Skoči na vsebino

WSBK 2012


Cartman

Priporočene objave

Želel sem prikazati konkurenčnost SBK paketa,

nekaj prostora pa bi še ostalo, če bi zamenjali vloge (MotoGPjeveci bi vozili SBK in obratno) bi bila razlika verjetno minimalna ali pa je ne bi bilo,

ni mi jasno kaj ne dela pri CRT paketu.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želel sem prikazati konkurenčnost SBK paketa,

nekaj prostora pa bi še ostalo, če bi zamenjali vloge (MotoGPjeveci bi vozili SBK in obratno) bi bila razlika verjetno minimalna ali pa je ne bi bilo,

ni mi jasno kaj ne dela pri CRT paketu.

LP Bajsi

to pa tud meni ni jasno ... sem tudi sam te čase mal primerjal ... je pa škoda da kwaka ni u CRT-ju (kokr je meni znano) ... pa ne zato ker ga imam sam... zaradi pestrosti motociklov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa tud meni ni jasno ... sem tudi sam te čase mal primerjal ... je pa škoda da kwaka ni u CRT-ju (kokr je meni znano) ... pa ne zato ker ga imam sam... zaradi pestrosti motociklov.

seveda je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa tud meni ni jasno ... sem tudi sam te čase mal primerjal ... je pa škoda da kwaka ni u CRT-ju (kokr je meni znano) ... pa ne zato ker ga imam sam... zaradi pestrosti motociklov.

Je je. sam ni zelen. pa ni u špici. Recimo, da ima res dost rezerve. . . Za Team Blusens bo dirkal Yonni Hernandes . jp. Paris&Co :D ena slikca zate:

IMG3991-M.jpg

Želel sem prikazati konkurenčnost SBK paketa,

nekaj prostora pa bi še ostalo, če bi zamenjali vloge (MotoGPjeveci bi vozili SBK in obratno) bi bila razlika verjetno minimalna ali pa je ne bi bilo,

ni mi jasno kaj ne dela pri CRT paketu.

LP Bajsi

Po moje, enostavno niso še razviti. Moto2 so rabli eno sezono, da so prehiteli supersport. Superbike stroji so vseeno delo velikih fabrik z dobrimi R&D oddelki, z iskušnjami. . . Komponente so usklajene. zavore, okvirji nihajke. . .vse ima za sabo že kup sezon dirkanja. CRT so izdelki dobrih zasebnih delavnic. Izkušenj je zelo malo. Pa še to, Aprilija gre dobro, zaostaja 2,5-3 sec. Gresini Honde še nismo videli, po moje bo tud to dober CRT. Pri vsem tem vedno pozabimo, da CRTja ne vozi Stoner, ali kak drug prvokategornik. Elias je že z RCV zaostajal sekundo in več na krog

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: ... maj mistake .... pol se ve, kdo bo po vrhu posegu :lol: ...... :P

ma .. sj je važn, da zgleda črn :D

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Friday Qualifying

1. Jonathan Rea (Honda) 1:31.959

2. Jakub Smrz (Ducati) 1:32.116

3. David Guigliano (Ducati) 1:32.198

4. Carlos Checa (Ducati) 1:32.228

5. Max Biaggi (Aprilia) 1:32.318

6. Nicco Canepa (Ducati) 1:32.343

7. Tom Sykes (Kawasaki) 1:32.402

8. Joan Lascorz (Kawasaki) 1:32.443

9. Marco Melandri (BMW) 1:32.553

10. Michel Fabrizio (BMW) 1:32.609

Hoho. Zgleda de so ducatije obtezili z brzino. Res da je PI ducu zelo na kozo pisana proga, ampak ce bodo tako nadaljevali v dirkah, bodo po Monzi ukrepali v njihovo skodo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Dučeti rasturajo vidim. S časi so vsi tam okoli pol sekundice se vrtijo razlike....BORBENO BO

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U prvih 14 v 1s zanimivo bo :)!

Od tega 3je Ducatiji med prvih 4, hitri so sploh Smrz nega nisem na 2 prčakoval samo kapo dol!

Tud SS bo zanimiv povratnik SOFUOGLU 5i , kje je SCASSA ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U prvih 14 v 1s zanimivo bo :)!

Od tega 3je Ducatiji med prvih 4, hitri so sploh Smrz nega nisem na 2 prčakoval samo kapo dol!

Tud SS bo zanimiv povratnik SOFUOGLU 5i , kje je SCASSA ?

Padgets Honda BSB

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne, itak grem skos spočit, spat :) bom že danes ponoči spremljaj superpole.

A preko interneta ali kako drugače !

Ker eurosport ne prenaša superpole :( edino če maš srečo in imaš UK eurosport tam prenašajo, jst mam nemškega :glare:

Popravljeno . Popravil alex86
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UK eurosport, ja. Majo že dans popoldne ob 18:30, 1 urni "race of the Season 2011" :kva1:

kje pa ti gledaš eurosport UK?

več al manj imamo eurosport international in eurosport international2, ki sta tudi v Angleščini, ampak to ni eurosport UK.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na eurosportu bo pravijo na siolovi strani.. in sicer za tiste ki se ne moremo vstat ob 2 pa do jutra gledat bo ponovitev vsega od 17 ure dalje.. pravtako na eurospotu =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na eurosportu bo pravijo na siolovi strani.. in sicer za tiste ki se ne moremo vstat ob 2 pa do jutra gledat bo ponovitev vsega od 17 ure dalje.. pravtako na eurospotu =)

Bodo dirke prenašal ne pa kvalifikacij :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!