Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Dejte že matrat Borruta k je že vse Pravilnike znucal do konca, pa še lima mu je zmankal k skozi lepi neki tle gor :blush:

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, thumper pravi:

ok hvala Borutt - pri nas , ki sedaj vemo , da sta v merilniku zabeležena oba časa- čas meritve in trenutni čas - ki se lahko dejansko razlikujeta samo za čas do zaustavitve - ne več... 

nategne pa lahko vsakega , ki tega ne ve ter mu pokaže dejanski čas kot čas meritve če sama ura v merilcu zaostaja - teoretično lahko nategne enega 4 min po opravljeni meritvi .. in verjetno je tako poizkušal tudi tisti takrat mene ..

še zmeraj pa je opcija  - ker ni slike merjenega vozila - da meri enega pred ali enega za tabo (ki vozita z višjo hitrostjo kot ti)  in ti pokaže meritev čeprav dejansko tebe sploh ni meril...

obstajajo tudi laserski merilci ki posnamejo digitalno sliko merjenega objekta ob meritvi ? seveda obstajajo..celo taki , ki posnamejo video obstajajo...samo niso dobri za nategovat nedolžne ker obstajajo fiksni dokazi ne pa možnost natega...

 

 

 

Si poskusil te svoje teorije zarote predstaviti v kakšni oddaji, kakršne se predvajajo na televizijskem programu History ? Mogoče ti bodo celo kaj plačali.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Borutt pravi:

Si poskusil te svoje teorije zarote predstaviti v kakšni oddaji, kakršne se predvajajo na televizijskem programu History ? Mogoče ti bodo celo kaj plačali.

 

khm...doživel v Črni Gori (smer iz Kotorja proti Bileči, lepa hitra cesta), ko je mene pa Kmeta model ustavil, takoj ven iz tunela, pa pravi, da naju je izmeril in da sva pičila 95km/h....nakar sva se začela smejati, (nekje 175km/h je bilo na števcu v trenutku, ko sem ga videl), pa Kmet pravi, mogu, da vidim? :D

Pa je organ modro odgovoril, da je že zbrisal meritev. K sreči sva jo odnesla samo z opominom in obvestilom, da je zgoraj višje še ena patrulja. Nato sva divjala po PSu....pa patrulje ni bilo :( no saj bolje da ne.

Nauk zgodbe: če rata, rata :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razlika je edino v tem, da si Črnogorc, Hrvat, ...zasluži malco, naš pa si naprti dodatno delo:P

MP3 se lahko vozi z B kategorijo po hrvaškem, homologacija:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Borutt pravi:

14.05. bo.

Navodila za uporabo merilnika hitrosti proizvsjalca omenjene naprave in interni akt Priročnik za izvajanje postopkov v cestnem prometu. 

Če je to res, potem mi je pa vse jasno. Metoda meritev torej ni predpisana z uradnim aktom. Pa še malo za hec in ilustracijo tvojega odgovora. Zveni pa to nekako takole. Kupiš motor, prebereš in upoštevaš navodila za uporabo in potem se v vasi zmenimo kako se bomo vozili.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, tomash pravi:

Če je to res, potem mi je pa vse jasno. Metoda meritev torej ni predpisana z uradnim aktom. Pa še malo za hec in ilustracijo tvojega odgovora. Zveni pa to nekako takole. Kupiš motor, prebereš in upoštevaš navodila za uporabo in potem se v vasi zmenimo kako se bomo vozili.

Točno tako. Sedaj grem pa nov motor naročiti. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Borutt pravi:

Točno tako. Sedaj grem pa nov motor naročiti. 

Imam tri naprodaj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, ukica pravi:

Eno vprasanje..ali se lahko Piaggio MP3ja vozi z B kategorijo na hrvaskem?

objava s tega foruma:

Objavljeno 12 Aug 2015 : avtor:53č

"Za vse, ki vas zanima. Piaggio MP3 LT na Hrvaškem NI dovoljeno voziti z B katrgorijo.

