Skoči na vsebino

Dostopna alternativa Supermoto 2015


abn

Priporočene objave

v Italiji razvijajo novo kategorijo supermoto -  imenovano bigfoot.Praktično je osnova cross ali enduro z originalnimi kolesi ter slick MITAS.Po njihovih zagotovilih ceneje se ne da....dobrodošlo vaše mnenje.

post-5292-0-25703300-1411052996_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene to zanima, ker SM ima prvo 16,5 col in ne 17, da lepše gre, zdrsljivo sklopko, trša amortizacija, ... tukaj pa kroska!

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene to zanima, ker SM ima prvo 16,5 col in ne 17, da lepše gre, zdrsljivo sklopko, trša amortizacija, ... tukaj pa kroska!

bikez, ne pretiravaj; sm se da lepo vozit s 17 colskim kolesom in brez zdrsljive sklopke, kros vzmetenje pa res ni primerno.

večji problem je ker sprednje kolo zgleda kot 21 col pa sprednji disk zgleda zelo otročji.

 

pa še supermoto se it s 125 kubičnim 4-takterjem je precej žalostno. tomos je imel vsaj kolesa in zavore prave...

Popravljeno . Popravil rockson
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čeprav bi to morala amzs sport poskrbet da ponovno zažene sm...vendar motor je popolnoma serijski cross tekmovali so že na več dirkah - med pravimi, sm gume so mitas...tako da je potrebno le "dvignit rit" in manj jamrat in NEKAJ NAREDITI!!!!!

Popravljeno . Popravil abn
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se bojim de bo šlo vse po istih poteh kot do sedaj. nobeno dirkanje ni poceni, zveze pr nas so lene in same sebi namen. Uradniki vseh sort po ppravilu gledajo v ovire, nikoli na cilj. Internetni navdušenci bi dirkali za 25€ na leto če bi jim zveza vrnila tudi potne stroške in dirke organizirala pred vrati. Na žalost drugačne feltne ne bodo spremenile gnile podalpske mentalitete. 

 

BTW, a se kaj ve kje se te dotične mitaske delajo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bikez, ne pretiravaj; sm se da lepo vozit s 17 colskim kolesom in brez zdrsljive sklopke, kros vzmetenje pa res ni primerno.

večji problem je ker sprednje kolo zgleda kot 21 col pa sprednji disk zgleda zelo otročji.

 

pa še supermoto se it s 125 kubičnim 4-takterjem je precej žalostno. tomos je imel vsaj kolesa in zavore prave...

Kdo je rekel, da se ne da vozit z 17 colam? Verjetno pa 16.5 col ni samo zato gor, da je zadeva dražja :)?

Zdrsljiva sklopka ni ovira je pa prednost, da se pelješ boljše in bolj varno! Sicer pa se da vozit po pisti tudi s kolesom, pa še motorja nima nameščenega ;)

Kako zgleda disk ni važno, glavno da prime. Kros disk pa res ne prime dost. Mora biti kar SM disk.

 

Skratka vsak kompromis je minus in če se sprijazniš z njim toliko boljše. In ker se jaz sprijaznim, me zanima katere kros feltne pašejo na mojga. Malo offroad-a ne bi škodilo :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!