Skoči na vsebino

BMW R 1200 RS


motolover

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

A je že kej znana cena tega lepotca??? 

 

v Nemčiji 13.500 EUR v Avstriji pa 16.000 ! upam da bo naša cena podobna nemški..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Nemčiji 13.500 EUR v Avstriji pa 16.000 ! upam da bo naša cena podobna nemški..

Bo bolj proti nemški, vsi modeli imajo take cene. Avstrijci imajo visok davek na motorje, zato so tam dražji. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

R1200GS je cnej.. :( mal sm razočaran nad ceno... hudiča pa tolk mi je všeč... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor jaz poznam oglaševanje na A-Cosmos je to golič od goliča,brez vse elektronske podpore in bonbončkov.....

To je vedno za motorje po naročilu. Za motorje iz zalog imata vsak drugačen pristop.

Poglej oglase za nove S1000RR, ki sta jih oba že dobila. Avtoval piše ceno brez opreme, Cosmos z vso.

Cosmos je edini, ki ne zaračunava dostave, Avtoval in Selmar jo. Potem ti jo kot velikodušno data v popust, da misliš, da si dobil več popusta, kot v Cosmosu. Ne navijam za nikogar, samo dobro je poznati njihove trike. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je vedno za motorje po naročilu. Za motorje iz zalog imata vsak drugačen pristop.

Poglej oglase za nove S1000RR, ki sta jih oba že dobila. Avtoval piše ceno brez opreme, Cosmos z vso.

Cosmos je edini, ki ne zaračunava dostave, Avtoval in Selmar jo. Potem ti jo kot velikodušno data v popust, da misliš, da si dobil več popusta, kot v Cosmosu. Ne navijam za nikogar, samo dobro je poznati njihove trike. 

Pri vseh treh kio jih navajaš sem že vzel nove motorje Selmar 2,A-Cosmos1 in Avtoval 1 tako da poznam kar dobro politiko......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW: kako pa so kaj "radodarni" pri teh dveh prodajalcih kar se tiče testnih voženj? Ni mi težava postit neko razumno vsoto € za kavcijo, da pa bi ravno še kakšno dnevno najemnino plačeval ali kaj podobnega - to pa ne mislim ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW: kako pa so kaj "radodarni" pri teh dveh prodajalcih kar se tiče testnih voženj? Ni mi težava postit neko razumno vsoto € za kavcijo, da pa bi ravno še kakšno dnevno najemnino plačeval ali kaj podobnega - to pa ne mislim ....

Nobene dnevne najamnine!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse kar pustiš je, da podpišeš za kritje odbitne franšize v primeru razbitja ali odtujitve motorja.

Testni novi modeli sigurno bodo, kdaj je pa vprašanje, kakor je vprašanje ali boš nov model lahko letos dobil, če ga zdaj ne naročiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Testni novi modeli sigurno bodo, kdaj je pa vprašanje, kakor je vprašanje ali boš nov model lahko letos dobil, če ga zdaj ne naročiš.

 

Meni bi kar odgovarjalo, da bi ga letos naročil, dal nekaj are in ga čez tri, štiri leta dobil - bom ravno prav star za bavarski propeler ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni bi kar odgovarjalo, da bi ga letos naročil, dal nekaj are in ga čez tri, štiri leta dobil - bom ravno prav star za bavarski propeler ...

Kakšna je pa taprava starost za bavarski propeler?

Da slučajno ne kršim kakšnih pravil!! :smoke:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni bi kar odgovarjalo, da bi ga letos naročil, dal nekaj are in ga čez tri, štiri leta dobil - bom ravno prav star za bavarski propeler ...

bitch_please.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna je pa taprava starost za bavarski propeler?

Da slučajno ne kršim kakšnih pravil!! :smoke:

Ad 1: 60 +/- 24 mesecev   

Ad 2: ma ne ti pa ne ... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna je pa taprava starost za bavarski propeler?

Da slučajno ne kršim kakšnih pravil!! :smoke:

Ja jz sm že prestar sm ga prodal  :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!