Skoči na vsebino

IV. Slončkova ringaraja oz. MAMUTOVANJE 2012


Dr_Jakob

Priporočene objave

če bo kaka kandidatka se jaz ponudim za upravljanje kladiva! :)

V tednoskopu sem videl, da bo v Vitanju (sem iz Vitanja :kva1: ).

Kje točno pa bi to naj bilo (morda Rakovec, Brezen)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tednoskopu sem videl, da bo v Vitanju (sem iz Vitanja :kva1: ).

Kje točno pa bi to naj bilo (morda Rakovec, Brezen)?

Paka 57, Vitanje. PR' CENC'

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In tudi ti ni vroče kot poleti :) . Če bo res tako idealno kot upam si boste morali zjutraj pir odtalit pri ognju.Si že kje to delal.Vrjetno ne.To so doživetja ki jih ne pozabiš.Že nasploh se malo motoristov pozimi vozi.Potem pa je takole;če prideš gor z motorjem (slončkov plac) si CAR,če prespiš eno noč si ODFUKAN CAR.Če pa prideš z motorjem in ostaneš vse tri dni pa postaneš SLONČEK :D .

Vrjemite mi,ne bo vam žal.To so res doživetja!!! Pa še družba teprava,ogenj,......Bi bil greh če ne bi prišel :lol: .

kolkrat si pa že bil na slončkih da bi ti moral verjet da nam ne bo žal ??? nekak se te ne spomnim zadnja 3 leta...???

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elo,imaš prav hudo zadevo,čeprav bi raje videl njeno starejšo sestro :) Ampak že imaš glavni motor,ta je pa za slončkanje in za off road ko ti zapaše.Zgleda huda zadeva.še jo nisem v živo videl.Koliko ti pa papca če ni skrivnost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, a veš da ima z njim narejenih samo 180km, tako da ne vem kako je s porabo. malo poglej v temi o tenerejki.

njeno starejšo sestro pa lahko vidiš v kmc-ju, za 1200 eur pa jo odpelješ :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr si me zaje** :D hahahaaa.

Nč,js in moja boljša polovica bova ta vikend oz.eno noč prespala zunaj.In to takrat ko bo najbolj mrzlo.Mora biti krepko pod 0.Stestirati morama opremo :) .Vam bom opisal občutke kako je bilo.....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bosta na lokaciji pr'cenc? ker v dolini ne velja, je čisto druga vlaga in gostejši zrak!

pa glede na to da nista poročena je bolje da gresta gor na dejanski plac. je nad 1000m nadmorske višine, tako da če se že bosta kaj igrala vsaj grešila ne bosta...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker v dolini ne velja, je čisto druga vlaga in gostejši zrak!

Sej bosta globok (in širok) dihala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene že ne bo zebl kr bom :pos: :pos: :pos: hahahahaaaaa.Dihu bom pa tako da.......Ej Jaka in Elo a gremo čez vikend eno noč gor prespat,predpriprave ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene že ne bo zebl kr bom :pos: :pos: hahahahaaaaa.Dihu bom pa tako da.......Ej Jaka in Elo a gremo čez vikend eno noč gor prespat,predpriprave ?

A ti bi tud naju :pos: al kako?!? Mene RES ne zanima tvoj rilček :D

p.s. Mogoče bi se res lohk zmenli za generalko, sam kdo bo pa za drveca dal? V eni noči bomo garant skurli 1m3

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni rilček ampak gorilček :D

Pa sj ni treba da kurmo na veliko.Bolj manjši ogenj pa je.Se bom js probo zment za drve doma.Ti sporočim ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elo ti maš tak motorko v avtu,tk da ni panike.Hoste je pa več kot dovolj gor. :) .

Bi še lahko svoj šotor stestiru k sem ga naročil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In tudi ti ni vroče kot poleti :) . Če bo res tako idealno kot upam si boste morali zjutraj pir odtalit pri ognju.Si že kje to delal.Vrjetno ne.To so doživetja ki jih ne pozabiš.Že nasploh se malo motoristov pozimi vozi.Potem pa je takole;če prideš gor z motorjem (slončkov plac) si CAR,če prespiš eno noč si ODFUKAN CAR.Če pa prideš z motorjem in ostaneš vse tri dni pa postaneš SLONČEK :D .

Vrjemite mi,ne bo vam žal.To so res doživetja!!! Pa še družba teprava,ogenj,......Bi bil greh če ne bi prišel :lol: .

:O doživetja? a sem jaz kaj zamudila zadnja tri leta??? :blush: pa sej ne pijem da se te neb spomnla :kva1:

Popravljeno . Popravil pajkica
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:O doživetja? a sem jaz kaj zamudila zadnja tri leta??? :blush: pa sej ne pijem da se te neb spomnla :kva1:

redek luft ti škodi :grim :P ...a mene si tut falila al kua? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

redek luft ti škodi :grim :P ...a mene si tut falila al kua? :unsure:

o zgublenka :K

kaki redek luft, sej veš da sem navajena :P je pa res da ponoč ne vidm čist dober... sam tebe se pa spomnim :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!