Skoči na vsebino

Koliko kilometrov smo prevozili v letu 2014


skalaprava

Priporočene objave

Kljub iskanju po arthivu, letnika 2014 nisem našel, zato odpiram letošnje poglavje. Če pa je tema slučajno že kje odprta, se globoko pardoniram in naj moderator naredi preprosto "klonk" in prestavi komentar v ustrezno rubriko.

Evo, sedaj ko sem zadostil birokraciji, grem lahko na bistvo.

 

Nemara se sprašujete, zakaj neki odpiram temo že sedaj, ko se pa niti poletje še ni poslovilo, kaj šele moto sezona 2014?

Preprosto...jutri (no, v bistvu že danes v petek) me čaka rekonstrukcija križne vezi v desnem kolenu, kar pomeni, da verjetno kakšna dva meseca ali več ne bo nič motorčkanja zame  :cry:.

Še bolj žalosten kot jaz, je bil danes moj zvesti bavarec, zato je bila najina današnja vožnja posebna. No, sem mu obljubil, da če bo pozna jesen lepa oz. začetek zime še brez snega, da bova naredila še kakšen kilometer ali dva.... :bike:.....potem je bil takoj bolj vesel - jupiiii :yea1:

Da se vrnem na tematiko:

Kljub zgodnji (upam začasni) prekinitvi letošnjih voženj, lahko ugotovim, da sezona niti slučajno ni bila slaba, saj se je številka na števcu od 1.1. 2014 do danes povečala za natančno 21.611km :OK: .

Glede na letošnje mokro poletje lahko celo zapišem, da je bilo presenetljivo malo voženj po mokrem....

 

Še malo tehnične retrospektive:

Sezono sem začel z na pol poradiranim kompletom Pirelli Angel GT, nadaljeval z dvema kompletom Conti RA2, zatem poradiral eno zadnjo Mitas-ko in sedaj končujem na kompletu Michelin Pilot Power3 (pa tudi te so že bolj pri koncu!). Okvar tudi letos nisem beležil (kaj je narobe z mojim BMW-jem :?), iz preventive pa sem zamenjal stikalo stranskega stojala in to je bilo to, ostalo pa redni servisi.

 

Kaj mi ni uspelo letos?  Zapeljati testni primerek novega RT-ja zaradi znanih težav...no, bolje tako, kot pa da se dinamična ESA ravno pod mojo ritjo razmontira na prafaktorje  :kva1:  

 

Na koncu mi ostane samo še to, da zaželim vsem, ki boste odmotorirali v jesen, čim lepše vreme (čaprav vam bom zelo "fauš", priznam  :ras: ), čim manj okvar, veliko lepih dnevnih vtisov, predvsem pa srečno in varno vožnjo! Če pa pade letos še kak kilometer, pa vas zagotovo obvestim!

 

post-35672-0-20841700-1409269918_thumb.jpg

Lp. Skalaprava :)

 

P.S.

Kmet2, glej da se na jesen srečava kje na cesti in ne spet v kakih toplicah :grrr

 

 

 

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa številka 21611 skalaprava. Sam sem z mojima kobilcama trenutno pri 18017 :D .

 

Glede moče je pri meni letos podobno, praktično zanemarljivi del vožnje po mokrem.

Premočen celo nikoli, samo motor je bil nekajkrat do dobra ošprican :D .

Je pa res, da imam srečo pri poslu, ki mi omogoča prilagajanje časa in lahko čas motoriranja usklajujem z vremenom :010 .

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14.450km s tem da sem bil do aprila nemobilen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajme, jst mam z avtom tolk na leto, skalaprava.. srecno na rekonstrukciji in hitro vrnitev na mootor zelim.

100 manj kot 5000, od tega polovica furc vsaj pozegnanih, ce ze ne fajn namocenih. Ce se hocem kaj vozit, se moram ko mam cas, ne ko je strogo lepo vreme napovedano. Ce bo cas (!!) in vreme, racunam se na kaksnega jurcka.

Popravljeno . Popravil Scarlett
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skor 14.000 ... pa letos nism bil na daljši poti :krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: tolk, da sem hepi :OK: tolk da sem preživela

niso cifre važne sploh..... MS itak vse prenese :)

Jst sm tud hepi :D sm mislla da jih bo kvecjem pol manj v celi sezoni :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6000 km pa še bo kaj padl. Mi pa ni jasno kako lahko eni prevozijo 10k+ km na leto? A mate toliko časa? Kaj pa služba? :) finance? 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: tolk, da sem hepi :OK: tolk da sem preživela

niso cifre važne sploh..... MS itak vse prenese :)

 

:smoke: No, ja preživel - očitno sem :OK: do danes,

 

Naštepal bi lahko več :smoke:  ampak tisto kar je bilo, "biče za pamčenje" :whistle:

 

:smoke: Če bi povedal številko, bi še kdo rekel - zakaj pa ti nucaš motor? :kva1: , ampak ..........

 

In, ja - cifre res niso važne :whistle: ampak ........ pajki........ manj kot 15cm .................... :P  ................... tolk, mislm o številkah , nje! :D

Popravljeno . Popravil papez47
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da sem se letos bolj bogo vozil, se jih je nabralo presenetljivo veliko.... 4k km, pa se že 2 mesca ne furam več....  Slaba sezona, upajmo na drugo boljšo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6000 km pa še bo kaj padl. Mi pa ni jasno kako lahko eni prevozijo 10k+ km na leto? A mate toliko časa? Kaj pa služba? :) finance?

ej, mal vec tankas pa mal vec vozs. kolk ti pa manka do te cifre, 7-8 rezervarjev?

nad pricakovanji. 4500 do zdej. in Mitaska ni se cist crknjena. torej bo se mal vroom.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme fuknjeno  :BUA:

 

Sezona nadpovrečna :grim

 

Slabih 10 000 km

 

čakam plačo, nimam več za gume..  :grrr

Popravljeno . Popravil HyperJack
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8.500 and counting.

Pa sem bil samo 2x malo čez mejo.

Kar v redu za mojo prvo sezono se mi zdi :)

 

Letos me spet matra tole :blush:

post-44547-0-92155400-1409642361_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11k zaenkrat, večinoma po dežju :BUA: ...računamo še do Makedonije eno lepo letos če nas sneg ne prehiti :grim . aja ne me jebat šezmer mam taprve gume sam mal bol drsijo kokr na začetku  :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj ne vem, mi števec narobe kaže..bi pa iz glave rekel da nekje med 4000-5000   :lol1:  :lol1:

In to je zelo slaba letina do zdaj  :cry:  :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!