Skoči na vsebino

Kaj ste naredili, popravili, nadgradili, polepšali na svojem motorju


Nearrain

Priporočene objave

Nazadnje sem dodal tile dve stvarci; poviške z nastavljivim naklonom in 12V/5V vtičnico.

post-9206-0-55546200-1422737110_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nadgradil nisem nic , bodo pa jutri nove plastike pa kuplung deklc na njem,pa auspuh je na novo spoliran. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne kaj dosti; mu privoščil nove gume in priklopil kabel na akumulator, da bo polnilec CTEK enostavneje in hitreje priključen. Je pa že pred tem dobil plastične ščitnike rok, cevno zaščito agregata in USB (2X) priključek.Če bodo praske in ostale podobne predelave izostale, bom zelo zadovoljen. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazadnje sem dodal tile dve stvarci; poviške z nastavljivim naklonom in 12V/5V vtičnico.

attachicon.gif20150131_213408.jpg

Mi lahko zaupas, ce si tole vticnico narocil iz kitajske (12-cigaretnica, 5-usb)? Ker sem gledaL tako, stane cca. 10Eur in me zanima ce je kvalitetno - tesnenje oz. zapiranje pokrovckov in pa samo delovanje.

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes me je splasilo konstantno opozarjanje vseh mogocih medijev o ponovicnem prihodu snezne ujme, katera bo pustila za seboj razdejanje v obliki 5-10 centimetrov svezega snega.

V panicnem strahu sem se lotil popravila moje ranjene Screaming Bitch AKA CR250R , da se ne bo pregrevala med preboji skozi napovedane gigantske snezne zamete.

 

S preciznim finomehanicnim orodjem saniral posledice bliznjega srecanja s podrtim lubadarskim domovanjem in s taisto specialno Hodino pripravo namestil novo zascito odstranjevalca viska agregatove temperature.  :smoke:

post-478-0-38193600-1422784275_thumb.jpg

post-478-0-22081000-1422784363_thumb.jpg

post-478-0-63566100-1422784377_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko zaupas, ce si tole vticnico narocil iz kitajske (12-cigaretnica, 5-usb)? Ker sem gledaL tako, stane cca. 10Eur in me zanima ce je kvalitetno - tesnenje oz. zapiranje pokrovckov in pa samo delovanje.

Hvala!

Na ibeju, ja. Kolk tesni v realnem svetu ne vem, ker sem jo včeraj montiral. Zgleda dobr zaprta pa tud pokrovčki se na tesno zapirajo. Začuda ma tud varovalko na + kablu, tko da sem jo zvezal na odvečni vir napajanja pod armaturo.

post-9206-0-09973300-1422787654_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se na terenu vozim večino časa stoje sem si mal povečal stojišči.

predlaga ti, da povežeš tačko bremze s šus plato z eno zajlo. Tako preprečiš, da se kaka veja zahakla tam.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam k treba plačat je pa verjetn mal drugačna faca :)

 

Ni nujno...ce je upgrade je nasmeh, ce je pa sanacije skode pa bolj ne.   :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KLE 500

-zamenju accu...YUASA..star je zdržu 10 let

-home made vario scren compilacija

-nove svečke

-filter zraka

-plošča + kufer

-dog bounsi+stranska tačka original (motor je bil nižan)

-12v vtičnca

-nova ročka sklopke

itd...itd....pa še čakam na materijal ,ki je naročen da se zamenja ...hja zima je dolga.. :glare: :glare:

 

GTR 1400

-dobi samo nove gume,ki so že v garaži BT-O21...ostalo B.P... :smoke:

post-22578-0-55717800-1423718515_thumb.jpg

post-22578-0-99829700-1423718539_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ko ne pita ne skita.......mam hudo vezo v mra dojčland......point je na for free... :kva2:

 

Ej, a na homemade varijoskrinu maš tud pinlock še? :D
Kje si pa nosilčke nabavu?

Now I understand perfectly :-)
I will send you all these items in an envelope for free.

Have a nice day and always a safe journey!

Best regards,
Cornelia

- MRA-Team -
------------------------
MRA-Klement GmbH
Siemens Str. 6
D-79331 Teningen

Tel:  +49 (0) 7663 9389-14
Fax: +49 (0) 7663 9389-11
Internet: www.mra.de
E-Mail: ck@mra.de
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole sm ji za Valentinčka poklonu :D

 

$T2eC16hHJHQE9nzEztF9BRKvfQ3M4w~~60_12.J

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...moja ljubica na dveh kolesih ne bo dobila nič od valentina...tiste na dveh nogah pa ni, ... :smoke:

Kaj sploh je valentinovo:hmm:

Še eno ameriško sranje ,da folk zapravla. Če maš osebo res rad je valentinovo vsak dan

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm se pa svoji prliznu že en tedn pred valentinovim in ji s plasti dipom polepšu feltne na belo  :grim Pucat bo treba je pa hudo! :kva1: 

collagefb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm se pa svoji prliznu že en tedn pred valentinovim in ji s plasti dipom polepšu feltne na belo  :grim Pucat bo treba je pa hudo! :kva1: 

collagefb.jpg

Se po enem mesecu sezone objavi ce tega sploh kaj gor ostane.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se po enem mesecu sezone objavi ce tega sploh kaj gor ostane.

Ni odporen na bencin je pa na vsa agresivna čistila, sprobano 2 uri po barvanju :D Itak mam pa Profi dry lube za ketno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!