Skoči na vsebino

intermot 2014


Ferrarist

Priporočene objave

Hoj, jaz sem razmišljal da bi šel sem pa zaenkrat sam (z avtom)....neki so se v čveku javljali a na koncu je potinilo. Se je pa treba zmenit ker drugace v petek jo mahnem na jug....od kod pa si?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajdovščina..sem nekako razmišljal da bi šel pet. zvečer, v nedeljo pa nazaj...dobimo en hostel, razdelimo stroške in je to to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek zvecer....hmmm cca. 10 ur voznje se pravi brez spanja iz petka na soboto...? A sej pol si blizu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, rad bi vsaj tko naredu da bi bli vsaj en cel dan gor...pol v kakem hostlu prespimo in v nedeljo dopoldne odhod...se pa lahko prilagajamo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa v petek dopoldan štart pa pol da pridemo v večernih urah gor...se prespi in sobota cel dan za ogled? Ker lih brez spat bi bla malo kruta ker je gor pa dol 20 ur vožnje  :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi tako bi lohko...samo se mi zdi, da lahko štartamo komej ob 15h iz ljubljane...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...študent se pravi :)...saj pravim malo bo kruta ker brez spat pa pol celo sobot gledat tiste deklice ups....motorje mislim, ne bo lahko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če najdeš sporoči...saj jaz tudi vse to bolj na glas razmišljam še...ker drugače bi se odpravil po dalmaciji od petka do nedelje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!