Skoči na vsebino

WSBK 2012


Cartman

Priporočene objave

mal nam gre na roko tud mokro vreme v franciji.. čeprav sykes letos v dežju sploh ni tolk dober... bomo vidl... biaggi je bil na ogrevanju kar hiter... čeprav na dirki bi moral biti sykes boljši v dežju...

ČE bo dež mislm, da bo še zanimivo... sploh ČE biaggi pade in ČE sykes zmaga prvo... ČE bi se to zgodilo, bi bla druga dirka res napeta... sploh ČE bi bla tud druga mokra :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ducati očitno ostaja brez naslova v stk1000.... barrier je kot kaže že zmagal pred koncem dirke, ker sta oba ostala konkurenta out... starring očitno še vozi, ampak je precej preveč zadaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no prvenstvo je blo odločeno po parih krogih... je bla pa dobra borba na daljavo za 3. mesto v skupnem seštevku :) starring je na začetku padel, guarnoni pa je vodil že od vsega začetka in starring je rabil 4 mesto, da bi bil 3. sej je kr lepo napredoval, ampak višje od 5. mesta ni mogel... potem pa je 4. uvrščeni padel in starring je imel 3. v skupnem na pladnju... pa je šel s proge in do konca dirke ni mogel nadoknaditi zaostanka... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No rea me ponovno ni razočaral.... enostavno sem vedel :D in uspelo mu je pasti še 1x potem, ko se je že pobral...

sykes ni mel za burek proti prvima dvema... imel je srečo, da je checa že prej končal... zanimivo bi bilo videti, kaj bi naredil baz, če se nebi že na začetku vozil po pesku...

mi je blo pa všeč, da je zmagal silvo.... in vidi se da so francozi izjemna publika.... že tako jih je bilo kar veliko vidt.... pa še fajn navijajo :D za svoje :D vsaj meni se zdi, da redko vidiš tolk folka na wbsk...

druga dirka bo zanimiva, ampak biaggi bo očitno moral ponoviti vajo iz prve dirke... potem se bosta pa melandri in sykes udarila za naslov... no melandri izgleda favorit... samo do dirke je še daleč... niti tega se ne ve, kakšno bo vreme...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČE ČE ČE ČE ČE ČE ČE ČE :D pa sj ne da privoščim, sam je pa smešno :P

in your face...pič... nevoščljiva....

k bo tvoj stonerček tolk star se bo mogu naslont, da bo sploh lohka prdnu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yesssssssss,to mi delaj stari :hooray:

ahhh.....mislm da bi si kwak in sykes bl zasluzla naslou.....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glihkar je Biaggiju en telefon prnesu, da mu je čestital ! Takoj sm pomislu, da je biu Rossi :D:P

Čestitke Biaggiju, čeprou ga ne maram..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sykes brez naslova zaradi 1/2 jeb.... točke :( .... blesava pravila s polovičkami, grrr....

Zeleni so letos itak šampioni :worship: ....v francoskem prvenstvu SS+SBK prvaki, zmage v vztrajnostnih..., WSS prvaki.

Se zdi, kot da je tudi Vsemogočni letos spremljal WSBK :). Kegljanje mu pomoje ni všeč

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No super sm vesel za Aprilio.

Max glih ni najbolj priljubljen pri men ja pa izjemen pilot brez dvoma :)

Čestitke obema...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako Biaggi kot Sykes in Melandri so si zaslužili na koncu prvenstvo. Vsi so delali tudi napake in na koncu je odločila tudi sreča.

Privoščim pa prvenstvo tako Biaggiju kot nastarejšemu . Verjetno je to njegova zadnji naslov. Verjetno se bo tudi dirkaško upokojil.

Tom je vsekakor najboljši novinec v SBk . In Kawasaki že res dolgo nima titule .Mislim da že od Scott Russella ni Kawasaki zmagal SBK.

Osmoljenec pa je tudi Melandri, ki je tudi z precej smole ispustil naslov. Bo pa vsekakor BMW med najboljšimi v SBK naslednje sezone.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Max je prvak ker sta ga na zadnji dirki naprej spustila ducatista. Prejšnji vikend če se prav spomnim pa ga je zaradi točk na ciljni ravnini naprej prav tako spustil moštveni kolega. Mislim da bi si Sykes bolj zaslužil naslov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Max je prvak ker sta ga na zadnji dirki naprej spustila ducatista. Prejšnji vikend če se prav spomnim pa ga je zaradi točk na ciljni ravnini naprej prav tako spustil moštveni kolega. Mislim da bi si Sykes bolj zaslužil naslov.

Ducatista sta naprej spustila Aprilio ??? A je to kakšna posebna ljubezen ! ahahahahah .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako Biaggi kot Sykes in Melandri so si zaslužili na koncu prvenstvo. Vsi so delali tudi napake in na koncu je odločila tudi sreča.

Privoščim pa prvenstvo tako Biaggiju kot nastarejšemu . Verjetno je to njegova zadnji naslov. Verjetno se bo tudi dirkaško upokojil.

Tom je vsekakor najboljši novinec v SBk . In Kawasaki že res dolgo nima titule .Mislim da že od Scott Russella ni Kawasaki zmagal SBK.

Osmoljenec pa je tudi Melandri, ki je tudi z precej smole ispustil naslov. Bo pa vsekakor BMW med najboljšimi v SBK naslednje sezone.

Sykes no, ni novinec. Oddirkal je svojo četrto sezono. v 2008 je kot BSB Prvak debitiral na suzukiju, 2009 je celo vozil fabriško Yamaho, pa ga ni noben opazil, ker je Spies v svoji rookie sezoni prehudo raztural. Po moje je med bolj podcenjenimi dirkači v paddocku.

