Skoči na vsebino

Yamaha MT 07


ELO

Priporočene objave

Pa v bistvu niti ni treba ,da je mokra cesta..meni je zablokiralo prvo kolo na enem starem Kawasakiju er6n  v avtošoli...vaja na poligonu zasilno ustavljanje..   ni prijeten občutek..

Tako da mislim ,da je to kar pametna naložba..

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je danes ABS rešil glavo, al pa vsaj hrbtenico. Dvakrat. Če bi mi v tistem momentu zablokiral bi bil ene 3,5 sekunde supermen, pol pa sam še Christopher Reeve. Sej veste o čem govorim ;)

Seveda so majstri na motorjih, ki brez ABS-a čarajo ampak, lej ... ABS je v štali zakon.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne kupim motorja brez ABSa. Mislim, da me je doskrat rešil, da ni blo po tleh. Pa še prez skrbi žlajfaš takrat, kadar je treba na polno. Sploh pa ne vidim razloga, zakaj kupit motor brez ABS, razen, ker je motor potem cenejši. A ne bo prišel kmalu v veljavo zakon, ki bo določal, da morajo imeti vsi motocikli ABS?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Janezs pravi:

Ne kupim motorja brez ABSa. Mislim, da me je doskrat rešil, da ni blo po tleh. Pa še prez skrbi žlajfaš takrat, kadar je treba na polno. Sploh pa ne vidim razloga, zakaj kupit motor brez ABS, razen, ker je motor potem cenejši. A ne bo prišel kmalu v veljavo zakon, ki bo določal, da morajo imeti vsi motocikli ABS?

mislm da se bo šlo za nove motorje, da bodo mogli met abs

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po določilih evropske zakonodaje bodo morali vsi motocikli s prostornino več kot 125 kubičnih centimetrov od leta 2017 naprej biti obvezno opremljeni s sistemom proti blokiranju koles. Manjša motorna kolesa in skuterji z več kot 50 kubičnimi centimetri prostornine bodo morali imeti če že ne vgrajenega sistema ABS, pa vsaj kombiniran zavorni sistem. Pri teh bodo zavore vplivale na zakasnitev delovanja tako na prednjem kot na zadnjem kolesu istočasno.

 

vir Euromobil.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej jih ni blo prodahnih 100k v sloveniji da bi ga lahko vsepovsod vido :D
Ma se nima veze.. belo so prodali, od rdeče pa se lastnik nemore poslovit -.- (iz 5200 sma prišla celo na 5450)
Ostaja še ena rdeča iz Kranja.. 4300e

Hvala za razgalo =)

Popravljeno . Popravil BigOne
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je tako, da kar se splača kupit je hitro prodano. Je veliko "jastrebov" (preprodajalcev) na Anetu, ki prežijo na ugodne ponudbe. Moraš imeti že srečo, da dobiš nekaj ugodnega iz AvtoNeta.

Drugače pa, jih ni ravno toliko videt na cesti ne. Tudi, če so bila zadnja leta med najbolj prodajanimi še nič ne pomeni. Na cesti so bolj pogosti motorji, kateri imajo leta in leta stalno prodajo v vrhu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na mopedu brez abs a raje nič "sklopka not":

Ob 2. 4. 2016 at 10:18, jskrablin pravi:

Lej, takole gre. Pelješ se po mokri cesti. In pred sabo zagledaš avto, ki ali s stranske ceste zavija na glavno ali iz glavne na stransko. Ni te videl in rata ti jasno, da ti bo zaprl pot. Zdaj pa... na motorju z ABS-om je sklopka not (da ne krepaš mašine, ker pol ABS ne bo delal) in sprednja in zadnja bremza na polno. Malo strese, pa počaka. Če si pravočasno opazil situacijo in nisi pripeljal prehitro, čudežev ABS ne dela. 

Na motorju brez ABS-a pa... sklopka not, pol pa tipat, kje bojo kolesa blokirala. In to tipanje... kuri čas in dragocene metre. Ali pa v paniki samo na polno stisneš, greš po tleh in direkt v avto, ki ti je vzel prednost. Pa resnici na ljubo, tudi z ABS-om je zaviranje v sili kr dogodek...

