Skoči na vsebino

Avtomatic A3 vzig


moto1k

Priporočene objave

Pozdrav! Imam problem in sicer preden normalno zalaufam moped moram prbl. 30x nozno zagnat motor potem pa vzge ko ze postajam svicar. To se pojavlja obicajno samo ob prvem vzigu ko je motor se mrzel. Kaj bi to lahko bilo? Hvala za pomoc!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav! Imam problem in sicer preden normalno zalaufam moped moram prbl. 30x nozno zagnat motor potem pa vzge ko ze postajam svicar. To se pojavlja obicajno samo ob prvem vzigu ko je motor se mrzel. Kaj bi to lahko bilo? Hvala za pomoc!

Boš moral tvoj problem malo bolj natančno opisat!

Ali daš sploh zaug-čok

Koliko ima razmaka svečka

Koliko K-omov ima šteker (kapica) na svečki

Kakšne barve je iskra (plava ali rudeča)

Ali je svečka po parih poizkusih mokra ali suha

 

Ps: ko boš vse to preizkusil in izmeril se javi !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ponovno javljam...zadeva sedaj deluje vzge takoj kot mora. Mislim, da je bila težava v slabo zvezanem kablu od vžigalne kapice. Če ugotovim kako drugače se zopet oglasim! Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov problem...menjal sem bovden za plin mogoce sem kej narobe nastelu ampak zdel se je tko logicn glede menjave ampak zgleda sm neki narobe naredu. Tezava je ta da se kr precej kadi iz auspuha mozno je da sm dau tut prevec olja k nism glih meru dau sm 2, 5 deci bencina pa 2l motor pa nima moci ko dam gas... nevem al je zarad zajle al kej drgac..mal sicer potegne ampak nevem no....ksn nasvet prosm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plus to če čok prtisnem dol ne ostane dol ampak se vrne gor ne klikne kokr je blo pred menjavo gas bovdna. Sicer sem opazil da se mi je semering iztaknil ampak sem ga nataknil nazaj gor in je prišraufan.

Popravljeno . Popravil moto1k
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plus to če čok prtisnem dol ne ostane dol ampak se vrne gor ne klikne kokr je blo pred menjavo gas bovdna. Sicer sem opazil da se mi je semering iztaknil ampak sem ga nataknil nazaj gor in je prišraufan.

Daj ti raje kako knjigo v roke vzemi in ne motorje šraufat ! Za nastavit pletenico zapelji k mehaniku!

Ps: mašanica goriva naj bi bila 2-3%-na: Tvoja kot si opisal je ca 12%-tna dodaj še ca 8 Litrov benzina ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm se zacetnik pr temle sraufanju tomosov in zadeve se spoznavam mam pa veselje za tole tko da sprobavam sam kej narest. Frgazr sm spucou je meu kr precej korozije v filtru... zajlo plina mi je pa tut uspel pravilno namontirat da se cok lepo zatika..
Problem je bil pa ta da so mel bovden prevelk za model avtomatika k ga mam jst uglavnm bojo majstri skrajsal in stvar bi mogla delvt supr! Tolk za pomoc ostalim k mogoce naletijo na podobn problem. :) Jutr pa zrihtam se bencin sm staro mesanco odtocu pa bom pocas dodaju k novmu bencinu.  Lp

Popravljeno . Popravil moto1k
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!