Skoči na vsebino

WSBK 2012


Cartman

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

GREAT NEWS!!! :SS: FIM in Infront sta v2 stroje obtežila za 6 kilogramov. ukrep se imenuje 1199 PanicEarly. :D Tako bo serijski 1198R lažji od tovarniške WSBK specialke. Žalostno, in neumno. vse znanje in razvoj bo izničeno s kosom svinca.

To pomeni da bo Checa zelo težko ubranil naslov, in da Chaz Davies z ekipo ParkinGo že testira RSV4, čeprav je blo dogovorjeno, da bodo vozili z Ducatiji.

Jaz osebno nisem neki V2 fan, čeprav ga vozim v prostem času. V Imoli, kjer je srednje hitrih in odprtih ovinkov na pretek, je blo krasno videt in slišat razliko, koliko prej Ducatiji odprejo gas. in ko so veliki v2 z ovinka pobegnili za 3 metre, jih na kratkih ravninah 4 valjnik ni več ujel. Razlike v konceptih jaz nisem še nikoli videl tako lepo in razločno. V2 je kar na enkat dobil smisel.

tud nisem fan Ducatija, in se mi zdi prav, da si pravilnikov ne pišejo sodelujoče fabrike, kot je blo Ducatiju očitano z izsiljevanjem dodatnih 200ccm. vseeno, Spies in Biaggi sta bila na 4valjnikih prvaka z enakimi pravili. Zdaj ko je Ducati napovedal nov stroj ki bi bil konkurenčen tudi v Monzi, pa bodo kaznovani ker je Checa razturil? Zelo čudno se mi zdi, da uspeh enega dirkača takoj pripišejo tem extra 200ccm. (prej Bayliss, zdaj Checa) in usečejo novo vrstico v pravilnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi da bo drugo leto Checa lahko zadovoljen, če bo z 1098R prilezel do stopničk. Škoda, ker ne bo že v naslednji sezoni nastopal z 1199. Pa ne bo nič z ubranitvijo naslova, 6kg se mi zdi kar veliko. Zakaj pa niso že med sezono korigirali razmerja kot je blo prvo leto z 1200 V2 stroji. Tri dirke+pregled rezultatov=+/- kg na motorju. Če prav vem je to Še vedno v pravilih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GREAT NEWS!!! :SS: FIM in Infront sta v2 stroje obtežila za 6 kilogramov. ukrep se imenuje 1199 PanicEarly. :D Tako bo serijski 1198R lažji od tovarniške WSBK specialke. Žalostno, in neumno. vse znanje in razvoj bo izničeno s kosom svinca.

To pomeni da bo Checa zelo težko ubranil naslov, in da Chaz Davies z ekipo ParkinGo že testira RSV4, čeprav je blo dogovorjeno, da bodo vozili z Ducatiji.

Jaz osebno nisem neki V2 fan, čeprav ga vozim v prostem času. V Imoli, kjer je srednje hitrih in odprtih ovinkov na pretek, je blo krasno videt in slišat razliko, koliko prej Ducatiji odprejo gas. in ko so veliki v2 z ovinka pobegnili za 3 metre, jih na kratkih ravninah 4 valjnik ni več ujel. Razlike v konceptih jaz nisem še nikoli videl tako lepo in razločno. V2 je kar na enkat dobil smisel.

tud nisem fan Ducatija, in se mi zdi prav, da si pravilnikov ne pišejo sodelujoče fabrike, kot je blo Ducatiju očitano z izsiljevanjem dodatnih 200ccm. vseeno, Spies in Biaggi sta bila na 4valjnikih prvaka z enakimi pravili. Zdaj ko je Ducati napovedal nov stroj ki bi bil konkurenčen tudi v Monzi, pa bodo kaznovani ker je Checa razturil? Zelo čudno se mi zdi, da uspeh enega dirkača takoj pripišejo tem extra 200ccm. (prej Bayliss, zdaj Checa) in usečejo novo vrstico v pravilnik.

Kaj te pa cudi, to je dirkanje danes. TV simpatije, lep nasmeh (pr petju veliki joski) in to je to.... pa takali nesmisli.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Johnny Rea pa Hiroshi Aoyama že testirata na Philip Islandu. Še dober mesec pa se začne sezona 2012. A kdo kej ve, a Jerman letos vozi SS600?

Popravljeno . Popravil BIZIXXX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Markota ni na startni listi za 2012. Je pa na njej nekaj novih-starih imen. Kenan Sofuoglu, Brock Parkes, Lukaas Pesek. Poleg Markota pa na WSBK gridu manjka 41 :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Markota ni na startni listi za 2012. Je pa na njej nekaj novih-starih imen. Kenan Sofuoglu, Brock Parkes, Lukaas Pesek. Poleg Markota pa na WSBK gridu manjka 41 :cry:

Da bi on vedu, kaj njegov priimek v slovenčini pomeni, za nas motoriste nič dobrega :P!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......... pa na WSBK gridu manjka 41 :cry:

Haga bo 2012 sezono odvozil v BSB,podpisal je za ekipo Swan Yamaha, kjer bo imel za timskega kolega, lanskoletnega BSB prvaka Tommy Hill-a.

Ian Hutchinson, katerega bo nadomestil Haga, bo za ekipo Swan vozil cestne dirke ( NW 200, TT... .). Ian pravi da bo ziher ready do cestnih dirk. Slikca njegove poškodbe iz Silvestona leta 2010 pa pove vse.

post-2615-0-07357900-1328954467_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in vsakič ko pade, je polomnjen. Pedrosa style!

