Skoči na vsebino

Prodaja na srečke


Kremenčkovi

Priporočene objave

Mal tuhtam ,kako bi se rešil lepotca :)  http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=9440214&show=1&avto=Daihatsu%20Gran%20Move%20klima.%20abs

Pa sem naštudiral, da bi ga prodal na "srečolov" varianto. Torej prodam 50 srečk po 10€, kar verjamem ,da je avto vreden kjub obliki :OK:  in ko je prodanih vseh 50 srečk, sledi žrebanje. Srečen kupec ga odpelje za borih 10 € :grim , ostali pa tud mislim ,da ne bodo bolj revni zaradi izgube, blo bi pa zanimivo :grim

Ka pravte ? Sam naj kdo proba rečt, da ne da niti 10€ zanj :bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstajajo točke kjer lahko avto brezplačno pustiš za na odpad...

:bum:  Še gume so več vredne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha no če daš na srečke pa kupim eno :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha ha, dobra varianta, tako so v avstriji prodali hišo ob vrbskem jezeru. Cena je bila okoli 1.000.000 eur, niso jo mogli prodat tudi potem ko so spustili ceno na, ne spomnim se točno cca. 750.000 eur. Potem so organizirali srečelov, kar je po avstrijskem zakonu možno (pri nas žal ne), s pogojem, da prodajo določeno količino srečk, v kolikor ne, pač vrnejo kupcem srečk denar nazaj. Na koncu so prodali srečk za preko 1.000.000 eur in en srečnež je hišo dobil za 50 eur, oni pa tudi ko so za hišo dobili toliko denarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Razmišljam kako izpeljat...trenutno je zadeva objavljena na dveh forumih. trenutnih interisentov je 8. Najbolj enostavno se mi zdi ,da bi vsak v kuverti poslal teh 10€, na zadnji strani napisal kontaktne podatke in bi se praktično izžrebala kuverta. Je pa seveda problem v tem, koliko bi zaupali - verjeli poštenju postopka. Mogoče bi bilo najbolje izbrati nekoga nevtralnega...Pravzaprav ,fantje z idejami na plan. Če pogruntamo zadevo ,zna bit večkrat zanimivo za marsikaterega prodajaca tukaj... icon_wink.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Hm, še to, kuverte ostanejo zaprte do žreba, vsakdo se lahko žreba osebno udeleži ob določenemu datumu in uri,na objavljeni lokaciji. Torej ostane le še dvom, da pobiralec srečk nebi mrknu :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha ha, dobra varianta, tako so v avstriji prodali hišo ob vrbskem jezeru. Cena je bila okoli 1.000.000 eur, niso jo mogli prodat tudi potem ko so spustili ceno na, ne spomnim se točno cca. 750.000 eur. Potem so organizirali srečelov, kar je po avstrijskem zakonu možno (pri nas žal ne), s pogojem, da prodajo določeno količino srečk, v kolikor ne, pač vrnejo kupcem srečk denar nazaj. Na koncu so prodali srečk za preko 1.000.000 eur in en srečnež je hišo dobil za 50 eur, oni pa tudi ko so za hišo dobili toliko denarja.

Zdej pa si zamisli tole v Slo.

Grem jaz lepo in kupim srečko za 50€...sem izžreban in dobim bajto...kje bom nabral 300k€ za davek (igre na srečo)?(mislim da je 30%, al kolk že). Najdražja bajta in blokiran račun :lol:

Popravljeno . Popravil Ferrarist
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa si zamisli tole v Slo.

Grem jaz lepo in kupim srečko za 50€...sem izžreban in dobim bajto...kje bom nabral 300k€ za davek (igre na srečo)?(mislim da je 30%, al kolk že). Najdražja bajta in blokiran račun :lol:

spet bi srečke prodajal :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa si zamisli tole v Slo.

Grem jaz lepo in kupim srečko za 50€...sem izžreban in dobim bajto...kje bom nabral 300k€ za davek (igre na srečo)?(mislim da je 30%, al kolk že). Najdražja bajta in blokiran račun :lol:

 

Organiziraš srečelov  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Razmišljam kako izpeljat...trenutno je zadeva objavljena na dveh forumih. trenutnih interisentov je 8. Najbolj enostavno se mi zdi ,da bi vsak v kuverti poslal teh 10€, na zadnji strani napisal kontaktne podatke in bi se praktično izžrebala kuverta. Je pa seveda problem v tem, koliko bi zaupali - verjeli poštenju postopka. Mogoče bi bilo najbolje izbrati nekoga nevtralnega...Pravzaprav ,fantje z idejami na plan. Če pogruntamo zadevo ,zna bit večkrat zanimivo za marsikaterega prodajaca tukaj... icon_wink.gif

 

Isa, da ne kompliciramo in da ne čakaš 50 ljudi.... jaz ti dam 20EUR za avto in odpeljem? Keš na roke :jezik:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da bi moral izžrebanje narediti na sodišču z zapisnikom, da neboš imel komentrajev, da je bilo nepristransko....

Kar pa nanese dodatne stroške. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa si zamisli tole v Slo.

Grem jaz lepo in kupim srečko za 50€...sem izžreban in dobim bajto...kje bom nabral 300k€ za davek (igre na srečo)?(mislim da je 30%, al kolk že). Najdražja bajta in blokiran račun :lol:

 

Hmm, vplačaš še Loto in zadaneš sedmico, pa bo ,za davek ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar ni tako enostavna, vsaj na zajebani strani Alp ne.

 

Prirejanje iger na srečo je izključna pravica Republike Slovenije, razen če s tem zakonom ni drugače določeno. Tako pravi Zakon o igrah na srečo.

 

Pridobiti moraš koncesijo za prirejanje iger na srečo, plačati davke in koncesnine, srečnemu dobitniku pa bi država vzela levo sprednje kolo, kljuko prtljažnika in desni zadnji sedež.

 

Boš pa s tem financiral invalidske in športne organizacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa ja de, verjetno bom res uradno prijavil in še na kosilo pelal kakšnega uradnika :slap: . Briga me za to bivšo Slovenijo. kdor bo rezkiral ,bo morda profitiral. Srečolov teče...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha....  dobra fora   :)  mene štej tudi zraven.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajd, kupim DVE srečki.  S frendi že (pre)dolgo nismo s kupli gozdnega dirkalnika.  Tale zna bit zabaven. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!