Skoči na vsebino

Predelave, Cafe Racer, Brat, Bobber, Scrambler, itd.


Noise

Priporočene objave

Na tej fotografiji ni Custom predelave, je samo odlično ohranjena Yamaha Virago 1100. Prilepim v tole temo kot razmislek. Dober primer, kako se da  (v tem primeru sprejemni prostor AC ŽGAJNAR) smiselno in estetsko opremit nek poslovni interier...

Kot ideja. Morda bo kdo (ki svojega starodobnika, cafe racerja, bobberja...prodaja neuspešno že dlje časa) stopil do lokalnega salona in jim predlagal, da svoj bajk postavi na ogled v živo tam pri njih... Bolje to, kot pa da tak motor v domači garaži čaka na kupca s torbo denarja. Se zna zgoditi, da takega še lep čas ne bo...DSC_7376.JPG.da79ff9bde5103fa58743437ad7

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja to s poslovnimi prostori je fajn opcija za posameznika s takim izdelkom v garaži.

Pomoje bi jih kar nekaj imelo 'kot kip' v avli. Js mojo suzy vozim na sejem, že zarad mene :), in jih je kar nekaj ki si izdelk zapomnejo s pomočjo te asociacije.....

sploh pa kak avto/moto prodajalec. Igor A. je npr za 2 reklamna mopeda porabu 110k.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 9. 2. 2016 ob 11:58, izibajker pravi:

Še dve domači predelavi. R65 19851.jpg.fefb34ec99d913a85ac6f33b0f9d0ba5.j

Gledam take in drugačne slovenske predelave 30+ let starih motorjev. Samo po sebi je umevno, da se lastnik precizno in strokovno loti tehnikalij (obnova agregata, novo ožičenje, razna brušenja, poliranja, barvanja...). Ampak pri Custom made motorjih je ena komponenta tudi zelo pomembna. In to je dizajn. Oblikovanje, celostni izgled, whatever.... In tega zadnjega, se mi zdi, je pri zgornjem bobberju malo zmanjkalo. Predvsem me moti oblika rezervarja (je to morda od starega MZ), pa čudno odrezan zadnji blatnik, pozicija zadnje luči in smerokazov... Ne vem, morda se moj okus s tem modelom ne ujema...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo išče osnovo za predelavo. CX 500 79´ 89k Km 2-1 izpuh. Tale model cx-a zaradi priljubljenosti pri predelovalcih postaja že kar redek..

68639a30-581e-47ce-9a7d-7c93378949a2.jpg

d7b7a636-096f-4469-b9d9-40a8bc4ce01b.jpg

Tudi sam imam na zalogi kar nekaj modelov iz 80-ih In sicer: Kawasaki GPZ 900, Z 650 in Z 440-model na verigo!, Suzuki GS 500 in GSX 600, Hondo cb 250, Yamaho XJ 750  in Yamaho xj 750 seca - v prihodu...

Še fotka dela skladišča enega od mojih dobaviteljev klasikov v Nemčiji:891fcca6-91f4-4ddf-8ec7-d36c84a2b216.jpg

Tako da fanjte, izgovorov ni več :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo kej viška v žepu, bo bemfl dobil družbo. Konec 80-ih sem vozil od fotra Hondo CX500c, zato bi jo imel, ali pa mogoče CX650c. Vidim, da je slednja na avto.netu.

002.jpg

honda-cx500c-reduced-effect-12.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, tomash pravi:

Moto Guzzi V 35II, v ozadju pa Honda CB400N, ki čaka na vrsto. 

Odlične predelave so tam pri tebi na vidiku. A lahko fotke (tudi posamične faze, če imaš) promptno objavljaš tule v tejle temi. Nismo vsi na fejstbuku...

A si bil morda letos v Veroni? Na Moto Guzzi štantu je bilo nekaj sexy modelov V7...

Popravljeno . Popravil izibajker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Suzuki GSXR 1100. Airbrush u kombinaciji s 3D. Mal u stilu osmega potnika, najdu na bolhi

Prodam-Suzuki-GSXR-1100_56c08d0fb5e9b.jp

Še ena lepa domača predelava v stilu makjato rejser. Honda CB 250 (1979). 

2.jpg.832862c5d57e926336a68755fb4f9978.j4.jpg.900e6c4350d8b99e19576da6ff083d2f.j

 

Popravljeno . Popravil izibajker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 2. 2016 at 16:56, gift pravi:

Varadero ;)...

Tele navrtane plate. A si oblike sam zdizajniral ali dobil inspiracijo od kje drugje? Je to eloksiran alu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, thumper pravi:

ta številka ne obstaja ...

Očitno je tipo tako hitro oglas natipkal, da je še svojo telefonsko pozabil preverit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 14. 3. 2016 at 10:36, cely3000 pravi:

Honda cx500 od Auto Fabrice...

Ta Honda zgleda k ena huda mačka, za pelat je pa verjetno total pain in the ass... Takih (vrhunskih) predelav je na bike expo verona vse polno. Zato še toliko bolj z veseljem nalimam predelave iz naših logov...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, izibajker pravi:

 

Ta Honda zgleda k ena huda mačka, za pelat je pa verjetno total pain in the ass... Takih (vrhunskih) predelav je na bike expo verona vse polno. Zato še toliko bolj z veseljem nalimam predelave iz naših logov...

sploh je to idealka za homologirat pa registrirat... saj ne rečem - za razstavne modele ok ..za it na kufe več kot 2,7km je pa veliko teh neuporabnih... postojna odpade...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, thumper said:

sploh je to idealka za homologirat pa registrirat... saj ne rečem - za razstavne modele ok ..za it na kufe več kot 2,7km je pa veliko teh neuporabnih... postojna odpade...


Za v dnevno sobo. :wub:
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!