Skoči na vsebino

Kaj ste naredili, popravili, nadgradili, polepšali na svojem motorju


Nearrain

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...

Samo se prvo cakam...zadnja se ze "marinira" zraven montirke. . .   :smoke:

A to je nov model contija, zgleda dobro, daj reci mi koliko mm približno je globok profil in kolikšen je približen razmak kock na zadnji gumi ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja še neki sm opazu pri tej gumi, zakaj ma oznako M+S, a je to pol dobr za poletno vročino ?

Popravljeno . Popravil sayo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja še neki sm opazu pri tej gumi, zakaj ma oznako M+S, a je to pol dobr za poletno vročino ?

noup sayo - to je oznaka "za Meglo in Sneg "   .. torej ni prvotno namenjena uporabi v pogojih nad 40stC...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noup sayo - to je oznaka "za Meglo in Sneg "   .. torej ni prvotno namenjena uporabi v pogojih nad 40stC...

Mislim da je M+S oznaka za Mad and Snow

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na naslov:

1. Popravil, kar se je pokvarlo. (na srečo se ni veliko)

2. Kar je manjkalo (tudi če ima vse, še vedno nekaj manjka)

3. Polepšat se ga pa ne da, kar je je. (Iz salona sem odpeljal najgrši motor, tako je rekel kolega)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj sm naredu na Hongdi... narazen smo jo dal pa poštimal, kar je blo nujno potrebno. Pol sm pa gor nabasal najbolj kramplaste m+s gume, kar se jih je dal najdet, in GAS!

 

post-1357-0-74873300-1422438327_thumb.jpg

aja, pa tablico sm zrihtu :D

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to je nov model contija, zgleda dobro, daj reci mi koliko mm približno je globok profil in kolikšen je približen razmak kock na zadnji gumi ?

 

Globina profila je 10mm, razmak med kockami pa med 8mm in 10mm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je M+S oznaka za Mad and Snow

 

Pravzaprav je to nemška pogruntavščina in pomeni snežna brozga in sneg. Torej zimska pnevmatika. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil novo ključavnico za priklenit eno piksno na motor, da mi je ni treba nosit s seboj okoli, kadar greva kam z mojo (v top-case gre namreč samo ena piksna).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nadgradil, nadgradil???

Sedež z novo ovco, stara je že razpadala.

Ovca že komaj čaka, da se malo otopli  :grim .

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravzaprav je to nemška pogruntavščina in pomeni snežna brozga in sneg. Torej zimska pnevmatika. 

blato pa sneg pa res

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil mufke za na balanco, cerado, ključavnico in sprej za čiščenje verige. 

Prinesel še pok Polo katalogov 2015, če si ga kdo želi z veseljem dam. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil mufke za na balanco, cerado, ključavnico in sprej za čiščenje verige. 

Prinesel še pok Polo katalogov 2015, če si ga kdo želi z veseljem dam. 

 

Men enga, plis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

M+S-Symbol (englisch Mud and Snow,

 

 

deutsch Matsch und Schnee)

Prevodi za Matsch
noun
 
mud
Schlamm, Matsch, Schmutz, Dreck, Schlick, Sumpf
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

M+S-Symbol (englisch Mud and Snow,

 

 

deutsch Matsch und Schnee)

Prevodi za Matsch
noun
 
mud
Schlamm, Matsch, Schmutz, Dreck, Schlick, Sumpf

 

 

Prilimano iz uradne strani ADAC-a. 

 

Der beste Reifen nützt jedoch nichts, wenn das Profil abgefahren ist. Vor allem bei Matsch und Schnee ist ein tiefes Profil erforderlich, denn nur dann greift der Reifen richtig. Die gesetzlich vorgeschriebene Mindestprofiltiefe beträgt auch für Winterreifen 1,6 Millimeter. Der ADAC empfiehlt aber aus Sicherheitsgründen mindestens vier Millimeter. Auch das Reifenalter spielt eine Rolle. Nach spätestens sechs Jahren ist die Gummimischung so hart geworden, dass der "Grip" bei tiefen Temperaturen nachlässt.

 

To je pa Google prevajalnik iz nemškega v slovenski jezik. Takšna je umetna iteligenca.  

 

Toda najboljša pnevmatika je neuporabna, če je plešast. Zlasti v snežni brozgi in snegu, je potrebno globoko tekalne plasti, saj le takrat pnevmatike pravilno prijemanje. Minimalna globina tekalne plasti je pravna 1,6 mm za zimske pnevmatike.ADAC priporoča vsaj štiri milimetre, ampak iz varnostnih razlogov.Starost zorenje igra vlogo. Po največ šest let, je gumena zmes postane tako močno, da "grip" zmanjša pri nizkih temperaturah.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

To je pa Google prevajalnik iz nemškega v slovenski jezik. Takšna je umetna iteligenca.  

 

Toda najboljša pnevmatika je neuporabna, če je plešast. Zlasti v snežni brozgi in snegu, je potrebno globoko tekalne plasti, saj le takrat pnevmatike pravilno prijemanje. Minimalna globina tekalne plasti je pravna 1,6 mm za zimske pnevmatike.ADAC priporoča vsaj štiri milimetre, ampak iz varnostnih razlogov.Starost zorenje igra vlogo. Po največ šest let, je gumena zmes postane tako močno, da "grip" zmanjša pri nizkih temperaturah.

pol se naši damiji pa kmetje pozim sploh ne bi smel vozit... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa dokler mu ne vdahnem svoje identitete, sploh ni moj, ampak k'r tam od en'ga.....

Zato se vsakemu posvetim mejčken po svoje. In ker organsko ne prenašam črne barve, je t'kole;... kar pa še vedno ni vse!

P.S.

Aja, če bi kdo rad brezhiben motor (V-strom DL 650 letnik 2009), je pa NAPRODAJ (na desni)

post-4472-0-58411200-1422619375_thumb.jpg

post-4472-0-15532400-1422619393_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!