Skoči na vsebino

Ustavite Cerarja


I30

Priporočene objave

Očitno je potrebno odpreti tudi to temo.
Sem se želel distancirati od njegove ekipe, ker predstavlja osvežitev od prejšnjih SDS bumbarjev, a kot videvam dnevno, tudi ta ekipa ni imuna na nepravilnosti, ki se nikakor ne bi smele dogajati.

Sam lepim današnjo objavo iz časopisja, ostali boste o tej liberalno usmerjeni vladi povedali svoje.

 

Citat:

Vse od imenovanja Andreja Očka na vrh osrednje obveščevalno-varnostne agencije naprej, mediji opozarjamo na pomanjkanje njegovih kompetenc za to delovno mesto v javni upravi.

Danes pa je v javnost prišla še vest o tem, da Oček za mesto direktorja Sove nima niti formalnih pogojev: diplomiral je (šele) leta 2009, kar je dve leti premalo od zahtevanega minimuma za izpolnjevanje pogoja o delovnih izkušnjah na vodstvenih položajih.

Po naših informacijah so zelo slabe tudi Očkove službene ocene.

 

 

vir: http://www.delo.si/novice/politika/sovo-vodi-analitik-z-dvema-negativnima-ocenama.html

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo veliko je teh Očkov nastavljenih po državnih podjetjih in ministrstvih.....balkan smo in balkan bomo ostali čeprav se gremo neke gospode med balkanci,prispodoba ki mi pade na pamet pri naših funkcionarjih je "Jara gospoda"  mogoče se boste spomnili iz osnovnošolskih klopi kam spada ta fraza! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo veliko je teh Očkov nastavljenih po državnih podjetjih in ministrstvih.....balkan smo in balkan bomo ostali čeprav se gremo neke gospode med balkanci,prispodoba ki mi pade na pamet pri naših funkcionarjih je "Jara gospoda"  mogoče se boste spomnili iz osnovnošolskih klopi kam spada ta fraza! 

Menim, da jim tudi Rokovnjači niso tuji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cmerar ... ampak res nisem še slišu, da bi kj uporabnega povedal .... no ja ... mogoče glih takrat nism poslušu :P

 

zanima me, kakšne pnevmatike bi on imeu na motorju .... oziroma, ker motor bi imeu .... njegovo mnenje me zanima :jezik:

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cmerar ... ampak res nisem še slišu, da bi kj uporabnega povedal .... no ja ... mogoče glih takrat nism poslušu :P

 

zanima me, kakšne pnevmatike bi on imeu na motorju .... oziroma, ker motor bi imeu .... njegovo mnenje me zanima :jezik:

 

:krneki:

Ja ta najbolj fukiš proizvod Bayerische Motoren Werke. Pahor pa Verysisa in imamo ta pravi duoKen par.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali še huje, nov robijaš.

No, saj to je edini plus. Sicer kar velik, a nič drugega. Žalostno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa zakaj ne volite mene?!!

 

Jaz vsaj vem da sn trotl.

Sej če bi slučajn pozabu, bi te pa mi spomnl!

Pa k si glih štajerc z vaše metropole, bi te pa še mal s kockam obmetal, pa na gorečo balo slame nataknil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne vem. zdi se mi da se ne pusti izsiljevat. Za komisarko je poslal svojo kandidatko in Zidanu jasno povedal kdo je zmagal volitve. Povrh tale coprnica deluje precej sposobno. Karletota je tud prizemljil in mu dal manj kot pol zahtevanga....kakega hudga flopsa z njegove strani se nism zaznal. Mramor je v svojem prvem mandatu naredu dobre proracune, in za sabo pustil dobro stanje. Kljub leporecenju, se mi zdi da ni pripravljen na neskoncne dialoge pa kompromise pa usklajevanja. Neki Jansisticnega je na njemu.

Vtaki situaciji kot je, bo valda razjezil marsikoga. Se pa moramo strinjat, da ni vec nobene domobransko/partizanske diskusije, da ni silnih razprtij na nobenem podrocju.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje tiha voda bregove dere.

 

Lažje dobiš na loteriji miljone kot pri nas spopsobnega ali celo poštenega politika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje tiha voda bregove dere.

 

Lažje dobiš na loteriji miljone kot pri nas spopsobnega ali celo poštenega politika.

poštenega politika

tole na kratko razloži. Meni namreč ta besedna zveza ne gre skupaj. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!