Skoči na vsebino

Yamaha Aerox


LoLeK APN6s

Priporočene objave

ve kdo mogoče kak so kaj tile yamahe aerox glede vzdrževanja pa vzdržlivosti?

Imela sta ga dva moja kolega in oba sta bila ZELO zadovoljna !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj pa ko to malo predelaš da 80 leti....ponavadi če ga zelo tiiraš na pune se mašini pregrejejo pa crknejo.......kaj pa pri teh?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To gre 80 ze samo odblokirano (po steucu) pa se nic ne pregreva (vodno hlajena masina) ce je vse okej. No spet tiscat do konca 20km pa ni ok.

Sicer sem pa ti to ze povedal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo odstranjene blokade ponavadi ne povzročajo težav. Če pa je bilo še kaj predelano in potem voženo poln gas dlje časa, pa se pojavijo težave.

Lahko pa za ziher menjaš cilinder+bat. Kit stane okrog 150€, če se ne motim in imaš praktično novo mašino :)

Sem imel Aerox-a z Polini Gus Kit 70 in z njim brez težav prevozil nekaj čez 20 000km. Je pa res, da sem ga redko kdaj tiščal do konca. Ponavadi sem se vozil z pol gasa 80 - 85 po števcu.

Pri rabljenem se splača preventivo menjat vodno črpalko.

Če bi jaz kupoval rabljenega skuterja, bi kupil takega, ki nima nič predelano oz. samo odstranjene blokada. Prav tako bi hotel imet vse original plastike z nalepkami. Redko, redko kdo popravi skuterja v originalni izgled, če je z njim kdaj padel. Večinoma jih prebarvajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aerox je kvaliteten, minarelli motor, vodno hlajen, 2x disk zavore, je pa zelo majhen, lahko si prebereš test: 

 

http://www.siol.net/avtomoto/testi/motocikli/2009/08/yamaha_aerox.aspx

 

Sicer tema o aerox-u že obstaja, uporabi iskalnik, tam boš dobil več informacij. Če bi imel rad večji skuter, poglej za kakšnim piaggio NRG ali kaj podobnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!