Na koga bi letos stavili? očitni favoriti: Checa ma 6 kil težji motor kot lani. Biaggi je zbral zasilno ekipo, in občutek imam, da se poslavlja. Ni Bayliss, ki bi grizel do zadnje dirke. Melandri se je odpisal sam, s prestopom k BMW. Tam je tud Haslam. po moje en najboljših timov, pa nekonkurenčen stroj. Rea, če ostane zdrav, Hopkins bo težko konkuriral če začne z dvojno nulo.. . . .Jaz dam tri pive na na Lavertya.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Melandri se je odpisal sam, s prestopom k BMW. Tam je tud Haslam. po moje en najboljših timov, pa nekonkurenčen stroj.

uf ne ser ga bavarc bo letos gate trgal, sej je že cajt madonca :P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf ne ser ga bavarc bo letos gate trgal, sej je že cajt madonca :P:D

Po dveh letih bi radi že trgal, ostali se pa že 25 let krivijo pa kdaj gre kdaj ne :P

To je tko k bi hotu taxist z dvem leti izkušen pa novim mercedesom več fur pobrat k en star maček z staro meco :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dveh letih bi radi že trgal, ostali se pa že 25 let krivijo pa kdaj gre kdaj ne :P

To je tko k bi hotu taxist z dvem leti izkušen pa novim mercedesom več fur pobrat k en star maček z staro meco :D

hahahaha pa ne no, to si zdej ti vse v en lonc vrgu, superbike pa balkanska posla :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brezveze se kregate ali bo aprilia ali bmw, ker bo Carlos spet vse namahal. Pa naslednje leto tudi z 1199 ;)

Hopper ima pa res smolo :(

Takile so pa časi na testu:

1 Carlos Checa (E) Althea Ducati 1:33,0

1 Tom Sykes (GB) Kawasaki 1:33,0

3 Eugene Laverty (IRL) Aprilia 1:33,3

4 Marco Melandri (I) BMW 1:33,4

5 Max Biaggi (I) Aprilia 1:33,7

5 Leon Haslam (GB) BMW 1:33,7

7 Jakub Smrz (CZ) Liberty Effenbert Ducati 1:34,0

8 Sylvain Guintoli Effenbert Liberty Ducati 1:34,1

8 Joan Lascorz (E) Kawasaki 1:34,1

10 Ayrton Badovini (I) BMW Italia GoldBet 1:34,0

11 Maxime Berger Effenbert Liberty Ducati 1:34,3

12 Michel Fabrizio (I) BMW Italia GoldBet 1:34,4

13 Leon Camier (GB) Crescent Fixi Suzuki 1:34,5

14 David Salom (E) Pedercini Kawasaki 1:34,9

15 David Johnson (AUS) Rossair AEP BMW 1:35,7

16 Davide Giugliano (I) Althea Ducati 1:35,8

17 Lorenzo Zanetti (I) Pata Ducati 1:37,1

Po mojem bodo kar zanimivi boji letos, kawasaki je malce presenetil in tudi Melandri gre dobro

Popravljeno . Popravil LRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim da bo Melandri močnejši kot bi to sklepal po predstavah BMWja v prejšnih letih. Upam pa na dobre rezultate Lavertya.

Grid je nekam majhen? Samo 17 pilotov?

Popravljeno . Popravil MihaJ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi da ne testirajo vsi zdaj. Honde ni nobene, pa tudi še kdo drug manjka

Tudi jaz imam občutek da bo Melandri zelo konkurenčen za zmage

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah...lani so na dirki vozili 1:32:0 tako de ti casi ne pomenjo prow dosti. Fuck, za vikend je ze diiirka! In Imola je naslednja!!!

Mal sm bral glede +6 kil na Ducatiju. U bistvu, je mel Baylissov 1198 ze 171 kil, ki jih je dobil z restriktorjem usisnega zraka, in se par omejitvami na podrocju batov. Takrat so v pravila napisali, ce bo 1200ccm prevec, mu bodo obesli se 6 kil. Pol sta Haga in Fabrizio z ducatijem pushila na celi crti, in namesto malusa dobila bonus 6 kil. V2 so se po kilazi izenacli z 4 cilindrci. Ostala pa je prepoved menjave batov za ne-serijske. Oziroma, bati v Ducu morajo bit dostopni kupcu po isti ceni kot stanejo originalni.... Ker je lani Mr7 prevec razturil, so ducu vrnili 6 kil.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi da ne testirajo vsi zdaj. Honde ni nobene, pa tudi še kdo drug manjka

Tudi jaz imam občutek da bo Melandri zelo konkurenčen za zmage

Tole zdaj so privat testi. Uradni testu so v začetku naslednjega tedna.

Jah...lani so na dirki vozili 1:32:0 tako de ti casi ne pomenjo prow dosti. Fuck, za vikend je ze diiirka! In Imola je naslednja!!!

Mal sm bral glede +6 kil na Ducatiju. U bistvu, je mel Baylissov 1198 ze 171 kil, ki jih je dobil z restriktorjem usisnega zraka, in se par omejitvami na podrocju batov. Takrat so v pravila napisali, ce bo 1200ccm prevec, mu bodo obesli se 6 kil. Pol sta Haga in Fabrizio z ducatijem pushila na celi crti, in namesto malusa dobila bonus 6 kil. V2 so se po kilazi izenacli z 4 cilindrci. Ostala pa je prepoved menjave batov za ne-serijske. Oziroma, bati v Ducu morajo bit dostopni kupcu po isti ceni kot stanejo originalni.... Ker je lani Mr7 prevec razturil, so ducu vrnili 6 kil.

Dirka je naslednji konec tedna, ne ta. Bo treba še mal potrpet.

sykes bo vsem dal po pički :)

Ma, Kawasaki bo ventile skoz Leovinceta plunil. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!