Skoči na vsebino

Novi marof 2015


kokakola

Priporočene objave

Kak je zdaj s papirji ce motor ni registriran, je še vedno potrebno kaj urejat ali gre kar taki prek meje?

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na meji ne rabiš imeti nič, odkar je Hrvaška članica EU ni ovir za pretok blaga. Vsaj ne tovrstnega.

 

Policist lahko kontrolira če motor ni razpisan med ukradenimi. To je pa več ali manj vse. No pa peljat se ne smeš z neregistriranim, na prikolici ali v kombiju je lahko.

 

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradi pregrevanja. se ne splača. nazadnje ko sem videl mitas gume na marofu se je končalo z padcem pa ni bilo tu nekih hudih časov .razen če boš vozil 5 krogov pa dol za nekaj časa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za odgovor,,, kaj pa kej drugega,, kaj priporočate potem za marof,  nimam grelcev

 

in koliko pumpate kaj gume,,?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za odgovor,,, kaj pa kej drugega,, kaj priporočate potem za marof,  nimam grelcev

 

in koliko pumpate kaj gume,,?

Dunlop Gp racer Prednja S-soft,..Zadnja M-Medium...ja ovidno 1.8 jih maš lahka ..al pa tut 2.3 pač kk ti paše..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn bi bilo vedet o kakšnih časih se vi to pogovarjate. ker pri npr. 1.20 je (skoraj) vseeno kaj imaš gor..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn bi bilo vedet o kakšnih časih se vi to pogovarjate. ker pri npr. 1.20 je (skoraj) vseeno kaj imaš gor..

 

Je, dokler zaradi pregrete gume v vročem vremenu ne položiš motorja in narediš za min. jurja škode, mogoče celo totalko, če imaš srečo, ostanejo kosti cele. Problem je, ker vozniki postanejo vedno bolj samozavestni (90% motoristov), časi postajajo boljši, guma pa še drži. Šofer je posledično vedno bolj samozavesten, v naslednjem trenutku pa moped v regratu, šofer pa joče (če lahko), ker ni namestil pravih gum. Point je, da za na pisto namestiš primerne gume ali pa raje ne voziš. Mislim, da se je ceneje učiti na napakah drugih, kot na svojih napakah. Žal se velikokrat naučimo na svojih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozim GP Racer spredaj S in zadaj M.

Pumpam prednjo hladno 1.8 bar do 1.9 bar in zadnjo pa mislim da hladno 1.3 bar do 1.4 bar, da je potem ko jo segrejem z grelci 1.5 bar do 1.6 bar.

Moj najhitrejši čas je bil 1.16,xxx s Suzukijem, štopano na roke in lani s Hondo po Racechrono-tu in 1Hz gps 1.17,xxx, ne glede na vročino zunaj je guma držala BP.

 

Niso najhitrejši časi, ampak uživancija je pa do amena.

 

LP

Popravljeno . Popravil speed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je, dokler zaradi pregrete gume v vročem vremenu ne položiš motorja in narediš za min. jurja škode, mogoče celo totalko, če imaš srečo, ostanejo kosti cele. Problem je, ker vozniki postanejo vedno bolj samozavestni (90% motoristov), časi postajajo boljši, guma pa še drži. Šofer je posledično vedno bolj samozavesten, v naslednjem trenutku pa moped v regratu, šofer pa joče (če lahko), ker ni namestil pravih gum. Point je, da za na pisto namestiš primerne gume ali pa raje ne voziš. Mislim, da se je ceneje učiti na napakah drugih, kot na svojih napakah. Žal se velikokrat naučimo na svojih!

 

moje vprašanje je bilo postavljeno malce provokativno.. pač zanima me kaj poreče @ninjarider, ki pravi da pelje marof 1.10 s sportsmartkami brez najmanjših težav. kdaj torej na gp racer? ; ))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje vprašanje je bilo postavljeno malce provokativno.. pač zanima me kaj poreče @ninjarider, ki pravi da pelje marof 1.10 s sportsmartkami brez najmanjših težav. kdaj torej na gp racer? ; ))

 

Moj odogovor pa je hotel prišparati nekaj denarja bodočim racerjem. Pri dirkanju ni bližnjic oz. brez denarja ni muzike. Zalomi se slej kot prej, če voziš neprimerne gume še toliko prej.

 

P.S. Enkrat mi je en racer rekel. Si tisti dirkači, ki so že padli in so tisti, ki še bodo, drugih ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

kaj torej priporočate za marof,,,grelcev  ni!!   uzamem sportsmart2 in pade čas 1.10.xxx?? :P  malo za šalo,,,,

 

sprašujem pa z namenom ker verjetno vsako leto kdo več obišče marof  in bi si rad prebral malo kakšne gume bi naj imel za to stezo itd,,

 

trenutno imam pa gor bridgestone bt016r,,, 

Popravljeno . Popravil kokakola
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi dal gor gp racer. Lahko vozis po cesti in po dirkaliscu brez skrbi. Verjetno motor uporabljas vecina na cesti in nimas dvojnih feln da bi imel loceno gume za pisto in cesto? Ce pa mislis pisto vzet bol za vajo pa uzitek pa bo menda ze dober sportsmart 2. Sam jih nisem vozil tako da ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa so dobre spredaj S in zadaj M potem tudi za grobnik??

oja so..lahko pa daš tut naprej M..pa zadaj E (Endurance)..kar je pač mal več kilometrine pa pač ni tolko gripa ko pri M..no saj na grobniku ti je itak po 10 krogih guma fuč :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!