Skoči na vsebino

Kawasaki z750 prestave


Travis

Priporočene objave

Če se da, ti bodo še povedali...priporočljivo pa ni takšno prestavljanje nikoli (zato pa je sklopka).

Lp

Popravljeno . Popravil ringo5
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SMILE! CANDID camera is BACK!!...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se da, ti bodo še povedali...priporočljivo pa ni takšno prestavljanje nikoli (zato pa je sklopka).

Lp

Vem da je še zmeraj najbolj zdravo za motor prestavljanje s sklopko ampak samo zanima me če se da... Vem da sedaj obstajajo že takšni motorji ki rabijo sklopko samo za speljevanje, med vožnjo pa gre brez problema tudi brez sklopke in brez kakršnihkoli posledic za motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak motor se da prestavlat brez sklopke, zdej če je to slabo za motor je pa stvar o kateri jst neznam povedat....drgač pa obstaja tema kawasaki z750  :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js saltam brez sklopke edino pa kaki ravnici ce potegnem itd,za visat brzine,za nizat pa vedno s sklopko zato ker nima anti-hopping sklopke ...motor pa ninja 636 05.. Lih pasat pomoje nemore menjalniku in veriznemu prenosu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm katro pa kliota zmer brez sklopke šaltu, sam taprave obrate morš ujet. Sicer je pa za zesedmstopeeset značilno da mu najbolj paše da ko bremzaš šaltaš brez sklopke in pr ene 40 daš iz druge v prvo za maksimaln zavorni učinek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rabiš sklopke jst se že eno leto vozim s skuterjem brez da bi sklopko uporabljal ker se mi je zajla utrgala pa je nimajo na nobenem servisu 

 

Zato ker na skuter gre hidraulična zajla  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rabiš sklopke jst se že eno leto vozim s skuterjem brez da bi sklopko uporabljal ker se mi je zajla utrgala pa je nimajo na nobenem servisu 

Sej sesalci so itak automatiki! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

 

Zanima me sledeče, ali lahko na omenjenemu motorju prestavljam brez sklopke gor/dol in ali je to sploh priporočljivo?

VSAK motor navzgor lahko šaltaš brez sklopke.Nogo imaš že pod prestavno ročico,nahitro spustiš plin in obenem potisneš ročico navzgor. Tudi nazaj se da šaltat z dodajanjem malo gasa samo to ti nebi ravno priporočal gre pa tudi.Praktično če ti kdaj odpove hidravlična sklopka ali se ti strga pletenica se da skoraj normalno peljat najtežje je pri vstavljanju najti N (nulo) ni pa nujno odvzameš kontakt in zabremzaš,za spelovanje  v 1-vo prestavo kontakt in motor vžgeš gasa in naprej šaltaš brez sklopke !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quick shift-er deluje na sistem da prekinja iskro ( da malenkost padejo obrati) to lahko prakticeraš tud sam  če maš le mal občutka samo da delaš to z gasom... pr men je to stalna praksa(za na gor)... da pa se šaltat gor in dol  brez sklopke...  definitivno  so ti pa zobniki bolj hvaležni če uporablaš sklopko.... sicer sem pa načeloma povedal isto kot bremzer....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!