Skoči na vsebino

Registracija MZ TS 125 brez papirjev


mihalp

Priporočene objave

Naletel sem na problem, upam da mi bo znal kdo pomagati....

 

Moj oče je pred leti (20+) kupil omenjen motor (letnik 1982), ga ni nikoli registriral, papirji pa so se izgubili. Sedaj sem kompletnega restavriral in bi ga rad spravil na cesto. Ena varijanta je, da ga registriram kot oldtimerja (to odpade, ker so stroški previsoki in po info. na UE ga lahko vozim samo, če grem na srečanje starodobnikov?), za normalno registracijo pa menda ni varijante...

Ali mi lahko kdo poda kakšno informacijo več ali kako rešiti zadevo? Neumno se mi zdi, da zadeva nebi bila rešljiva...

 

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naletel sem na problem, upam da mi bo znal kdo pomagati....

 

Moj oče je pred leti (20+) kupil omenjen motor (letnik 1982), ga ni nikoli registriral, papirji pa so se izgubili. Sedaj sem kompletnega restavriral in bi ga rad spravil na cesto. Ena varijanta je, da ga registriram kot oldtimerja (to odpade, ker so stroški previsoki in po info. na UE ga lahko vozim samo, če grem na srečanje starodobnikov?), za normalno registracijo pa menda ni varijante...

Ali mi lahko kdo poda kakšno informacijo več ali kako rešiti zadevo? Neumno se mi zdi, da zadeva nebi bila rešljiva...

 

Hvala!

Registriraš za 1 leto kot oldtimerja tolk da dobiš dokumente stroški sploh niso visoki + ugodnosti imaš pri registraciji sam imam par motorjev registriranih kot starodobnike in se skoz vozim z njimi in do sedaj nikoli ni bilo nobenega problema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Registriraš za 1 leto kot oldtimerja tolk da dobiš dokumente stroški sploh niso visoki + ugodnosti imaš pri registraciji sam imam par motorjev registriranih kot starodobnike in se skoz vozim z njimi in do sedaj nikoli ni bilo nobenega problema

Koliko pa so stroški reg. kot oldtimerja? Dobil sem info. okrog 400€, kar mi je preveč, glede na to, da ja sam motor vreden enkrat toliko...

Kakšen pa je postopek registracije? Homologacija itd.

Popravljeno . Popravil mihalp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko pa so stroški reg. kot oldtimerja? Dobil sem info. okrog 400€, kar mi je preveč, glede na to, da ja sam motor vreden enkrat toliko...

jaz dam okrog 80€ se mi zdi zavarovanje, tehnični,.. pač komplet imam pa precej močnejši motor kot ti, Prvo leto te bo prišlo malo već saj se moraš včlaniti v kak klub starodobnikov in nato narediti certifikat starodobnika  pokliči na svazm in se pozanimaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!