Skoči na vsebino

Prodaja na srečke


Kremenčkovi

Priporočene objave

No pa gremo zares!!!
Stvar sem si zamislil takole:

Kuverto v katero priložite 10€ in svoje kontaktne podatke (tudi mobi št.)pošljete na moj,spodaj napisan naslov. Vse kuverte ostanejo zaprte do žreba in romajo v večjo črno vrečo.
Ko prispe 50-a kuverta ,se določi datum žreba (prva sobota ali nedelja).
Žreb se izvrši na mojem domu ob določeni uri, vse nadvzoče čaka dobrodošlica -piksna piva ali sok, nakar sledi prvo žreb naključno nadvzočega ,ki bo izžrebal kuverto iz omenjene vreče.

Mislim ,da bo takšen potek za vse najbolj enostaven in pošten.
Z srečnim novim lastnikom opravimo prepis,avto lahko prevzame takoj po žrebu ,stroške prepisa in odjave krijem jaz.

Trenutno stanje ( v kolikor bodo sodelovali vsi ,ki so potrdili " nakup" srečk) je 27.

Če se srečni dobitnik ni odeležil žreba, se ga isti trenutek, v navzočnosti ostalih obvesti preko telefona.

Torej navali narod
icon_smile.gif

Moj naslov : Ivan Sarajlič
Prešernova cesta 30
2317 Oplotnica

Mobi : 051-832 858

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če bi ti lepo ceno zbil na 400€, torej 40 kandidatov, da ne bo treba čakat eno leto na ostale?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če bi ti lepo ceno zbil na 400€, torej 40 kandidatov, da ne bo treba čakat eno leto na ostale?

hehe, jaka, sem že tak dal socialno ceno za tak stro j :P . Mislim ,da jih bo 50 v enem tednu, na drugem forumu so bolj zagnani :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa gremo zares!!!

Stvar sem si zamislil takole:

Kuverto v katero priložite 10€ in svoje kontaktne podatke (tudi mobi št.)pošljete na moj,spodaj napisan naslov. Vse kuverte ostanejo zaprte do žreba in romajo v večjo črno vrečo.

Ko prispe 50-a kuverta ,se določi datum žreba (prva sobota ali nedelja).

Žreb se izvrši na mojem domu ob določeni uri, vse nadvzoče čaka dobrodošlica -piksna piva ali sok, nakar sledi prvo žreb naključno nadvzočega ,ki bo izžrebal kuverto iz omenjene vreče.

Mislim ,da bo takšen potek za vse najbolj enostaven in pošten.

Z srečnim novim lastnikom opravimo prepis,avto lahko prevzame takoj po žrebu ,stroške prepisa in odjave krijem jaz.

Trenutno stanje ( v kolikor bodo sodelovali vsi ,ki so potrdili " nakup" srečk) je 27.

Če se srečni dobitnik ni odeležil žreba, se ga isti trenutek, v navzočnosti ostalih obvesti preko telefona.

Torej navali narod

icon_smile.gif

Moj naslov : Ivan Sarajlič

Prešernova cesta 30

2317 Oplotnica

Mobi : 051-832 858

 

Ja kaj pa pravilo, da ti ne smeš sodelovati v nagradni igri a ?  :kva2:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa gremo zares!!!

Stvar sem si zamislil takole:

Kuverto v katero priložite 10€ in svoje kontaktne podatke (tudi mobi št.)pošljete na moj,spodaj napisan naslov. Vse kuverte ostanejo zaprte do žreba in romajo v večjo črno vrečo.

Ko prispe 50-a kuverta ,se določi datum žreba (prva sobota ali nedelja).

Žreb se izvrši na mojem domu ob določeni uri, vse nadvzoče čaka dobrodošlica -piksna piva ali sok, nakar sledi prvo žreb naključno nadvzočega ,ki bo izžrebal kuverto iz omenjene vreče.

Mislim ,da bo takšen potek za vse najbolj enostaven in pošten.

Z srečnim novim lastnikom opravimo prepis,avto lahko prevzame takoj po žrebu ,stroške prepisa in odjave krijem jaz.

Trenutno stanje ( v kolikor bodo sodelovali vsi ,ki so potrdili " nakup" srečk) je 27.

