Skoči na vsebino

Aprilia Tuono V4R (APRC)


flero

Priporočene objave

Ob 25. 3. 2016 at 23:35, motolover pravi:

Gledam te zadnje stopalke. Ali je njihov edini namen za privezovanje motorja na paleto?

 

Slabo gledaš, tretja slika od zadaj, na podestu pri vhodu, bela škatla, notri je med drugim tudi sedež za sopotnico, res samo do približno 217. meseca starosti, potem imajo že pre..........:ras:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 minutes ago, Lipstick said:

Slabo gledaš, tretja slika od zadaj, na podestu pri vhodu, bela škatla, notri je med drugim tudi sedež za sopotnico, res samo do približno 217. meseca starosti, potem imajo že pre..........:ras:.

Kako to, da ne morejo dati gor enih lepih led smernikov? Mogoče so skriti v škatli in jih ne vidim, ker slabo gledam?kat.gif

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lipstick, super nakup! Veliko užitkov in srečno vožnjo...

Popravljeno . Popravil Dark
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, motolover pravi:

Kako to, da ne morejo dati gor enih lepih led smernikov? Mogoče so skriti v škatli in jih ne vidim, ker slabo gledam?kat.gif

 

Nisem pravi za tako vprašanje, povprašaj v piaggio  !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25 minutes ago, Lipstick said:

Nisem pravi za tako vprašanje, povprašaj v piaggio  !

Ne bom, se mi zdi pa res čudno, da na takem lepem izdelku dajo take smerokaze. Omenil si, da je končno prišel. Koliko časa si ga čakal od naročila?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, motolover pravi:

Kako to, da ne morejo dati gor enih lepih led smernikov? Mogoče so skriti v škatli in jih ne vidim, ker slabo gledam?kat.gif

 

Kako tipično "slovenceljsko": beri čista favšija... Človek kupi moped, ki bi ga lahko imel v spalnici, ti pa se obešaš na neke smernike? 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne pohvalim vsega na motorju, sem fovš? Kako hitro popredalčkaš ljudi, ki jih ne poznaš! Kar se fovšije tiče, nismo Slovenci nič bolj nevoščljivi kot kak drug narod. Odkod ti ta ideja?

Ko sem vprašal o stopalkah za sovoznika, sem dobil v odgovor, da ne gledam dobro in dotičnega smileya :ras:. Zato je dobil odgovor in temu primernega smeškota. kat.gif

Smerniki z navadnimi žarnicami nimajo s tem nič, čudno pa je, da jih Makaronarji dajo gor, glede na to, da veljajo za okusnike in dobre oblikovalce.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, motolover pravi:

Ne bom, se mi zdi pa res čudno, da na takem lepem izdelku dajo take smerokaze. Omenil si, da je končno prišel. Koliko časa si ga čakal od naročila?

503 dni :mad:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Lipstick said:

503 dni :mad:.

Ughhh :-). Kje si pa kupil ce ni skrivnost? Jaz sem tud precej dolgo cakal, sicer ne 500+ dni bol tam okoli 100-150 ampak vseeno :-).

 

 

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, dlicen pravi:

Čakaj, je to šala? :eek:

Poizkusi povprašat ( Factory ne RR ) in bomo vidli,kaj bo ( tudi če je-bo šala ) ?

AMG, Koper

Popravljeno . Popravil Lipstick
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašal bi, če bi kupoval motor. A ga na žalost ne.

Tebe pa sem vprašal, ker si ga kupil. In sem upal, da si se zatipkal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

32 minutes ago, Lipstick said:

Poizkusi povprašat ( Factory ne RR ) in bomo vidli,kaj bo ( tudi če je-bo šala ) ?

AMG, Koper

Upam da je bil tvoj user expiriance z njimi boljsi kot moj :-). V glavnem, srecno voznjo, ce pa te kje na cesti vidim te pa ustavim, da si masino pogledam malo bolj od blizu :-),

 

 

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pri nas zelo redke. Zadnjič sem v Pordenonu zasledil eno (ne APRC) z dobrimi 6000 km za pod 7 jurjev.

Popravljeno . Popravil dlicen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!