Pa niti ni treba dramatizirati z dežjem. Recimo cesta Brod na Kupi - Delnice. Nebroj flik asfalta, vsaka malo drugačna. Na eni komot bremzaš na polno, ko boš pripeljal čez naslednjo, pa bo ABS zatresel ročko. Brez, pa boš mel pa najmanj črtico na gatah.

na mopedu brez abs a raje nič "sklopka not":

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se pa malo odločam ,da bi kupil novo mt-07 pa se nekako nemorem odločiti katero barvo bi vzel..

meni osebno se dopade ta vrjanta..

g-g_W1467463_3-yamaha-mt07-abs-2016.jpg?

Kakšne velike izbire ni..obstaja še racing blue in pa lava red...

Tole bi bilo pa super :)

MT-07-kr-yellow-1024x768.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 minutes ago, Roman-st said:

Jaz se pa malo odločam ,da bi kupil novo mt-07 pa se nekako nemorem odločiti katero barvo bi vzel..

meni osebno se dopade ta vrjanta..

g-g_W1467463_3-yamaha-mt07-abs-2016.jpg?

Kakšne velike izbire ni..obstaja še racing blue in pa lava red...

Tole bi bilo pa super :)

MT-07-kr-yellow-1024x768.jpg

Če se ti ta barva (rumena) dopade, potem pa vzemi modro, če se ne moreš odločiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je bela tok všeč da bi magar rabljeno kupu :D

Ajde, prodam ti mojo belo za ceno une rdeče k ti je grda :D 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Roman-st pravi:

Jaz se pa malo odločam ,da bi kupil novo mt-07 pa se nekako nemorem odločiti katero barvo bi vzel..

meni osebno se dopade ta vrjanta..

g-g_W1467463_3-yamaha-mt07-abs-2016.jpg?

Kakšne velike izbire ni..obstaja še racing blue in pa lava red...

Tole bi bilo pa super :)

MT-07-kr-yellow-1024x768.jpg

Ne vidim kakšnega večjega problema, če večina menja amortizacijo in še kaj, jo boš ti z lahkoto poslikal po svojem ukusu ??

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Janezs: koliko si dal za vzmetenje, ce ni skrivnost? 

Ob 31. 3. 2016 at 17:18, Vizzk pravi:

Prodam ,  skoraj nov izpuh CARBON RACING LINE z vsemi številkami in papirji za homologacijo , prodam ga zato ,ker bo motor vozila moja  ženska in ne rabi dretja motorja, sam bi pa na svojem motorju zamenjal izpuh ,  Zato ga prodajam . Z izpuhom narejeno 4000km....kako zgleda , sound itd, pa v fb grupi MT 07/09 slovenija

Lahko malo vec podatkov in predvsem ceno? 

Edit: nasel. Ti prodajas nehomologiran izpuh, ki ste ga naknadno "homologirali" tako, da ste nanj vgravirali stevilke z drugega izpuha. Torej, ponaredili dokumente. C-c-c-c, kaznivo je to. In za to bi rad 600€? Raje primaknem se 200€ in imam homologiranega Akrapovica, ali pa jih ravno toliko obdrzim v denarnici in imam ponovno homologiranega Mivv-a. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, compaq pravi:

@Janezs: koliko si dal za vzmetenje, ce ni skrivnost? 

Lahko malo vec podatkov in predvsem ceno? 

Edit: nasel. Ti prodajas nehomologiran izpuh, ki ste ga naknadno "homologirali" tako, da ste nanj vgravirali stevilke z drugega izpuha. Torej, ponaredili dokumente. C-c-c-c, kaznivo je to. In za to bi rad 600€? Raje primaknem se 200€ in imam homologiranega Akrapovica, ali pa jih ravno toliko obdrzim v denarnici in imam ponovno homologiranega Mivv-a. 

Nadgradnja vzmetenja me je stala 718 €.

Lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, compaq pravi:

@Janezs: koliko si dal za vzmetenje, ce ni skrivnost? 

Lahko malo vec podatkov in predvsem ceno? 

Edit: nasel. Ti prodajas nehomologiran izpuh, ki ste ga naknadno "homologirali" tako, da ste nanj vgravirali stevilke z drugega izpuha. Torej, ponaredili dokumente. C-c-c-c, kaznivo je to. In za to bi rad 600€? Raje primaknem se 200€ in imam homologiranega Akrapovica, ali pa jih ravno toliko obdrzim v denarnici in imam ponovno homologiranega Mivv-a. 

nateguni morajo biti, kje bi pa bla slovenija brez:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, oziroma včeraj peljal tole...kaj naj rečem...bolje da nič...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!