Skoči na vsebino

MOTOGP 2013


suzuki

Priporočene objave

Gledam akanal in imajo recimo 3 minutni prispevek, ko se modela vozita po stezi z bmw-kymco skuterji.

 

Za tri minute bednega prispevka so čez lužo vlačili ta skuterja s slo registracijo?

....če si gledal pol si vidu mokro pisto pa oblačno vreme.......po moje ga tukaj niso meli......tisto je bila Valencia :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

človek ob tem pomisli, če spet ducatija vozi :D

 

 Ah ne, Ducati je kanta, on ma zdej Yamaho! Pa se Ducatija je prehitu, za sekundo, dve, tri... :P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole grobo ocenjeno smo na Kanalu A gledali 80% dirke, pa 20% reklamnih oglasov. Beda! In še tisto zanimivo, kar se je na dirki MotoGP danes zgodilo, so ti oglasi požrli.

Poslušali smo (še eno) podpovprečno, uborno komentiranje, z butastimi ugotovitvami in bluzenjem v stilu kr'nekaj!

Gledali smo en cel prispevek, kako nas bosta v bodoče komentatorja med vožnjo skuterjev po pistah morila še malo dlje, kot le med samo dirko... :kva1: !

Po prvih dveh dirkah sta dokazala, da NE obvladata svojega posla, pa pika. Res sem upala, da bosta kritike vzela resno in se do letošnje sezone popravila in bolje pripravila, vendar ... ne.

Vsako dirko mi dobesedno pokvarita.

Dovolj imam ... adijo, Kanal A.

 

Vsem dirkačem en velik bravo, vozijo se, da jemlje dih! Prav poseben bravo pa Marquezu! Mali je dokazal, da ni le zbezljan mladec, da je močan in samozavesten. Močno bo zaznamoval to sezono in če ne že letos (seveda ob normalnem razvoju dogodkov) se kaj lahko zgodi, da bo že naslednje leto prvak.

:notworthy:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vozi?

..daj pejta v vrtec ;)..zdaj če je bil na 6tem mestu pomeni da je zanič?..kaj bo pa ta pokavec marquez,.. ok drugač res se je danes dobro izkazal..svaka mu čast!!!,..al vseeno je za mene.Rossi the king!!! 

Popravljeno . Popravil NinjaRider04
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi je THE KING, Marquez pa (upam da) je njegov naslednik. In zelo sem vesel za njega, ter verjamem, da je tudi Rossi, glede na to da sta prijatelja. Ko ju vidim skupaj mi MM deluje kot sin od Valeta ^_^ definitivno pa gre MM po njegovih stopinjah, glede na to kar je do sedaj prikazal.

 

Te dve sliki pa tudi veliko povesta..

 

46rossixng6289original.jpg

 

 

tumblr_mkwjzuZSN11qely8co1_500.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo tak bom reko so piste ki ležijo enemu dirkaču in spet piste ki ležijo drugemu. Mislim da rossi se enostavno na tej pisti ni znajdo najbolše pa ni edini pa čeprav je testiral tukaj. Naslednja dirka v jerezu mislim da nebomo gledali rossija na 6. mestu. Jaz rečem tam bo njegova prva zmaga po dolgem postu  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daš 5€ mesečno za voyo in maš vse od vseh prostih treningov do dirke.. eni izmed redkih na svetu, ki ponujajo to..

Faaak!!! Dej so še na VOYO zrihtal reklame ... iste one iz A kanala!! Pičke ene pa plačam de jih ni!!  :bum:

 

Drgač pa dirka kot se šika. Vse tri klase so ble lepo gledljive.

Popravljeno . Popravil Robertjur
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Faaak!!! Dej so še na VOYO zrihtal reklame ... iste one iz A kanala!! Pičke ene pa plačam de jih ni!!  :bum:

 

Drgač pa dirka kot se šika. Vse tri klase so ble lepo gledljive.

 

 

Resno vprašanje, si plačal, al maš 14 dnevni zastojnski test?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke Marquezu. Na tej dirki mu ni bilo strašno težko priti na vrh, saj je bila Honda boljša na tej progi od Yamahe. Torej, če zna vozit mu je ostal konkurent samo Pedrosa, ki pa kot velikokrat je omagal proti koncu dirke. Pedrosa je rekel da bolj težko vozi motocikel kot drugi. Tako da mu ni bilo težko zmagat. Bomo videli kako bo na progah, kjer bo Yamaha konkurenčna.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole grobo ocenjeno smo na Kanalu A gledali 80% dirke, pa 20% reklamnih oglasov. Beda! In še tisto zanimivo, kar se je na dirki MotoGP danes zgodilo, so ti oglasi požrli.

Poslušali smo (še eno) podpovprečno, uborno komentiranje, z butastimi ugotovitvami in bluzenjem v stilu kr'nekaj!

Gledali smo en cel prispevek, kako nas bosta v bodoče komentatorja med vožnjo skuterjev po pistah morila še malo dlje, kot le med samo dirko... :kva1: !

Po prvih dveh dirkah sta dokazala, da NE obvladata svojega posla, pa pika. Res sem upala, da bosta kritike vzela resno in se do letošnje sezone popravila in bolje pripravila, vendar ... ne.

Vsako dirko mi dobesedno pokvarita.

Dovolj imam ... adijo, Kanal A.