 

Pisal sem na PU Istarska  PU istarska <istarska@policija.hr>

 

Vprašanje:

Pitanje u vezi sa vožnjom Piaggio MP3 LT v Hrvatskoj sa vozačkom dozvolom B kategorije
 

Pozdrav

 

Pišem vam iz Slovenije. Zanima me, dali mogu  kako Slovenac voziti svoj u Sloveniji registriran tricikl Piaggio Mp3 400 LT u Hrvatskoj isto kao u Sloveniji sa vozačkom dozvolom B kategorije.  

 

Tehnički podaci: Piaggio MP3 400 tricycle Y Tip: M642-00   L5E tricikl

 

http://www.totalmotorcycle.com/motorcycles/2012models/2012-Piaggio-Mp3TouringLT400IE.htm

Unaprijed se zahvaljujem  za vaš odgovor.

 

 

Odgovor:

 

 
PU istarska <istarska@policija.hr> 10:54 (pred 1 uro)cleardot.gif  
cleardot.gif
cleardot.gifZa meni
cleardot.gif
Poštovani,

 

vezano za Vaš upit upućen Policijskoj upravi istarskoj, a koji se odnosi na uvjete koji su potrebni za upravljanje triciklom na području Republike Hrvatske, izvješćujemo vas da je;

 

- čl. 2. st. 1. toč. 40 Zakona o sigurnosti prometa na cestama (NN 64/15), propisano: "motorni tricikl" je motocikl na tri simetrično postavljena kotača čiji je radni obujam motora veći od 50 cm3 i/ili koji na ravnoj cesti može razviti brzinu veću od 45 km/h".

 

Temeljem važećih zakonskih propisa u Republici Hrvatskoj, "motornim triciklom", na teritoriju Republike Hrvatske može se upravljati s položenom A1, A2 ili A kategorijom, ovisno o snazi vozila i starosnoj dobi vozača.

 

S poštovanjem, 

Odjel za izvještajnu analitiku i odnose s javnošću "

 

 
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, ukica pravi:

Eno vprasanje..ali se lahko Piaggio MP3ja vozi z B kategorijo na hrvaskem?

(20) Imetniki vozniškega dovoljenja za vožnjo vozil kategorije B smejo voziti v Republiki Sloveniji tudi trikolesa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27 minutes ago, blazzarss said:

objava s tega foruma:

Objavljeno 12 Aug 2015 : avtor:53č

"Za vse, ki vas zanima. Piaggio MP3 LT na Hrvaškem NI dovoljeno voziti z B katrgorijo.

 

Pisal sem na PU Istarska  PU istarska <istarska@policija.hr>

 

Vprašanje:

Pitanje u vezi sa vožnjom Piaggio MP3 LT v Hrvatskoj sa vozačkom dozvolom B kategorije
 

Pozdrav

 

Pišem vam iz Slovenije. Zanima me, dali mogu  kako Slovenac voziti svoj u Sloveniji registriran tricikl Piaggio Mp3 400 LT u Hrvatskoj isto kao u Sloveniji sa vozačkom dozvolom B kategorije.  

 

Tehnički podaci: Piaggio MP3 400 tricycle Y Tip: M642-00   L5E tricikl

 

http://www.totalmotorcycle.com/motorcycles/2012models/2012-Piaggio-Mp3TouringLT400IE.htm

Unaprijed se zahvaljujem  za vaš odgovor.

 

 

Odgovor:

 

 
PU istarska <istarska@policija.hr> 10:54 (pred 1 uro)cleardot.gif  
cleardot.gif
cleardot.gifZa meni
cleardot.gif
Poštovani,

 

vezano za Vaš upit upućen Policijskoj upravi istarskoj, a koji se odnosi na uvjete koji su potrebni za upravljanje triciklom na području Republike Hrvatske, izvješćujemo vas da je;

 

- čl. 2. st. 1. toč. 40 Zakona o sigurnosti prometa na cestama (NN 64/15), propisano: "motorni tricikl" je motocikl na tri simetrično postavljena kotača čiji je radni obujam motora veći od 50 cm3 i/ili koji na ravnoj cesti može razviti brzinu veću od 45 km/h".

 

Temeljem važećih zakonskih propisa u Republici Hrvatskoj, "motornim triciklom", na teritoriju Republike Hrvatske može se upravljati s položenom A1, A2 ili A kategorijom, ovisno o snazi vozila i starosnoj dobi vozača.

