Skoči na vsebino

Fotografija
* * * * * 3 Glasovi

MOTOGP 2013

• Prijavite se za odgovor
2057 odgovorov v tej temi

#1 suzuki

suzuki

Legenda

• Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6054 Objav:
  • Spol:moški
  • Motocikel:GSX-R 1000 K5 a.k.a. Lubica in GSX-R 750 K7 a.k.a. Seven of Nine
  • Moj album:Moj album

Objavljeno 21. December 2012 - 12:34

Hola,

nova dirkalna sezona so bo začela z novimi pravili:

GP Commission announcement on 2013 & 2014 rules

#2 DXR16

DXR16

Mojster

• Člani
  • PipPip
  • 903 Objav:
  • Motocikel:HONDA CBR 1000 RR, HONDA CBR 929 RR Streetfighter........

Objavljeno 21. December 2012 - 13:54

Me prau zanima kako se bo vse skupaj odvijalo v sezoni 2013 :hmm:

#3 Demon

Demon

Lord Animal

• Člani
  • PipPipPip
  • 1664 Objav:
  • Motocikel:Fireblade

Objavljeno 21. December 2012 - 14:05

Ja te kazenske točke meni niso najbolj všeč... Že tako je v MotoGP PREMALO konkurence, zdaj pa še hočejo s temi bednimi pikami borbe, KI JIH VSI TAKO ZELO ČAKAMO VSAKO DIRKO, pomehkužiti ali celo onemogočiti... Brezveze... :BUA:

#4 crusty

crusty

Mojster

• Člani
  • PipPip
  • 797 Objav:
  • Motocikel:...."beemdablju" :D

Objavljeno 21. December 2012 - 14:22

ma k......pa take dirke :( a to bojo zdej dirkal "komisarji za zeleno mizo" ???.....F1 style :( na vsake pike bodo pritožbe pa komisije...... in kdor bo mel boljše odvetnike bo "boljši dirkač" ......svašta res :(

#5 BIZIXXX

BIZIXXX

millecentonovantaotto

• Člani
  • PipPipPip
  • 1042 Objav:
  • Motocikel:Duče 1098, Gsxr 1000 K6

Objavljeno 21. December 2012 - 14:34

Ja te kazenske točke meni niso najbolj všeč... Že tako je v MotoGP PREMALO konkurence, zdaj pa še hočejo s temi bednimi pikami borbe, KI JIH VSI TAKO ZELO ČAKAMO VSAKO DIRKO, pomehkužiti ali celo onemogočiti... Brezveze... :BUA:

ma k......pa take dirke :( a to bojo zdej dirkal "komisarji za zeleno mizo" ???.....F1 style :( na vsake pike bodo pritožbe pa komisije...... in kdor bo mel boljše odvetnike bo "boljši dirkač" ......svašta res :(

Zato pa že par let ne gledam Moto GP , in raje spremljam WSBK kjer pravih borb ne manjka :OK:

#6 casper7

casper7

Vseved

• Člani
  • PipPipPip
  • 1202 Objav:
  • Motocikel:GSX-R 600 K4 a.k.a. rumenko

Objavljeno 22. December 2012 - 18:46

Tut WSBK ne bo več doug to kar je...glede na to da so strici iz Dorne vzel pod okrilje :/

#7 Cartman

Cartman

JuJu Man

• Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6294 Objav:
  • Motocikel:Kawa Gpz750r, Honda 996

Objavljeno 23. December 2012 - 00:02

Ce bodo dirke F1 style bo to nepopisno odlicno. 6 dirk 6 razlicnih zmagovalcev v 4 al 5 razlicnih avtih.... Sam sanjamo lahko.

WSBK bo z novi pravili postal bol STOCK prvenstvo. Kar bo dirkace upocasnilo. Ce dirkasko serijo upocasnis, slabsi lazje ulovijo korak, in dirke bodo (po moje) se bol napete....

Zivi bili pa vidjeli. WSBK ze februarja....ostalo bomo pa se mal pocakali

#8 MihaJ

MihaJ

član

• Člani
  • PipPip
  • 990 Objav:

Objavljeno 25. December 2012 - 15:00

http://www.motosvet....ze-zapleta.html

Pomoje se zna tukaj še hudo zakvačkat situacija. Dva petelina težke kategorije, pa samo en kup. Pa še tega jima zna kdo spodmaknit...

Kar se tiče sprememb pravilnika; bah, preveč komplicirajo. Nove in nove omejitve, ne vem če lahko težka regulacija pripelje do večje zanimivosti dirk.

