste kdaj gre bencin proti rezervi in koliko literski je tank ,koliko literska je rezerva in koliko km se lahko naredis z rezervo

lp,nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rezervoar je 17 literski, rezerva se prižge pri približni 14l poraba znaša med 6-7l ostalo si pa sam izračunaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rezervoar je 17 literski, rezerva se prižge pri približni 14l poraba znaša med 6-7l ostalo si pa sam izračunaj.

Si pa imel ful varčno verzijo Ninje pol... :worship:

Glede obratov: če te moti lučka, ki se prižiga, kao v opozorilo ob nastavljeni višini le-teh: to je nastavljivo, drugače pa je jasno da je treba šaltat višje ko se v določeni prestavi zvrti v rdeče; s pospeški pa to nima nobene veze. Lahko si daš mogoč še power commander not, pa si pač razmerja drugače nastaviš.. :yes: Kapavem..

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem imam v tem,da blokade meče ven namesto pri{15750rpm.} pri 13500rpm.

zato se močno pozna pri pospeških in na končni hitrosti,kajti obrati so daleč od rdečega polja

Da nimaš ti 72kw blokado :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pa imel ful varčno verzijo Ninje pol... :worship:

Kapavem..

Lp.

Kapavem.., se mi zdi da je šla 636 preko sedem bolj poredko, tud zdaj z literco ne pridem čez 7,5-8(z 15 litri približno 180-200km), no grobnik ipd.destinacije je tema zase.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!