Skoči na vsebino

Ducati Scrambler 2014


Ditrich

Priporočene objave

Dolgo pričakovani, na veliko oblegani z strani Dukatistov in motofrikov, pa še kdo bi se našel..

Ali je to-to, pa bo povedal čas..

 

http://scramblerducati.com/

 

https://www.facebook.com/scramblerducati

 

Modeli ICON, URBAN ENDURO, CLASSIC in FULL THROTTLE..

803ccm, 75HP (55Kw) @ 8250rpm, Fuel Injection,....

 

Price: ??? 8500€ ???

 

Ja? :)

post-41276-0-66424100-1412100757_thumb.jpg

post-41276-0-26893800-1412100764_thumb.jpg

post-41276-0-51538800-1412100772_thumb.jpg

post-41276-0-05311100-1412100782_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Ditrich
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je pa še men ušeč ....

... do norca in nazaj taman  :kva1:

Popravljeno . Popravil HD-Dyna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na avot.net so že objavljene cene pri novem SLO uvozniku za Ducati (AS Domžale): od 8.590 do 9.990€ (odvisno od izvedbe).

Popravljeno . Popravil kasti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale tvoj definitivno zmaga. Čista klasika. Pa Honda CL iz tega obdobja je bila tudi lepa. Sploh tisti izpuh je bil odpičeno posrečen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Retro look navlakusha z zvenecim pedigrejem za malo denarja.

Ducati se je smelo podal v zelo inovativen nacin kako privlect nove privrzence znamke iz nove generacije kupcev, katera se ne pali na tehnikalije, ampak na lifestyle image ...retro look za une k si ne znajo narest booberja z duso, pa se scepec surferskega imiđa, pa na skejterje tud niso pozabil ;)

dober recept

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Retro look navlakusha z zvenecim pedigrejem za malo denarja.

Ducati se je smelo podal v zelo inovativen nacin kako privlect nove privrzence znamke iz nove generacije kupcev, katera se ne pali na tehnikalije, ampak na lifestyle image ...retro look za une k si ne znajo narest booberja z duso, pa se scepec surferskega imiđa, pa na skejterje tud niso pozabil ;)

dober recept

 

 

Res je, ta surferski look znajo dobro pri nas prodajat, če bojo še tako deževne sezone, pod pogojem, da ob nakupu dobiš gratis surf...

 

Meni ni všeč...me že ni več...:P

Popravljeno . Popravil HyperJack
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tele reklame ne odražajo ravno prave slike. Sami hipsterji, surferji in posebneži. Na zadnjem zicu pa komaj polnoletne bejbe. V realnosti gre za motoriste, ki so bili v Dubrovniku z motorjem, ko smo se še mi z kockam igral. Pa starejše motoriste, ki so se že znorel in so tekom moto kariere prešraufal več kot si v današnjih cajtih sploh lahko zamislimo. Nekak razumem zakaj si starejši mladinci na koncu kupijo kakšen tak retro motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

tile hipsterji ga bojo uničli za motoriste, sej te "lajf stajl " fore z oblekcami za rezervar se mo zihr dobro prodajalo med šminkerčki, pol pa tisti ki bo hotu met motor iz užitka, ga bo folk žalu in metau u družbo hipsterjeu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tile hipsterji ga bojo uničli za motoriste, sej te "lajf stajl " fore z oblekcami za rezervar se mo zihr dobro prodajalo med šminkerčki, pol pa tisti ki bo hotu met motor iz užitka, ga bo folk žalu in metau u družbo hipsterjeu.

 

ja, in pravi motorist se bo za take opazke ziher do amena sekiral :D boli te kaj drugi mislijo ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!