Skoči na vsebino

Bojkot moto-društev spodnje Štajerske in Koroške regije


solorider

Priporočene objave

Pametna poteza Solo... si bom lahko oddahnil od neskončnega opravičevanja in pojasnjevanja...

 

...bolj interesantno bo videti, za koliko bo na teh prireditvah upadel obisk...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred leti so MK-ji na veliko jokali od straha kaj se jim bo zgodilo, ko so začeli prihajati tuji MC-ji, zdaj pa se sami grejo take igre. Nekaterim privoščim, da se MC-ji spravijo skupaj in se odločijo popucat to MK sceno kot so že napovedovali.

 

Kolikor vem so tudi MCji člani ZMKS?... vsaj nekateri?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj se to še ni vedelo, od sedaj se bo tukaj napisalo kateri klubi so to in bomo pač hodili na druga srečanja in ko se bo to prijelo bomo videli. Tudi na FB-ju se govori v tem in lepo reklamo delam za vas!

 

Še link na FB: https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!/motoristek/posts/10203879126238376?comment_id=10203879905257851&offset=0&total_comments=4&notif_t=feed_comment

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor vem so tudi MCji člani ZMKS?... vsaj nekateri?

 

Pa tudi Unije MC če se ne motim in ta je nad ZMKS. Sprijaznite se, kar bodo MC-ji rekli boste upoštevali in pika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej bom pohvalil soloriderja, da je odprl novo temo o tej zadevi. Ker je prej izgledalo, kot da so samo Packensteini krivi za to. Čas bo pa pokazal, koliko bo upadel obisk na srečanjih in žegnih, če bo rezervirano samo za registrirane člane klubov.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor vem so tudi MCji člani ZMKS?... vsaj nekateri?

Ja, pa še povej kako je prišel not... Predsednik vaše regije, je prišel not kot član m.k. Panthers... zdaj je pa mc... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa še povej kako je prišel not... Predsednik vaše regije, je prišel not kot član m.k. Panthers... zdaj je pa mc... 

 

... Ja... ampak, ko je postal MC je predsednik takoj ponudil svoj odstop, ker naj bi bilo to nezdružljivo... Odstopa pa nismo sprejeli, ker gre za človeka na mestu!  Pravilo pa nikakor ni bilo predlagano z njegove strani, če to koga skrbi... Se pa sprašujem kdaj ga bo podprla tudi MC unija ali ša kakšna regija... jaz ozadja ne poznam v smislu "kdo gre komu" na živce a nekako se mi dozdeva, da se v prihodnosti odpirajo samo 2 možnosti... Da bo pravilo veljalo povsod ali nikjer...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Ja... ampak, ko je postal MC je predsednik takoj ponudil svoj odstop, ker naj bi bilo to nezdružljivo... Odstopa pa nismo sprejeli, ker gre za človeka na mestu!  Pravilo pa nikakor ni bilo predlagano z njegove strani, če to koga skrbi... Se pa sprašujem kdaj ga bo podprla tudi MC unija ali ša kakšna regija... jaz ozadja ne poznam v smislu "kdo gre komu" na živce a nekako se mi dozdeva, da se v prihodnosti odpirajo samo 2 možnosti... Da bo pravilo veljalo povsod ali nikjer...

 

 

še malo pa boš začel pravilno razmišljati.  Zato bi pa radi od vas vedeli kateri klubi so to!  Mislim, da še sami ne veste,  če  mi lahko poveš, da kateri MK klub tega ne bo spoštoval... kaj mu lahko naredite....ga spodite iz spodnje štajerske  :slap:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuu, majko milo, to je pa že hudo resna visoka politika - še predvolilne kampanije manjkajo in TV spoti na lokalnih TV-postajah ...

 

... Ja... ampak, ko je postal MC je predsednik takoj ponudil svoj odstop, ker naj bi bilo to nezdružljivo... Odstopa pa nismo sprejeli, ker gre za človeka na mestu! 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tudi Unije MC če se ne motim in ta je nad ZMKS. Sprijaznite se, kar bodo MC-ji rekli boste upoštevali in pika.

Saj kje pa misliš da je zrasla ta cvetka... 

 

... Ja... ampak, ko je postal MC je predsednik takoj ponudil svoj odstop, ker naj bi bilo to nezdružljivo... Odstopa pa nismo sprejeli, ker gre za človeka na mestu!  Pravilo pa nikakor ni bilo predlagano z njegove strani, če to koga skrbi... Se pa sprašujem kdaj ga bo podprla tudi MC unija ali ša kakšna regija... jaz ozadja ne poznam v smislu "kdo gre komu" na živce a nekako se mi dozdeva, da se v prihodnosti odpirajo samo 2 možnosti... Da bo pravilo veljalo povsod ali nikjer...

In počasi se ti bo posvetilo..bravo... Zakaj bi kaka druga regija podprla te vaše ''ideje'' vema oba da so se te zadeve reševale na drug način in je bilo vse ok..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Ne vem na kaj meriš in kaj bi naj oba vedela... niti ne vem kako so se kakšne zadeve včasih reševale... mi smo v zvezi šele dobro leto zato res globlje politike in ozadja ne poznam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čas bo pokazal, kaj bo. Konec '90 so bili v Sloveniji samo štirje MC (je bilo rečeno, da jih je dovolj), MK pa so začeli rasti, kot gobe po dežju. Vsaka vas je že skoraj formirala svoj MK. Mogoče gre ''ZMKS'' ravno v smeri normalizacije stanja. Kar pa ni nič slabega. Še zanimivo bo. Grem po kokice in pir. :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam kaj vse ne stlačjo skup ... blagoslov , strežba zgoraj brez pa po možnosti še striptis ...

kje pa je spisek vseh klubov te regije ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enim videti še ni zadosti birokracije/pravil/zakonov, seveda pa raznorazne :SS inštitucije, take ali drugačne ne morejo brez tega............ je pa na koncu vse v kurčevem C€$HU

 

 

podpiram bojkot :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če smo že pri birokraciji, a gre to pravno skozi? Nisem ziher če se taka prireditev šteje kot javna prireditev, ampak če je: po Zakonu o javnih zbiranjih (citiram) "Nikomur ni dopustno preprečevati udeležbe na javnem shodu ali javni prireditvi, razen v primerih, ki jih določa ta zakon."

 

Tega o napisih na hrbtu pa (še) ni v zakonu :)

Popravljeno . Popravil Mahne76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj z bmwji pa spuščajo zraven?

Jaz si te mk klube predstavljam, da so na čoperjih, v usnju in agresivni :-)

Zgleda da so pravila zelo komplicirana.

Sicer pa je banalno, da človeka, ki ae pride zabavat in pusti še kakšen eur zavrnejo zaradi napačno ustrojene kože.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!