Če se srečni dobitnik ni odeležil žreba, se ga isti trenutek, v navzočnosti ostalih obvesti preko telefona.

Torej navali narod

icon_smile.gif

Moj naslov : Ivan Sarajlič

Prešernova cesta 30

2317 Oplotnica

Mobi : 051-832 858

 

Dodaj se prvilo da lahko ena oseba poslje vec kuvert ... vec moznosti za dobitek. Bos zlahka "prodal" 50 sreck.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povej, ko boš imel 35 kuvert, da ti še jaz pošljem svojo.

Malo imam filing, da jih pol, ne bo poslalo kuverte.

Drgače pa mi je ideja všeč :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Slovenistanu je ponavad tako, da so vsi glasni, ko pa se gre za res, pa nikjer nobenga ali bore slabo :grim

 

me pa prav zanima odziv in ti želim, da ti rata :OK:

Popravljeno . Popravil builder
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dodaj se prvilo da lahko ena oseba poslje vec kuvert ... vec moznosti za dobitek. Bos zlahka "prodal" 50 sreck.

To se mi je zdelo samoumnevno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda jaz in žena itd ne sodelujemo v žrebu. Resnost se je že pokazala, nekateri so že odposlali kuverte in tudi potrdili preko sms...

Nič bat, v kolikor (kar se mi zdi trenutno nemogoče) nebi bilo poslanih 50, sem pripravljen žreb izvršiti tudi z manj kuvert, če pa bi se pokazalo ,da bi jih bilo manj od 40, pa bi se kuverte poslale nazaj pošiljatejem, ampak verjamem ,da ne bo potrebe, razen če boste samo nakladali in škrtarli .)

Več o tem , lahko spremljate tudi na http://www.nivaoffroadteam.com/forum/viewtopic.php?t=17765&highlight=

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr si se to spomnu  :OK:  :OK:  :OK:  tok bom jaz naslednjič prodajal moped  :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 evrou je preveč, ni tolk vredn :P majkemi

ok. ti lahk sodeluješ z 9,99€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja kuverta je že na poti... :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ponedeljek javim število prispelih kuvert.Upam ,da niso samo lajkali,ko gre zares pa mrknili...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm poslal eno, pa še eno si dobil od sestre v naši ordinaciji... jebiga, za 10€ avto dobit tud ni kr tko... ti sam poskrb, da ga dobim. Ko ga dobim, ti ga posodim za en krog, drgač pa ne!!

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povej do kdaj je čas za poslat kuverto...

Zaenkrat do nedelje 15.3. do takrat upam ,da se bo nabralo 50 kuvert.

Jakob tvoje dve sta menda prispele :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat do nedelje 15.3. do takrat upam ,da se bo nabralo 50 kuvert.

Jakob tvoje dve sta menda prispele :OK:

Pol praviš, da drugim sploh ni treba več pošiljat, ker sem že zmagu.

HA, ZMAGU SM VAS!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol praviš, da drugim sploh ni treba več pošiljat, ker sem že zmagu.

HA, ZMAGU SM VAS!!

maš srečo ,da jaz ne sodelujem :worship: . Na off roud forumu so dost zagnani, ker tam ne dobijo pol kesla benza za 10€.

Ajde folk, spelte tole jakobu .)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš srečo ,da jaz ne sodelujem :worship: . Na off roud forumu so dost zagnani, ker tam ne dobijo pol kesla benza za 10€.

Ajde folk, spelte tole jakobu .)

NEMA! Midva mava biznis, si pozabu?! Ti men avto, jst ti ga dam za en krog :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

isarajli1   ...jebentiš jaz sem pozabiu napisaz v kuverto mojo telefonsko številko pa naslov.  :slap: Ti bom zdaj napisu podatke.... Saj neboš mogu falit,ker ko sem ti pošlau sem igrau še loto na pošti in sem ti zaviu 10€ v tisti listek od lotota.  :D

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

isarajli1   ...jebentiš jaz sem pozabiu napisaz v kuverto mojo telefonsko številko pa naslov.  :slap: Ti bom zdaj napisu podatke.... Saj neboš mogu falit,ker ko sem ti pošlau sem igrau še loto na pošti in sem ti zaviu 10€ v tisti listek od lotota.  :D

Upam ,da si poslal sedmico :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!