Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli (oz. bi imeli) Kawasaki Versys motocikla ?


Nearrain

Priporočene objave

Če bi se Snecer obnašal bolj kot support uporabnikom (dobro pozna motor in vse te dodatke) in ga ne toliko hvalil, promoviral in koval v zvezde, bi še mogoče razmislil o nakupu Versysa :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... ne bi ga imel zato, ker je to moped za študentarijo ... :) :) :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi ga mel ker ga ima Snecer,ker pol bi hotel bit moj prjatu :P  ta motor pa spremeni osebnost lastnikom,postanejo nadljudje  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je odraz tega,da je model zasmradil ceu forum z tem jajcem in pljuva po GSu.....ce je njemu Versys nadmotor,super perfektn ok,ampak zakaj vsiljuje svoje mnenje?

Ps: Se TDM ga poseka,pa je kvazi zastarela.....:D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneckica ! ...  Z argumenti na plan do svrsavanja !     :smoke:

kaj boste pa nardil, če se vam sploh ne oglasi v tej temi?.........ste že zdej mal živčni, kje je se mi zdi..... :rolleyes:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej, preber se enkat naslov teme. Govor je Kawasakiju. ne o BMW. Pr Kawasakiju se napihujejo trije, boro majstorovic, Dami34 in Snecer. Pr BMW so/se napihujete usi. se Fritz je ratu zajedliv :P

Maus je pa tako drobckan in siu de sploh ni videt de se napihuje.

Ne smeti ,a ne vidiš da je to resna tema :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj boste pa nardil, če se vam sploh ne oglasi v tej temi?.........ste že zdej mal živčni, kje je se mi zdi..... :rolleyes:

Navijam in držim pesti zanj da se ne oglasi sploh - ker potem tema usahne po praznikih ... ja in kaj boste naredili potem?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Navijam in držim pesti zanj da se ne oglasi sploh - ker potem tema usahne po praznikih ... ja in kaj boste naredili potem?

nič ... z njim bomo igrali to njegovo psihološko živčno vojno :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 ... ja in kaj boste naredili potem?

To se tudi že v vladi sprašujejo. Najbolje da se obrnemo na znanstvenike v CERNu. Mogoče pa le najdejo rešitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ga ne bi imel? Ker bi me potem punce oblegale, da jih zapeljem en krog s "the ultimate machine" in bi zopet zadnji prišel na trajekt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se popravljam. Maus je dropckan siu in dementen. Crna knjiga je sla s crno ninjo s konji za dirkami....zdej ma belo belezko. Pa je pozabu.....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!