 

S poštovanjem, 

Odjel za izvještajnu analitiku i odnose s javnošću "

 

 

Hvala. Sem ze nekaj slisal, da se nesme vozit, ampak sem vseeno raje povprasal..kurc mogoce imajo pa isti zakon kot mi..EU etc.. :)

19 minutes ago, Borutt said:

(20) Imetniki vozniškega dovoljenja za vožnjo vozil kategorije B smejo voziti v Republiki Sloveniji tudi trikolesa.

Hvala Borutt, to sem ze vedel(ampak res vedel, ne tako kot pri A2 izpitu :P

 

Jah nic, bo sla pa delati izpit za A, pa upam da bo v vmesnem casu spoznala, ali ji je motorizem vsec ali ne. :) 

 

Ali pac je to zopet ena siva cona kot pri nas A2 izpit, ki si ga vsak malo po svoje razlaga?

 

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

(20) Imetniki vozniškega dovoljenja za vožnjo vozil kategorije B smejo voziti v Republiki Sloveniji tudi trikolesa.

smejo, vendar ne vsa:ras:

kaj bi storu?

vstaviš Nemca na 124ccm motornem kolesu, vendar nima kategorije A, v Nemčiji se to vozilo lahko vozi z B kategorijo:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Borutt pravi:

Si poskusil te svoje teorije zarote predstaviti v kakšni oddaji, kakršne se predvajajo na televizijskem programu History ? Mogoče ti bodo celo kaj plačali.

 

dej že nehi s teorijami zarote ..tolk pa tolk od vseh vaših zaposlenih- oz tvojih sodelavcev- je navadnih nategunov ..ne samo ti - tudi jaz bi raje videl , da je uradna oseba v policijski uniformi poštena - vsaka ..pa ni .. na žalost .. in bolj tvojo kot mojo .. pač nimaš te sreče v svojem delovnem okolju.. skor bi rekel da nimaš jajc za šiht zamenjat pa se mi vseeno zdi , da se trudiš stvari popraviti kar je le v tvoji moči.. 

moje delo izven šihta je čisto brezplačno.. lahko me pa nekaj stane če ti plačam kavo ... denar ni moj gospodar ker ga skoraj nimam - no nč mi ne ostaja od plače..  tud s kovanci sm že plačal benz na omv da sem prišel s kofeta domov .. pa me ni nič sram priznat.. 

in tukaj v tej temi ni govora o tebi temveč o policiji .. če ga jaz kaj userjem na cesti moram za to odgovarjat - in dosedaj če sem ga usral sem svoje poplačal .. no edino za francijo še ne vem če bo kaj prišlo .. 

ne strinjam se pa z nepravilnimi postopki uslužbencev policije . in ne strinjam se s podcenjevalnim odnosom - tudi tvojim včasih -do sodržavljanov .. 

tvoje natolcevanje o psihični obolelosti nekaterih forumašev in napotitve na psihiatrično zdravljenje ne pritičejo nekomu , ki ima naziv "policist" ..

in kje ti vidiš "teorije zarote" ? če je neka stvar dejansko taka kot je - npr.laserski merilnik brez fotografije - ti pa ne veš , kaj bi odgovoril ni treba odgovarjat s "teorijo zarote" ker izgubljaš s tem svojo legitimnost tu na forumu na račun tvoje "policije" ... 

pa še to - če vprašaš kogarkoli , ki me pozna ti bo povedal enako kot jaz : vseeno mi je , kaj si drugi mislijo o meni - to je njihova stvar ne moja ..  

  

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor kol

Vsi smo krvavi pod kožo, torej smo si vsi podobni in vsi ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, stuhec pravi:

Kakor kol

Vsi smo krvavi pod kožo, torej smo si vsi podobni in vsi ....

e hebiga..edin čitljiv post v parih letih pa mi zaspiš sredi stavka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, builder pravi:

smejo, vendar ne vsa:ras:

kaj bi storu?

vstaviš Nemca na 124ccm motornem kolesu, vendar nima kategorije A, v Nemčiji se to vozilo lahko vozi z B kategorijo:hmm:

Katera ne smejo ?

