Skoči na vsebino

MK COYOTE PANČEVO vabi za 1.Maj(Riblja Čorba)


ghibli

Priporočene objave

Preneseno iz www.bjbikers.com

.................................................................

POZZ LJUDI

EVO JEDNE ZURKICE ZA NEDELJU 1. MAJ ZA SVE ONE KOJI BI SE I TOG DANA PROVOZLI I DRUZILI

O CEMU SE RADI:

PRVOG MAJA, POSLE MAJLOVCA I SREMSKE MITROVICE, U JARKOVCU ORGANIZUJEMO JEDNU MOTO ZURKU SA MALO DRUGACIJIM PROGRAMOM. NAIME U TOKU DANA ZA SVE KOJI DODJU OBEZBEDILI SMO ROSTILJDZIJU KOJ CE PRODAVATI MESO NA KILE PECENO PO CENI OD 500 DINARA SA SVE HLEBOM TANJIRICIMA SALATOM... POTREBNO JE PONETI SAMO NOZIC I VILJUSKU.

U VECERNJIM SATIMA CE BITI SVIRKA RIBLJE CORBE KOJA PRAVI OMAZ RAJKU KOJICU KOJI JE POREKLOM IZ OVOG NASEG MESTA

NARAVNO ZA SVE MOTORISTE JE ULAZ BESPLATAN

OSTALE INFRMACIJE CU DODVATI KASNIJE KAKO MI IH POTVRDJUJU

POZZZ I NADAM SE DA SE VIDIMO.

..................................................................

COYOTE.bmp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nema da brines za to a i pecemo jedno jarence da se nadje

aha , znači "prasetina light"......ili LSD (Lagani Srpski Doručak).....

A ja još u Toskani...cccc...Ghibli, ponesi porciju za mene....ti si i onako na dijeti... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

profesore, za mene jedan zadnji but.....žao mi je što neču biti na skupu...ali ima dana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZDAV BOJANE, NIJE SKUP U PITANJU OVO NAM JE SAMO JEDAN MANJA NEZVANICNA ZURKICA

ma naravno Armine...to je skup ljudi dobre volje i manja nezvanična žurkica do jutra....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me mal skrbi da ne boš ti tut odpovedal Toscano kot jaz Dalmacijo in Bosno... zarad pragnjetine .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POREDE POMENUTA TRI BENDA NA ZURCI CE SVIRATI I BEND " GUZVA " SASTAVLJEN OD MUZICARA KOJI SU SVIRALI U VATRENOM POLJUPCU, ROZE POZE, KRALJESKI APARTMAN ... KAO PROMOCIJU NJIHOVOG ALBUMA PRVENCA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jel mi neko moze reci u koliko sati ce Riblja Corba poceti svirku? Idem s drugarima na kampovanje bicemo 3-4 dana u sumi, ali bih otisao na koncert, pa mi je potrebno tacno vreme nastupa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!