Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

  • 4 mesecev pozneje...
  • 1 leto pozneje...

A je že kdo imel probleme z elektriko na Z750s?
Že lansko pomlad sem imel težavo, da se mi je nenadoma prižgala rdeča lučka za temperaturo in potem sem peljal mehaniku, menjal je oba senzorja pri hladilniku in še vedno se prižiga lučka (sicer manjkrat kot prej). 
Hlajenje deluje normalno, ker so cevi mehke in sem se lani vozil celo sezono, kjub temu,da se občasno prižiga lučka za temperaturo (večinoma se prižiga takrat ko je motor mrzel).
Torej kaj bi bilo narobe, da čeprav sta menjana senzorja in kabel, da še vedno se prižiga lučka za temperaturo?

1649869951650.jpg

s-l300.jpg

s-l400.jpg

Popravljeno . Popravil Ktr1sk
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stopljeni kabli lahko pomenijo samo eno. KRATEK STIK.

Nekje imaš "preguljeno" izolacijo. Tista rdeča žica v paru s črno je že zelo sumljiva. Če je kakšen "ljubiteljski" električist kaj dodajal na motorju, lahko začneš iskati kar tam, kjer so speljane dodatne žice.

Tudi če je bil motor razbit, je veliko možnosti da ožičenje ni pravilno napeljano in se lahko zaradi treslajev "preguli" izolacija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta motor imam že 6 let, lani je prvič se pojavila ta težava, tisti rdeč in črn kabel sem pred leti sam napeljal in je za USB polnjenje, vmes imam stikalo ON/OFF, ker se prazni akumulator če je ves čas priklopljen. Zakaj se je to zgodilo in zakaj se še pojavlja, kljub temu, da je menjan kabel, mehanik je rekel, da ne ve, ter da naj peljem moto-električarju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Pozdrav,

 

Kupil sem kawasaki z750 s in imam problem , da se ne da zaklenit krmila?? Ključ lahko obrnem samo do tričetrt obrata do lock napisa... a ve kdo kaj bi lahko bilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, Izprijenec said:

Pozdrav,

 

Kupil sem kawasaki z750 s in imam problem , da se ne da zaklenit krmila?? Ključ lahko obrnem samo do tričetrt obrata do lock napisa... a ve kdo kaj bi lahko bilo?

Imaš krmilo popolnoma levo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
Ob 13. 4. 2022 ob 20:17, Ktr1sk pravi:

Ta motor imam že 6 let, lani je prvič se pojavila ta težava, tisti rdeč in črn kabel sem pred leti sam napeljal in je za USB polnjenje, vmes imam stikalo ON/OFF, ker se prazni akumulator če je ves čas priklopljen. Zakaj se je to zgodilo in zakaj se še pojavlja, kljub temu, da je menjan kabel, mehanik je rekel, da ne ve, ter da naj peljem moto-električarju.

.

... nimam z750 ... ampak bi pa vseeno rabil enega "moto-električarja" :eek:

... če kdo pozna kakšnega, ga za ta info z veseljem nagradim s kakšnim sixpekom :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 23. 5. 2023 ob 17:09, pik1 pravi:

.

... nimam z750 ... ampak bi pa vseeno rabil enega "moto-električarja" :eek:

... če kdo pozna kakšnega, ga za ta info z veseljem nagradim s kakšnim sixpekom :D

Oni tvoj iz extrio je električar? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Pozdrav, mene pa zanima a se da kje dobiti seervisno knjižico za dotičen motor saj je nisem dobil zraven ob nakupu? Bi jo pa imel vsaj za svojo evidenco... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!