Skoči na vsebino

Nickname - odkod si se pa ti vzel


izibajker

Priporočene objave

Zdaj bom pa še jaz eno (ne)resno temo odprl. Da vidimo, koliko si upate svoj "nick name" obrazložit. Je v posamičnem imenu skrit kakšen globlji pomen, lingvistična ali morda matematična skovanka, šifrirano sporočilo... Če je preblisku pri izbiri botrovala kakšna zgodbica ali dogodek bo tudi to zanimivo razkritje... Nedvomno se bodo pri mnogih nakazale tudi značajske lastnosti lastnikov. Hec mora bit, zato kar na plano z razlagami. In prosim naj vsak prvenstveno komentira samo svoje ime, ne pa, da po nepotrebnem mlati prazno slamo po ostalih. No ja, morda si bo pa kdo prav zaželel, da ga drugi secirajo. V tem primeru naj to svojo željo jasno izrazi.

Moj nick (izibajker) je bil hipno izbran, ker se z bajkom rad vozim bolj na izi

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet2- sodeloval sem v resničnostnem šovu Kmetija 2 del,tako so me začel prijatelji klicati  :kmet:

P.S. zato se tudi ne skrivam za nickname......tisti ki radi žalijo in trolajo pa so dodobra zakamuflirani !

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KARMEN1 je preprosto moje ime. Ampak ko se želim na kateri nov forum registrirati, je pod imenom KARMEN že nešteto prijavljenih, v vseh različicah izpisa. Zato kar takoj dodam 1 zraven in upam, da se s tem nickom še nobena  ni prijavila. In če prime, prime  :OK: . No, kjerkoli boste našli KARMEN1, sem skoraj sigurno jaz  :grrr . Drugega pomena pač nima  :blush: .

P.s.: tudi jaz se nikoli ne skrivam za nickname.

Popravljeno . Popravil KARMEN1
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet2- sodeloval sem v resničnostnem šovu Kmetija 2 del,tako so me začel prijatelji klicati  :kmet:

P.S. zato se tudi ne skrivam za nickname......tisti ki radi žalijo in trolajo pa so dodobra zakamuflirani !

 

Ja, tile so res nevarni, se skrivajo za ženami :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kej si zdej nrdu zdej te bojo use bejbe masovno na fb dodajale  :grim

Bumbar ti si dal fotko gor lih zato, da te bojo dodale :P:D sej Luka je fajn samo kaj ka....je Ducatista :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat je že bila tema s tem vprašanjem...od kod in zakaj takšen vzdevek. Pa dajmo še enkrat, mnogo članov je na novo...

V glavnem.. če imaš motor, si itak ene vrste posebnež, frik. Vsaj pred par deset leti je bilo tako. Sem si pa ta vzdevek nadel, ko sem se prvič registriral na ...mogoče ravno tem forumu...? V glavnem, na vsakem forumu imam ta vzdevek, nimam kaj skrivati.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na forum sem se registriral l.2003. takrat smo se okol preganjali z Cagiva Elefanti, v naši bandi pa sem bil edini že fotr. 

 

evo, to je to ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm maus, ker sem ninđi podoben ... tko me kličejo od leta 1974 ...

 

aja .. pa ćustwa imam

 

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojan je moje ime, vsi me kličejo Bojč, ker pa je na vsakem forumu že kakšen Bojč prijavljen sem pač malo drugače napisal ... ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okrajšano od Nazif. Številko pa kar tako dodal, ker je pač bila toliko minut na uri. Ostanek iz srednje, ko je profesor prišel v razred, odprl redovalnico, pogledal na uro in glede na minute izbral trpina po vrstnem redu v redovalnici, ki ga je izprašal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj prvotni nick je bil motozačetnik, pa so me po vseh mojih zajebancijah na forumu preimenovali v motozajebanta, oz skrajšano MZ :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pojma nimam..   :huh:

 

...Živnorc...   :hmm:

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm  :hmm: leta 1986 me je dedk oficir poimenoval po Dr. Mladenu (partizanski film, kao, da bom pameten in moder kot on.. .) ) in do leta cca. 99 al 2000 je bilo kar nekaj nickov (miško, mladenko, maldini, maki,. .) k sem se pa prklopu na net (takrat "fen" wu-tang-clan-a") pa sm si dal prvi nick "raekwon" hahahaha 

 

bila je to doba mIRCa in raekwon mi kmalu "dopizdil".. "...kdo je to, kva je on, dj s neki bl normalnega...."

no pa smo igral Call of Duty 2. Imeli smo klan Mafia, pa smo si dali nicke Pajo, Ferdo,.... in Rajko. Ni bilo treba dolgo, pa sem bil Rajc.

 

... nadaljevalo se je na mIRCu, kjer sem se zapričal z neko punco... ni ji bil všeč rajc pa mi rekla, da je veliko bolj simpatično mladenč.

 

Č-ja nisem mogel uporabljat zato je nastal mladench.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!