Skoči na vsebino

Yamaha MT 09


MiNa

Priporočene objave

Zadevo sem si ogledal v živo, prvi vtis je zelo dober.  ------------------------- Ja okusi so različni in načeloma se o lepoti ne razpravlja.

 

Je par detajlov, ki pa so stvar "indivudalizacije". -------------------------------- Zakaj že? Meni deluje celota kot "malo od tu, malo od tam" .

 

Vetrobran, ....                                                               ------------------------------- Lahko da bo nudil dobro žaščito, je pa po obliki in živ obup. Kot bi ga snel iz poštarskega APN-ja.

 

Za zadnje kufre sem videl, da je potrebno namestiti še dodaten nosilec na nosilec fussrasterjev, to bi lahko rešili malo bolje kot npr. konkurenca, versys, sx...  ------------- Drži.

 

Držala za sopotnika niso lepa, sploh vpetje zadaj izgleda precej "češko" (in čudna plastika, lahko bi dali vsaj alu) -------------------------------------------------------------------------- Drži.

 

Škoda, da se niso posvetili tem detajlom, po drugi strani pa je bolje, da si lahko vsak sam prilagodi in "popravi". --------------------------------------------------------------------------- Ja če pa bi se (po moje pa bi se morali) bolj posvetili detajlom, potem pa verjetno cena ne bi bila več prva liga.

 

 

Ne morem se znebiti občutka, da je Honda Crossrunner (če odmislim težo) boljša izbira in lepše izdelana - stvar okusa, ampak že armatura je meni lepša na Hondi ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes šel sedet na tracerja in položaj mi je všeč, všeč mi je kako lahkotno deluje zgleda da je težišče res nizko naprak versysu mi deluje lažja.

 

Sedež je precej trd, verjetno bo potrebna nadgradnja, zelo všeč mi je števec ki je iz super tenere pobran. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Fazer03

 

v enem stavku napišeš, da so okusi različni in načeloma se o lepoti ne razpravlja, na koncu pa sklep, da ti je Honda lepša ^_^  

 

Obe sem gledal v Veroni, sedel na njih in... Honda Crossrunner proti Tracerju  :SS

 

ja ja, stvar okusa  ^_^

Popravljeno . Popravil mladench
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem se znebiti občutka, da je Honda Crossrunner (če odmislim težo) boljša izbira in lepše izdelana - stvar okusa, ampak že armatura je meni lepša na Hondi ....

  

cist resno, kolk si star? je blizje 30 al 40? Men se je xrunner zdel taprav motor, tracer pa precej bol huliganski in....zabaven. neresen. pred 10 leti bi najbrz padu vznak. Danes pa bol cenim izgled in namen X runnerja ali VStroma.

Danes šel sedet na tracerja in položaj mi je všeč, všeč mi je kako lahkotno deluje zgleda da je težišče res nizko naprak versysu mi deluje lažja.

 

Sedež je precej trd, verjetno bo potrebna nadgradnja, zelo všeč mi je števec ki je iz super tenere pobran.

ti itak nisi kredibiln k si zalublen hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  

cist resno, kolk si star? je blizje 30 al 40? Men se je xrunner zdel taprav motor, tracer pa precej bol huliganski in....zabaven. neresen. pred 10 leti bi najbrz padu vznak. Danes pa bol cenim izgled in namen X runnerja ali VStroma.

 

 

Ni napačen..ampak tist geštel so pa zašvasal tko da si je prov za pogledat. In stikalo za TC (ki deluje tako da bi blo bolš da ga ne bi blo) je tudi višek dizajna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina stvar k zmoti je, da se lahko z nogo zadanes v nosilec zadnjih tack....


Sam, ce mas bejbo al pa zeno ful rad, pac odmontiras. :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Don sm se usedu gor, Toj to momci! Js sm pecen! :010

sm bil dons pr vas, sm šel z ženo vlke hiše gledat :grim  , pa sva se potem vstavla še gredoč nazaj v KMC, kot da nimam Jurčkov Delta team pred nosom, lahk rečem, da na tisti lokaciji tam imajo OK hrano, "Cmokač", ostalo neb omenjal :kva2:

Tracer mi nekako deluje, kot da ji nekaj manjka, ampak...  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ja... jest sm tut čist bolan,.. po te je čist brezveze gledat k pol morš takoj od žalosti na 5 pirov :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ja... jest sm tut čist bolan,.. po te je čist brezveze gledat k pol morš takoj od žalosti na 5 pirov :D

 

Za vsak popit pir, ki bi ga hotu naročit, vrži tista dva eura v pujska, pa boš že začel šparat in boš nekaj jokat, da koliko pira spiješ... ;)

Popravljeno . Popravil HyperJack
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni napačen..ampak tist geštel so pa zašvasal tko da si je prov za pogledat. In stikalo za TC (ki deluje tako da bi blo bolš da ga ne bi blo) je tudi višek dizajna

 

A dlakocepiš, al se hvališ de si jo že vozil? :P

 

Jaz ji načeloma zameriom samo "pocenske" teleskopske vilice. Ne razumem Hondine alergije na USD.