Kar pa se BMWja tiče.....Razpustili so tovarniško ekipo. Naslednje leto bo Melandri dirkal z BMW Italia Team GoldBet. Če to sezono rezultatsko ponovijo, bom zelo presenečen.

Max je prvak ker sta ga na zadnji dirki naprej spustila ducatista. Prejšnji vikend če se prav spomnim pa ga je zaradi točk na ciljni ravnini naprej prav tako spustil moštveni kolega. Mislim da bi si Sykes bolj zaslužil naslov.

Ja sigurno. ker ga Giuliano včeraj ni nabil je Biaggi čez celo sezono nabral 358 točk, in bil na 27 dirkah 11 krat na štengah, od tega 5 zmagal. Ampak...to so ga usi spuščali naprej, ker je kreten in pojma nima. Pa sam na ravninah zna, ker je Aprilija ful močnejša od vseh.....

BTW: Laverty (BTW smatral sem ga za resnega favorita) je z enakim strojem zmogel 1 zmago, in končal skor 100 pik za starim taljanskim prdcem

Naslov si zasluži tisti, ki nardi najmanj kiksov, in je celo sezono v špici. Žal je Sykesu zmanjkala ena jebena pika. Ker bi v primeru enakih točk, Biaggi vseeno postal prvak.

Če pa že hočemo met eno zarotniško situacijo....je to gotovo Monza. biaggi je odstopil, dirka je bila prekinjena, in štart nerazumno prestavljan, dokler Aprilija ni bila popravljena. Tam se je delilo tudi te polovičke...ki so na koncu odločile. sykes je zmagal, in dobil 12,5 pike. Če bi dirko odpeljali do konca, bi bil prvak.

Ampak..letos se je v WSBK zgodilo tud precej drugega. Z velikimi plani so uleteli Angleži s Suzukijem. Razočaranje leta je gotovo Hopkins. Strašno malo so pokazali tud Hondaši. Aoyama pod kritiko, in Rea še vedno preveč razbija. Gotovo je 6 kil odigralo večjo vlogo, kot sem si predstavljal. Checa z obteženim Ducem ni bil več suveren. Gonil je u smrt, in delal napake. Kljub jasni premoči 4valjnikov, InFront Ducatiju ni popustil. Sezono so morali odpeljati z utežjo, in enakim zračnim restriktorjem.

na drugi strani so Zeleni ratali pomemben player na gridu. Fabriško podprta Španska ekipa je bistveno bolša kot švercerji PBR! BMW je podpisal Melandrija, in zlezel v špico....

Epska sezona. Kdo ve, če se lahko ponovi?

BTW: U penzijo je šel zadnji Pompone. Ducati 1198 je debitiral leta 2008, z Baylissom. Včeraj je sklenil svojo dirkaško kariero, z eno zmago in enim tretjim mestom. Jez ga bom pogrešal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yesssssssss,to mi delaj stari :hooray:

če bi bil pa... haha :D no čestitam...

in your face...pič... nevoščljiva....

k bo tvoj stonerček tolk star se bo mogu naslont, da bo sploh lohka prdnu

kaj se ti pič... mala repenčiš? nisem se smejal biaggiju, pač pa damcu, ker sva se neki norca delala kakšno stran nazaj... mal bol sem sicer res navijal za sykesa, ampak tudi biaggiju lih en tolk privoščim, glavno, da je bilo vsaj malo napeto... sykesu bi bolj privoščil lih samo zato, ker je bil bol nepričakovan... vprašanje če bo še kdaj ponovil tako sezono... pa seveda zato, ker je mel kr precej smole z motorjem...

men je blo prav tako kot je blo...

najbolj sem navijal za melandrija, ki pa se je itak sam izločil, potem ko je imel naslov že kar podarjen....

Tako Biaggi kot Sykes in Melandri so si zaslužili na koncu prvenstvo. Vsi so delali tudi napake in na koncu je odločila tudi sreča.

Privoščim pa prvenstvo tako Biaggiju kot nastarejšemu . Verjetno je to njegova zadnji naslov. Verjetno se bo tudi dirkaško upokojil.

Tom je vsekakor najboljši novinec v SBk . In Kawasaki že res dolgo nima titule .Mislim da že od Scott Russella ni Kawasaki zmagal SBK.

Osmoljenec pa je tudi Melandri, ki je tudi z precej smole ispustil naslov. Bo pa vsekakor BMW med najboljšimi v SBK naslednje sezone.

ja kaj pa vem če je to smola... če greš 3x zapored po lastni krivdi po tleh in potem še eno izpustiš lih zato ker si šel po tleh... sploh 2 dirka v nemčiji(?), ko je vodil biaggi pa je že padel je bila katastrofa... tako da meni se zdi, da si melandri ni niti najmanj zaslužil, pa sem navijal zanj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na koga bi letos stavili? očitni favoriti: Checa ma 6 kil težji motor kot lani. Biaggi je zbral zasilno ekipo, in občutek imam, da se poslavlja. Ni Bayliss, ki bi grizel do zadnje dirke. Melandri se je odpisal sam, s prestopom k BMW. Tam je tud Haslam. po moje en najboljših timov, pa nekonkurenčen stroj. Rea, če ostane zdrav, Hopkins bo težko konkuriral če začne z dvojno nulo.. . . .Jaz dam tri pive na na Lavertya.

hehe moje modrovanje s predsezone :

Je mogu grizt do konca, in ja, dolžan sem tri pive.

no, doužn sm tri pive.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe moje modrovanje s predsezone :

Je mogu grizt do konca, in ja, dolžan sem tri pive.

no, doužn sm tri pive.

Hahaha. To pa je dobro če si sam sebi dolžn tri pive . Saj bi jih itak spil. :smoke: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!