Skoči na vsebino

BMW S 1000 R


domina

Priporočene objave

redkokatera šipca na nakedu zgleda dobro, in ta meni ni najbolj posrečena.

 

a je snecer vidu, da ma tudi ta moped "lonček za urin" za zavorno tekočino :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je snecer vidu, da ma tudi ta moped "lonček za urin" za zavorno tekočino :?

 

To je zato, ker ima za razliko od japonskih nakedov radialno crpalko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

plavobelkast znak je prou nagraužn na rdeče črnem motorju :P

 

sj ne rečem .. vrhunec tehnologije (če bo ta tehnologija delala več kot eno leto)

 

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bos kaj argumentiral ali bos lapal v prazno?

 

Za nabijat imas eno drugo temo, ni treba da je v vseh isto...

Lahko tudi napises kaj o obiskih servisa s tvojimi mopedi in popravili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko ti argumentiram, da se je razpadal menjalnik ko je bila uvedena nova tehnologija na RR-ih.

 

Ne vem, če je bil zaradi tega vpoklic za BMW, na ZX-u je bil, pa ti ne znam točno povedati kaj so mi zamenjali, (leta 11, so jih vse nazaj odkupl, kar še ni naredil noben proizvajalec motorjev- spet kolikor je meni znano) ker mi je vseeno, saj je bilo đabe. Lahko se pa še kaj pojavi, ampak na to nimam vpliva. To lahko nareijo čez 10 let ... lep primer je Suzuki, ki po 10 letih vpoklicuje GSXR-je :?

 

sicer pa... sploh nisem omenjal, da je slab motor ... če bo pa vsa ta tehnologija vzdržala, sem prepričan, da jo bodo vgrajevali tudi drugi proizvajalci.

 

da bo pa ta tehnologija 100 % delala, pa verjetno niti ti ne daš roko v ogenj, razen če nisi toliko zasleplejn z BMW-ji

 

da je pa grd, je pa stvar okusa ... men osebno ni grd, le da bi jaz imel spredaj celo masko z večjim vetrobranom zaradi mojih potreb

 

še kaj te zanima :krneki:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nic ni novega na tem mopedu, vse je ze videno in preizkuseno na HP4 in na obicnem RR.

DTC je boschev, enak kot na KTM-u.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam, da je že marsikaj preizkušeno, kljub temu je vse novo na tem motorju, ker je nov model ... nihče od nas ga ni vozil, zato ga ne mormo kar tako ocenjevat ... ali pa so te, že preizkušene komponente, kompatibilne za ta model, bomo pa videli.

 

čez dve leti itak nameravam zamenjati, pa gledam že zdaj malo okoli ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In na to vpliva oblika ter barva posodice, ja bravo :)

 

 

Tudi ta ima radialne pa niso dali tako grde posodice iz ukc.

 

Ne vpliva na barvo, vpliva pa na namestitev.

 

Z1000 nima radialne pumpe (vsaj po fotkah sodec). 2007 jo je imel.

Bom pa pogledal doma za 2010 in 2014, da bomo ziher. ;)

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima :blush:

 

Pa sicer nimam nič proti temu motorju, ker mi je kul, ampak tole za 20k eur mrcino...

 

untitled-2.jpg

To je takšen zmazem, da težko rečeš, da gre za dizajnerski vložek, kot npr. izpuh, ki ni posrečen.

 

Fora je pa v tem, da zadeva s posodico hudo izstopa, da bi jo barem pofarbali ali temno prozorna pa bi bilo.

 

Isto na Ducatiju, vrhunsko oblikovanem motorju pa gor dve takšni grdi posodici, ena za sklopko, druga za bremze. Ne mi reč da se ne da.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12.700€ ne 20.000...

 

Jst sem si kupil nogavicke za cez posodice, ker sem se navelical razlagat kaj imam noter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

snecer dejmo enkrat te posodice za urin resit.

glej posodice pridejo zravn zavor in so torej izelek nissina ali brembota al pac neke te firme. imajo jih vsi motorji z radialno pumpo pa nej bo japonc, taljan, nemc, austrijca al pa anglez.

ker so pa res neugledne si lahko kot dodatno opremo al pa z ebayq od kitajckov narocis lepsi loncek.

z1000 ima po novem res lepsega, ker so te verjetni pri nissinu uslisali in res mal lepse nrdili. ne morejo bit pa taksni integrirani kot jih imas ti.

ti pa povem da jsz dokler se ti nisi v te loncke zapicu niti nism bla na njih pozorna ker so pac nujni zlo.

sm si pa rekla zdej na jesen, ne bom imela grdega loncka in narocila aluminjastega od kitajcu za 20€ bom poslikala k pride pa bos povedu ce je boljse.

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm si pa rekla zdej na jesen, ne bom imela grdega loncka in narocila aluminjastega od kitajcu za 20€ bom poslikala k pride pa bos povedu ce je boljse.

 

8026592646_a5fb3a067c_z.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je tak težko dat gor lepši lonček.

 

Jaz mam tudi grdi lonček, a je skrit pod sedežem :)

 

In ne mi rečt, da se ne da narediti lepše in integrirano, pač s tem se ne ubadajo, ker proizvajalci motorjev so bolj ali manj samo še sestavljalci in zadeve kupijo drugje, kot si napisala.

 

untitled-2-1.jpg

tudi ta ni vrhunski, a lepši od tistih iz ukc


8026592646_a5fb3a067c_z.jpg

 

To je od tenisa za švic brisat? :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne to je namensko za rezervarčke zavorne tekočine narejeno da niso na svetlobi-soncu

Zakaj jih imajo na GP? Po moje, vsaj delno tudi zaradi tega, da vpije zavorno olje, ce do cesa pride?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer sam jst res ne vem al si tko zabit al se sam delaš ker v enem primeru sočustvujem s tabo v drugem primeru si pa budalo brez primere Pa enega pametnega prispevka nisi napisal na forum razen da pljuvaš po vseh motorjih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj jih imajo na GP? Po moje, vsaj delno tudi zaradi tega, da vpije zavorno olje, ce do cesa pride?

možno čeprav nisem še nikoli videl da bi olje iz rezervarčka steklo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!