 

Vsem dirkačem en velik bravo, vozijo se, da jemlje dih! Prav poseben bravo pa Marquezu! Mali je dokazal, da ni le zbezljan mladec, da je močan in samozavesten. Močno bo zaznamoval to sezono in če ne že letos (seveda ob normalnem razvoju dogodkov) se kaj lahko zgodi, da bo že naslednje leto prvak.

:notworthy:

 

Se splača prešaltat na Biritish Eurosport2, imaš kaj vsaj kaj od komentiranja + precej več ostalih zanimivih info o tehniki, itd. za zraven. Moto2 sva zadnje dirke doma gledala v isti sobi na Akanalu (gospod ne znajo dobro angleško) in na računalniku zraven s slušalkami prem mypremium.tv. Kljub temu, da je prenos preko mypremium tv zaostajal skoraj krog in pol, je bilo zanimivo, kako sva info o jump startu itd. izvedla praktično istočasno. Zdej pa ne vem, masta Julian&Steve kakšno boljšo tehniko, al samo "naša" dva nista tako na tekočem? Drugače pa, če se ne motim o čudnem zvoku, sta tokrat "naša" komentirala od doma. Edini minus Eurosprota je bil, da MotoGP dirke niso imeli Live, ampak malo z zamudo.

Popravljeno . Popravil svobodnaptica01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole grobo ocenjeno smo na Kanalu A gledali 80% dirke, pa 20% reklamnih oglasov. Beda! In še tisto zanimivo, kar se je na dirki MotoGP danes zgodilo, so ti oglasi požrli.

Poslušali smo (še eno) podpovprečno, uborno komentiranje, z butastimi ugotovitvami in bluzenjem v stilu kr'nekaj!

Gledali smo en cel prispevek, kako nas bosta v bodoče komentatorja med vožnjo skuterjev po pistah morila še malo dlje, kot le med samo dirko... :kva1: !

Po prvih dveh dirkah sta dokazala, da NE obvladata svojega posla, pa pika. Res sem upala, da bosta kritike vzela resno in se do letošnje sezone popravila in bolje pripravila, vendar ... ne.

Vsako dirko mi dobesedno pokvarita.

Dovolj imam ... adijo, Kanal A.

 

Vsem dirkačem en velik bravo, vozijo se, da jemlje dih! Prav poseben bravo pa Marquezu! Mali je dokazal, da ni le zbezljan mladec, da je močan in samozavesten. Močno bo zaznamoval to sezono in če ne že letos (seveda ob normalnem razvoju dogodkov) se kaj lahko zgodi, da bo že naslednje leto prvak.

:notworthy:

 

 

jst pa mislim da mal pretiravaš, pač nista ti ok in to bolj ali manj vsakič napišeš sem gor in verjetno je res čas da najdeš drug program, da ne boš ob tako lepem dogodku vedno znova slabe volje.

 

to, da z reklamami pretiravajo in da so reklamni bloki predolgi, je jasno vsakomur razen njim (oz. tistim ki plačujejo oglase), ker imajo po moje čist nasproten učinek in vsak normalen gledalec pretakne na drug program, ker so enostavno predolgi. dvomim da sta komentatorja tle kaj kriva (če si dober poslušala je še njima ušla mal sarkastična na to temo)... Ampak da je pa vse kar rečeta podpovrečjo bluzenje pa tud ni čist res. Ja seveda, zamešata kdaj kdo je pred kom pa gotov se najde še mnogo cvetk ampak (vsaj meni in še marsikomu) sta čisto lepo posljušljiva. Sicer pa res ne vem, kako bi se dalo včer zanimivo komentirat dirko, ki je bila, resnici na ljubo, skrajno dolgočasna. Komentirat zgolj virtuoznost in kako delajo stvari bolj ali manj brez napak, je po moje precej težko. Res pa je in tu dobita en velik minus, da bi se za take primere lahko precej bolj opremila in izbrskala veliko več tehničnih podrobnosti ali zanimivih stvari iz ekip in motorjev, kar bi vsaj malo bolj zadovoljilo zahtevnejšo publiko. Vsaj glede na to, da imata vip dostop to ne bi smelo biti tok težko...

 

Kar se pa tiče prispevkov pred dirko je pa meni to še največja popestritev v primerjavi z leti nazaj, ko se je prenos vključil v ogrevalnem krogu. Včasih jima rata naredit bolj drugič manj zanimivo (recimo kakšne števce uporabljajo posamezne ekipe je bilo meni lani ful zanimivo videt, kako zgleda posamezna pista pa sploh), in tvoja odločitev je, a boš to vzela al ne. In res ne vidim problema, zakaj se ne vključiš v prenos v ogrevalnem krogu, pa ti bo vse to prihranjeno. 

Popravljeno . Popravil jemcek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komentirala sta iz Amerike. Cela ekipa je že en čas tam.

 

A te je Skuba kje opral, da si jima tako gorka? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jest sem pa spet mogu talente gledat...   :D

 

a je zdej še kakšna dirka v nedeljo zvečer... tko da vem... a še kakšen TV nabavim... al bodo zdej popoldanske dirke po nedeljskem kosilu, ko grem spat za eno uro?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej maš 4 dirke zapored v nedeljo ob 14.00 potem pa pride assen in dirka v soboto ob 14.00 :D

 

drugač pa ne se tolk pritoževat, ker imajo na ES veliko več reklam, kot pa na kanalu A....

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!