#9 Cartman

Cartman

JuJu Man

• Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6294 Objav:

Objavljeno 03. January 2013 - 22:26

Www.youtube.com/watch?v=EkqOOE7VJVk

#10 KennyJR

KennyJR

Car

• Člani
  • PipPipPipPip
  • 3442 Objav:
  • Motocikel:SUZUKI GSX-R 1000

Objavljeno 04. January 2013 - 00:44

novo (lažno) upanje za rossi fane :P

#11 suzuki

suzuki

Legenda

• Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6054 Objav:
  • Motocikel:GSX-R 1000 K5 a.k.a. Lubica in GSX-R 750 K7 a.k.a. Seven of Nine
  • Moj album:Moj album

Objavljeno 04. January 2013 - 11:33

Www.youtube.com/watch?v=EkqOOE7VJVk

Hola,

haha, zgleda ma Yamaha ful zaupanja v Valeta da bo :hooray: ... al jim je pa tolk €€€ prnesu ;-)

PS eni komentarji pod filmčkom so pa :lol1:

#12 Cartman

Cartman

JuJu Man

• Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6294 Objav:

Objavljeno 04. January 2013 - 11:50

Po moje bo Vale blizu, bližje kot je bil Dovi na Hondi ali Yamahi. Ne bodo se dogajali Spiesizmi. v to sem prepričan. Nisem pa prepričan da bo še lahko vedno pariral Lorenzu. Čeprav....V prejšnji sezoni Lorenzo ni kazal take forme kot v 2010. Ne me narobe zastopt, bil je perfekten. Vendar, v 2010 je imel strašne zaključke dirk. Tempo je vedno stopnjeval do zadnjega kroga. Njegova zadnja tretina dirke je bla epska. Pomislimo samo na Quatar, ko je v zadnjih krogih ujel Rossija. Tega lani ni več ponavljal. Dobro je začel, in preko dirke malo popuščal. Res da je bila situacija drugačna, in ga Pedrosa ali Stoner v točkovanju nista pretirano ogrožala....

Ker že šinfamo Rossija, bi še tole omenil. Kdor je bral na motomaterssu članek o sezoni 1993, Riney Vs Schwantz. Pisec omeni, da je Yamaha takrat zgrešila z okvirjem in verjetno takrat začela filozofijo celostne prožnosti. torej imajo z iskanjem pravih trdot in ferkvenc okvirja 20 let izkušenj. ducati je okvir zrisal po napotkih, in ga dal sestavit zunanjemu izvajalcu....U resnici v enem letu niso meli nobenih šans.

#13 RVT

RVT

V-Twin Power

• Člani
  • PipPipPip
  • 1365 Objav:
  • Motocikel:honda rc 51

Objavljeno 04. January 2013 - 22:37

Ker že šinfamo Rossija, bi še tole omenil. Kdor je bral na motomaterssu članek o sezoni 1993, Riney Vs Schwantz. Pisec omeni, da je Yamaha takrat zgrešila z okvirjem in verjetno takrat začela filozofijo celostne prožnosti. torej imajo z iskanjem pravih trdot in ferkvenc okvirja 20 let izkušenj. ducati je okvir zrisal po napotkih, in ga dal sestavit zunanjemu izvajalcu....U resnici v enem letu niso meli nobenih šans.

Jest tut mislm, da tle še dolgo ne bo uspeha ker Ducati preveč eksperimentira, in bolj v razvoju igra loterijo in želi uspeh čez noč, za razliko od japoncev ( Yamahe in predvsem Honde), ki razvijajo sistematično, korak za korakom in tudi v primeru neuspeha še vedno mirno sledijo svoji ideologiji. Yamaha in Honda imata z aluminjastimi okvirji izkušnje že več desetletij in realno je bilo za pričakovat, da jih je nemogoče čez noč ujet. Ducati ima izkušnje z krommolibdenovim cevastim okvirjem, vse ostalo je za njih loterija ( karbon, aluminij, ), samo možno pa je, da je cevasti okvir na tem nivoju res povozil čas.

Jest tut tko mislm

#14 RVT

RVT

V-Twin Power

• Člani
  • PipPipPip
  • 1365 Objav:
  • Motocikel:honda rc 51

Objavljeno 04. January 2013 - 22:39

novo (lažno) upanje za rossi fane :P

Kako pa kej Stonerju nasledn let kaže ? :D