 

Ps: kar se boga mati stikal tiče, je Suzuki nepremagljiv. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dlakocepiš, al se hvališ de si jo že vozil? :P

 

Jaz ji načeloma zameriom samo "pocenske" teleskopske vilice. Ne razumem Hondine alergije na USD.

 

Ps: kar se boga mati stikal tiče, je Suzuki nepremagljiv. 

 

Ne verjamem da je ya ma ha ne uspela tok v temo brcnit pri Tracerju, kakor je uspel Ducati pri MS.

 

Mama vseh promasajev z dizajnom, pozicijo, uporabnisko logiko stikal je Ducati Multistrada.   :smoke:

 

PS: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne verjamem da je ya ma ha ne uspela tok v temo brcnit pri Tracerju, kakor je uspel Ducati pri MS.

 

Mama vseh promasajev z dizajnom, pozicijo, uporabnisko logiko stikal je Ducati Multistrada.   :smoke:

 

PS: 

 

Pozabil si samo še napisati, da je stari Versys najlepši motor eveeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrr...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil si samo še napisati, da je stari Versys najlepši motor eveeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrr...

Stari versys JE najlepsi motor eveeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrr! OK?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja a ni hotel tega? Sam zeljo sem mu izpolnil,no.

K dva stara zakonca. ;)

Kok ti mene dobr poznas. A mi med tem, ko mi beres misli Tud stiskas mazolje na riti? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K dva stara zakonca. ;)

Kok ti mene dobr poznas. A mi med tem, ko mi beres misli Tud stiskas mazolje na riti? :D

Ma ves kaj, sem ze zxavnaj ugotovil da mi je lepse ce si ne mazem rok in se omejujem na branje misli.

Visi motorji so lepi, moj je najlepsi. Itak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dlakocepiš, al se hvališ de si jo že vozil? :P

 

Jaz ji načeloma zameriom samo "pocenske" teleskopske vilice. Ne razumem Hondine alergije na USD.

 

Ps: kar se boga mati stikal tiče, je Suzuki nepremagljiv. 

 

Nisem vozil..ampak po crossturerju in po novi vfr800..mislim da se niso pretegnil in za novega crosrunnerja nardil TC ki deluje tko, da te ne prime srat.Ti pa kar kupi crossrunerja pa ti jest pol iz svoje 18 let stare elefantke dam USD vilce ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem sedel na tracerki ..

najprej dobra stvar : res je lahkotno lahka!

balanca je prijetne širine.

 

zdej pa še ostalo ne tolk dobro :

zic je trd in občutek je , kot da bi na vsak kolk pritiskal lesen količek - podn od podna ..pravzaprav od zica ..ok to je nekih 200€ stroška pa je poštimano..

ščitniki na balanci - občutek , kot da imaš na vsaki ročki še eno črno plastično kanto na pol ..daleeeč preveliki..ko obračaš balanco se zdi kot da bi lopatal ...sorry ... dodatnih 150€ ..

plastika po motorju mi deluje skuteraško cenena  ..

sklopka je malce premehka - a to se verjetno kaj hitro unese ...

za moje gabarite - no to je seveda čisto osebnostno in pač ni povezano direktno s samim motorjem - sama razmerja niso ravno v redu..sploh postavitev voznikovih tačk je nekje - no kr nekje ...

ključavnica za vžig je nekje tam spredaj v božjih rovtah da si križ zlomiš ko se steguješ ..

zaključek zadnjega konca je kot da bi cigan nekaj ukradel med blatnikom in tablico... ..

resno obvezni kufri ali torbe čeprav mi pritrdilno mesto ne vzbuja prevelikega zaupanja..

 

sicer sem imel preblisk da bi jo malce zapeljal po ulici gor pa dol - pa po pravici povedano želja po baje zelo dobrem agregatu ni pretehtala odbojev ..

dejansko sem v živo dojel , zakaj je cena pod 10000€ - ker tja spada - motor z -  verjetno jih še nima 1000 kom prevoženih prek 50 ali 60 tkm - baje dobrim agregatom in kitajskimi plastikami ..

 .izpadla iz konkurence za naslednji moped ...

vsem ki ga boste kupili pa srečno vožnjo..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!