Kaj pa naj naredim v primeru ustavitve tovornega vozila iz države, kjer je dovoljena skupna masa veliko večja, kot pri nas in je naložen po njihovih predpisih ? Naj se pri nas vozijo tujci po njihovih ali po naših predpisih ?

pred 10 urami, thumper pravi:

dej že nehi s teorijami zarote ..tolk pa tolk od vseh vaših zaposlenih- oz tvojih sodelavcev- je navadnih nategunov ..ne samo ti - tudi jaz bi raje videl , da je uradna oseba v policijski uniformi poštena - vsaka ..pa ni .. na žalost .. in bolj tvojo kot mojo .. pač nimaš te sreče v svojem delovnem okolju.. skor bi rekel da nimaš jajc za šiht zamenjat pa se mi vseeno zdi , da se trudiš stvari popraviti kar je le v tvoji moči.. 

moje delo izven šihta je čisto brezplačno.. lahko me pa nekaj stane če ti plačam kavo ... denar ni moj gospodar ker ga skoraj nimam - no nč mi ne ostaja od plače..  tud s kovanci sm že plačal benz na omv da sem prišel s kofeta domov .. pa me ni nič sram priznat.. 

in tukaj v tej temi ni govora o tebi temveč o policiji .. če ga jaz kaj userjem na cesti moram za to odgovarjat - in dosedaj če sem ga usral sem svoje poplačal .. no edino za francijo še ne vem če bo kaj prišlo .. 

ne strinjam se pa z nepravilnimi postopki uslužbencev policije . in ne strinjam se s podcenjevalnim odnosom - tudi tvojim včasih -do sodržavljanov .. 

tvoje natolcevanje o psihični obolelosti nekaterih forumašev in napotitve na psihiatrično zdravljenje ne pritičejo nekomu , ki ima naziv "policist" ..

in kje ti vidiš "teorije zarote" ? če je neka stvar dejansko taka kot je - npr.laserski merilnik brez fotografije - ti pa ne veš , kaj bi odgovoril ni treba odgovarjat s "teorijo zarote" ker izgubljaš s tem svojo legitimnost tu na forumu na račun tvoje "policije" ... 

pa še to - če vprašaš kogarkoli , ki me pozna ti bo povedal enako kot jaz : vseeno mi je , kaj si drugi mislijo o meni - to je njihova stvar ne moja ..  

  

 

Teorija zarote je po moje vsakič, ko nekdo nabija o nekih nepravilnih meritvah brez slike, čeprav vsi vemo, da se te meritve opravljajo v skladu s predpisi in sicer se lahko opravijo brez slike. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

Katera ne smejo ?

oni majo neke svoje zakone:smoke:

http://www.upravneenote.gov.si/fileadmin/pageuploads/ue-krsko/objave_2010/objave_2011/december/Voznisko_dovoljenje.pdf

imaš prav, sam zdej ne vem, koga naj poslušam, tebe ali sodnika, kateri se ne bo strinjal s tabo:lol1:(bereta isti zakon, vem)

ta naša država je v totalnem K....., navaden državljan, ki išče informacije, je lahko zaveden in to s strani "državnih inštitucij, katere bi morale imeti te zadeve 100% pravilne

v vsaki državi se moramo držati zakonov, ki veljajo za tisto državo, jeba je pa to, da se lahko opečeš, čeprav je to EU in so lahko v zakonu velika odstopanja:hmm:

preden se napotiš v diasporo, je treba naštudirat njihov zakon v 0 in upat, da ne zavajajo, tako kot naše inštitucije, drgač si v jebi:hmm:

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak ... ampak ... ampak .... Francozi so se lahko vozil z rumenimi lučmi, čeprav pri nas to ni dovoljeno. Prav tako ameriška vozila z ameriškimi tablicami imajo rdeče žmigouce, čeprav pri nas takega ne moreš homologirat :?

