Skoči na vsebino

Triumph Tiger 955i


filip77

Priporočene objave

nauci se objavljati slike na forumu.

tema za to pocetje obstaja.

ice

Popravljeno . Popravil Ice
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotel sem slikce objavit, pa nimam pojma kako to gre. Na drugih forumih je to zelo enostavno.

Popravljeno . Popravil rdanilo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotel sem slikce objavit, pa nimam pojma kako to gre. Na drugih forumih je to zelo enostavno.

No probam šr enkrat:se mi zdi da je original vtičnica.

tiger-955i.jpg

levi-bok1.jpg

notranja.jpg

vticnica.jpg

levi-bok1.jpg

Popravljeno . Popravil rdanilo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

@rdanilo, gre za standardno vtičnico. Vtikač dobiš v Baumaxu ali Sparu na avto delih. Na koncu ima rdeče obarvan nastavek. Z njim vred gre v vtičnico v avtu recimo, za motor se pa ta rdeč obroček sname. 

 

 

@zdravc, kaj pa naprej ? A se vračaš med BMW-jaše ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

 

@zdravc, kaj pa naprej ? A se vračaš med BMW-jaše ?

ne, ostanem na Triumphu, sam močnejšem in novejšem....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Pozdrav vsem,

od 04.07. sem tud sam lastnik te zverince, do zdaj naredu cca 3k km, zadovoln in če bi se še enkrat odločal, bi se definitivno enako :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

pozdrav matkoj.

sem mislil da sem edini lastnik tigra 955i v ljubljani,ker ga na cesti ne vidiš.

super zdaj gremo lahko kdaj na kakšno furco. :kva2:

 

lp robert

Popravljeno . Popravil medvedr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem,

od 04.07. sem tud sam lastnik te zverince, do zdaj naredu cca 3k km, zadovoln in če bi se še enkrat odločal, bi se definitivno enako :)

A si ga pripeljal morda iz MB in je british green barve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Živjo,

tukaj nisem (še) tako aktiven, je pa seveda točno ta, tud na tej temi mislm da je bil omenjen l.07 ko se je še nov prodajal v Mb,

Robert, a sva se mogoče vidla na petrolu na Rudniku 01.novembra? Me je pocukal en lastnik, pa predvidevam da nas res ni prav dost :P

Za kakšno furco se pa mormo zment, v novi sezoni ;)

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sva midva pred nekaj časa, mislim da enkrat konec septembra ali pa v začetku oktobra dve rekla pred semaforjem na Vilharjevi? Sem bil s ta novim sivim Tigrom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

tukaj nisem (še) tako aktiven, je pa seveda točno ta, tud na tej temi mislm da je bil omenjen l.07 ko se je še nov prodajal v Mb,

Robert, a sva se mogoče vidla na petrolu na Rudniku 01.novembra? Me je pocukal en lastnik, pa predvidevam da nas res ni prav dost :P

Za kakšno furco se pa mormo zment, v novi sezoni ;)

 

Lp

Namreč, zelo dobro poznam prejšnega lastnika tvojega Tigra. Vedi samo to, da je pazil nanj bolj kot na svojo ženo. :xx:   :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno Matko videla sva se.

Obvezno moramo spomladi narediti kakšno furco.

Moj kontakt 040 229 102.

 

lp robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A sva midva pred nekaj časa, mislim da enkrat konec septembra ali pa v začetku oktobra dve rekla pred semaforjem na Vilharjevi? Sem bil s ta novim sivim Tigrom.

Točno tako :) se priporočam da se kaj vidimo v novi sezoni, bi me čisto iz firbca zanimalo malo vrčt uč na tvojo zverinco :P

Namreč, zelo dobro poznam prejšnega lastnika tvojega Tigra. Vedi samo to, da je pazil nanj bolj kot na svojo ženo. :xx:   :yes:

Mislim da sem naredil odličen nakup ;) prejšnji lastnik je bil v vseh pogledih zelo korekten, kar se vidi tudi na motorju... pozdravi D. v mojem imenu

Točno Matko videla sva se.

Obvezno moramo spomladi narediti kakšno furco.

Moj kontakt 040 229 102.

 

lp robert

Se slišva! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

srečno,zdravo in veliko varnih kilometrov v letu 2014,vam želim na vaših triumph-ih

 

lp srečno Medvedr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

kaj bi bilo to!

 

Na vsake toliko časa sem opazil da mi motor ne vzge takoj ,tako da moram štartati malo dlje.

 

lp robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Pozdravljeni!

Zanima me, če ima kdo service manual za tigra 955i 2003 letnik pa še, kakšno olje dajete vašemu konjičku.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...
  • 10 mesecev pozneje...
  • 1 leto pozneje...

rabil bi štromarja za vezavo dodatnih luči

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Se kakšen spozna na merilec hitrosti,včeraj je začel nekaj nagajat.Kazalec na momente skače levo desno?

kaj bi bilo to ali ima kakšen izkušnjo s to napako

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, medvedr pravi:

Se kakšen spozna na merilec hitrosti,včeraj je začel nekaj nagajat.Kazalec na momente skače levo desno?

kaj bi bilo to ali ima kakšen izkušnjo s to napako

lp

mehanski na zajlo? neb je na suzukiju zaribal števec . in to tako , da mi je . debilu . 2x utrgalo zajlo za števec.. je pa zanimivo - je kazal samo toliko man , da če bi vozil po števcu bi bil vsakič ob izpit.

Pravkar, thumper pravi:

mehanski na zajlo? meni je na suzukiju zaribal števec . in to tako , da mi je . debilu . 2x utrgalo zajlo za števec.. je pa zanimivo - je kazal samo toliko manj, da če bi vozil po števcu bi bil vsakič ob izpit.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!