ćudna so pota božja, mar ne :O

ogorćen sem ... ćustwa so me preplavila :dry:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, maus said:

ampak ... ampak ... ampak .... Francozi so se lahko vozil z rumenimi lučmi, čeprav pri nas to ni dovoljeno. Prav tako ameriška vozila z ameriškimi tablicami imajo rdeče žmigouce, čeprav pri nas takega ne moreš homologirat :?

ćudna so pota božja, mar ne :O

ogorćen sem ... ćustwa so me preplavila :dry:

 

Hmm, homoligrati mogoce ne, verjetno se pa lahko vozi ce ima amerisko tablico? :)

Uglavnem zadeva je taka, spostuje se zakone od tiste drzave v kateri gostis. Sedaj pa ali riskirati ali ne, je pa odlocitev posameznika. 

Je pa zanimivo, da mladi vozniki na HR niso smeli voziti vec kot 80kW avtomobila, se zmeraj za njih veljajo drugacni hitrostni predpisi etc. in pri njih je mladi voznik nekdo od 6-24 leta..Se dobr da sm letos nafilu 24 :fyou:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še bolj zabavno je pa videti Angleže, ki se vozijo z volanom na desni:ras:.

Kolikor vem, dokler je motorno vozilo z veljavno registersko oznako tuje države, veljajo homologacijski pogoji države, kjer je bilo vozilo registrirano.

Za upravljanje vozila pa veljajo zakoni države, v kateri se vozilo uporablja. 

Lahko pa se motim, informacijo imam v glavi še iz prve službe; karavaninga. 

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Teorija zarote je po moje vsakič, ko nekdo nabija o nekih nepravilnih meritvah brez slike, čeprav vsi vemo, da se te meritve opravljajo v skladu s predpisi in sicer se lahko opravijo brez slike. 

predpisi so velikokrat napisani tako , da uslužbenci policije nategujejo poštene državljane in se posipajo s pepelom ko gre za hude kršitelje ali zločince.. to nima veze s teorijo zarote temveč je dejstvo , da ob sami meritvi brez slike ni točnega dokaza..res je in prav imaš - potrebno bi bilo spremeniti veljavne predpise - prvič da bi bile meritve transparentne in drugič , da se ob vsaki meritvi izključi najmanjši sum zlorabe... ampak dokler bo tako bo vedno sum zlorabe .. ker ti ne moreš spremeniti trenutno veljavnih predpisov - in sami policiji ni v interesu spreminjati na bolje in bolj pošteno - jaz pa nimam na to res nobenega vpliva bo verjetno ostalo tako kot je ....

kar se tiče samega nabijanja in nepoštenih meritev s strani policije - počakat je treba samo prave sponzorje za neko obliko civilne iniciative , ki se bo zavzela za spremembe ..  nobene zarote temveč samo organizirana in pravniško podprta demokratična  akcija bo potrebna ..

jeba bo potem edino to , da ti ne boš več mogel drugim metati naprej , da nabijajo in vidijo samo teorije zarote... v resnici boš ob nek dodatek ... bi človek lahko rekel rezultat demokratičnega kapitalizma v državni službi ...

pred 34 minutami, builder pravi:

oni majo neke svoje zakone:smoke:

http://www.upravneenote.gov.si/fileadmin/pageuploads/ue-krsko/objave_2010/objave_2011/december/Voznisko_dovoljenje.pdf

imaš prav, sam zdej ne vem, koga naj poslušam, tebe ali sodnika, kateri se ne bo strinjal s tabo:lol1:(bereta isti zakon, vem)

ta naša država je v totalnem K....., navaden državljan, ki išče informacije, je lahko zaveden in to s strani "državnih inštitucij, katere bi morale imeti te zadeve 100% pravilne

v vsaki državi se moramo držati zakonov, ki veljajo za tisto državo, jeba je pa to, da se lahko opečeš, čeprav je to EU in so lahko v zakonu velika odstopanja:hmm:

preden se napotiš v diasporo, je treba naštudirat njihov zakon v 0 in upat, da ne zavajajo, tako kot naše inštitucije, drgač si v jebi:hmm:

to , da nič od informacij  z uradnih strani slovenskih državnih služb ni res bi lahko že prebral v Borutt-ovih prispevkih ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, builder pravi:

oni majo neke svoje zakone:smoke:

http://www.upravneenote.gov.si/fileadmin/pageuploads/ue-krsko/objave_2010/objave_2011/december/Voznisko_dovoljenje.pdf

imaš prav, sam zdej ne vem, koga naj poslušam, tebe ali sodnika, kateri se ne bo strinjal s tabo:lol1:(bereta isti zakon, vem)

ta naša država je v totalnem K....., navaden državljan, ki išče informacije, je lahko zaveden in to s strani "državnih inštitucij, katere bi morale imeti te zadeve 100% pravilne

v vsaki državi se moramo držati zakonov, ki veljajo za tisto državo, jeba je pa to, da se lahko opečeš, čeprav je to EU in so lahko v zakonu velika odstopanja:hmm:

preden se napotiš v diasporo, je treba naštudirat njihov zakon v 0 in upat, da ne zavajajo, tako kot naše inštitucije, drgač si v jebi:hmm:

Kaj imajo drugače ?

pred 49 minutami, thumper pravi:

predpisi so velikokrat napisani tako , da uslužbenci policije nategujejo poštene državljane in se posipajo s pepelom ko gre za hude kršitelje ali zločince.. to nima veze s teorijo zarote temveč je dejstvo , da ob sami meritvi brez slike ni točnega dokaza..res je in prav imaš - potrebno bi bilo spremeniti veljavne predpise - prvič da bi bile meritve transparentne in drugič , da se ob vsaki meritvi izključi najmanjši sum zlorabe... ampak dokler bo tako bo vedno sum zlorabe .. ker ti ne moreš spremeniti trenutno veljavnih predpisov - in sami policiji ni v interesu spreminjati na bolje in bolj pošteno - jaz pa nimam na to res nobenega vpliva bo verjetno ostalo tako kot je ....

kar se tiče samega nabijanja in nepoštenih meritev s strani policije - počakat je treba samo prave sponzorje za neko obliko civilne iniciative , ki se bo zavzela za spremembe ..  nobene zarote temveč samo organizirana in pravniško podprta demokratična  akcija bo potrebna ..

jeba bo potem edino to , da ti ne boš več mogel drugim metati naprej , da nabijajo in vidijo samo teorije zarote... v resnici boš ob nek dodatek ... bi človek lahko rekel rezultat demokratičnega kapitalizma v državni službi ...

to , da nič od informacij  z uradnih strani slovenskih državnih služb ni res bi lahko že prebral v Borutt-ovih prispevkih ...

Še dobro, da te imamo, da razlagaš moje zapise.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Kaj imajo drugače ?

pred 16 urami, Borutt pravi:

(20) Imetniki vozniškega dovoljenja za vožnjo vozil kategorije B smejo voziti v Republiki Sloveniji tudi trikolesa.

 

pred 3 urami, Borutt pravi:

Kaj pa naj naredim v primeru ustavitve tovornega vozila iz države, kjer je dovoljena skupna masa veliko večja, kot pri nas in je naložen po njihovih predpisih ? Naj se pri nas vozijo tujci po njihovih ali po naših predpisih ?

pred 15 urami, builder pravi:

vstaviš Nemca na 124ccm motornem kolesu, vendar nima kategorije A, v Nemčiji se to vozilo lahko vozi z B kategorijo:hmm:

če je mišljeno za razlike s tujino znotraj EU, maš citate tu zgoraj:hmm:

če si pa mislu na priponko http://www.upravneenote.gov.si/fileadmin/pageuploads/ue-krsko/objave_2010/objave_2011/december/Voznisko_dovoljenje.pdf, pa preberi pod A kategorijo, kaj lahko voziš, ti trdiš, da trikolo lahko voziš z B kategorijo, za B pa tega ni navedeno:huh: Dobiš zloženko od Upravne Enote, ki te informira na popolnoma drugi način kot ti razlagaš, ali pa mi ti razloži, kaj jest narobe berem in razumem:hmm:

sva pa že imela šolanje, ko si potem pisal na ministrstvo, da je neke zapise treba spremenit, ker so bli napisani dvoumno, ali so to spremenili ali ne, pojma nimam:book:

zmente se že enkrat:lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!