Skoči na vsebino

Kawasaki Z 1000 SX (2011-2019) in Ninja 1000 SX (2020)


roko
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Z1000SX 2011 SERVICE MANUAL  Service Manual - Ninja 1000 - 2011.pdf

Z1000SX 2015 SERVICE MANUAL  Z1000SX.2015 service manual.pdf

Z1000SX 2017 SERVICE MANUAL  2017 Kawasaki Ninja 1000 Service Manual 99924-1519-31.pdf

20210926_124201_HDR.jpg.aed89acfbc106f0be03b601e11673014.thumb.jpg.fc3642d925a2f00d19159f118dfa7131.jpg

Priporočene objave

dj te rore zamenjaj! če ne akrapote vsaj podipajjjjjj :D

Roko na srce,so to eni izmed lepših originalnih izpuhov ,če pogledaš nove motorje kakšne dimnike delajo kot iz Teš 6 me mine,pa je motor lahko drugače dizajnersko lep.

Akrapovič je šel v franže z dizajnom,sami dimniki pa nobenga glasa pa en kup denarja,mi je kar mal žal da sem ga na KTM namontiral  :blush:

Ja terminjoni mu bi pasali bolj kot akrapoti saj so krajši sam pol bi to bilo že toliko denarja da bi bilo vseno če bi kupil XR  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma je res, da so eni lepših stock variant. Samo nevem, kaj so šli iz lepših, črnih, ki so jih imeli na starejših letnikih na ta "pleh" :D vsaj na črno bi jih pobarval.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma je res, da so eni lepših stock variant. Samo nevem, kaj so šli iz lepših, črnih, ki so jih imeli na starejših letnikih na ta "pleh" :D vsaj na črno bi jih pobarval.

To se pa strinjam,na prejšnjem oziroma tvojem so lepši !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami, kolkr vidim si se preselu v garažo!?  :OK:

A te je žena k novi lubici nagnala!??  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dj te rore zamenjaj! če ne akrapote, vsaj podipajjjjjj :D

ne pa ne bom, ker so mi kul :P, če že bo dal masa, al pa tis k ma Kmet, sam nimam nobene želje menjat :D, ker slip on ne spremeni prav nič glasu, bi moral še cevi menjat.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma je res, da so eni lepših stock variant. Samo nevem, kaj so šli iz lepših, črnih, ki so jih imeli na starejših letnikih na ta "pleh" :D vsaj na črno bi jih pobarval.

tvoji so črni :P. Mojmu pašejo srebrni, ker se lepo ujemajo z belo barvo na feltnah in tank nalepko...vse sm premislu, vse :D

Dami, kolkr vidim si se preselu v garažo!?  :OK:

A te je žena k novi lubici nagnala!??  :kva2:

žena ma vsaj mir pred mano :D

Te dve šunki od rorov moraš pa dol vršt ...

aha, dab jih ti pol pobral, nebom :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A veste kaka je razlika med original rorom, k ga ima SXin original rorom ,če bi na njem pisalo akrapovič?

Veelika, pol bi vsi napisali, kake fukiš rore ima. :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti ni Kmet že enega kupil ali je blo tisto le hec?

Ma dej no, s temi rori je zadnje kolo zakamuflirano kot pri tistih starh ženskih biciklih... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti ni Kmet že enega kupil ali je blo tisto le hec?

Ma dej no, s temi rori je zadnje kolo zakamuflirano kot pri tistih starh ženskih biciklih... :lol1:

Kmet je enga kupil :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AKrapovič izpuhi se meni zdijo tako, kot da jih je pofural čas. Dizajnersko seveda. O kvaliteti ne bi razpravljal.

In na SX-a dat akrapoviče, bedarija. Sicer da nekaj zvoka in tiste 2-3 KM, to je pa tudi vse. Konkurenca ima dosti lepše izpuhe, pa še dosti cenejši so.

Moj kolega je imel na Z750 akrapoviča, dolg ror da te kap, da o kakšni FZ1 sploh ne govorim, kot dimnik.

To je moje osebno mnenje.

 

Je pa res, da so prejšni črni na SX-u tudi meni bili lepši, če že ne zaradi barve, bila je oblika lepša, ker pri ta novem mi niso všeč okrogle odprtine na izpuhu.

 

DAMI34 : ti kr obdrž originale, folk to piše zato, ker je fauš, ker je SX  eden redkih motorjev, ko imajo lepe originalne auspuhe :D

 

Lp

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roko na srce,so to eni izmed lepših originalnih izpuhov ,če pogledaš nove motorje kakšne dimnike delajo kot iz Teš 6 me mine,pa je motor lahko drugače dizajnersko lep.

Akrapovič je šel v franže z dizajnom,sami dimniki pa nobenga glasa pa en kup denarja,mi je kar mal žal da sem ga na KTM namontiral  :blush:

Ja terminjoni mu bi pasali bolj kot akrapoti saj so krajši sam pol bi to bilo že toliko denarja da bi bilo vseno če bi kupil XR  :P

 

Se boš pa tudi po "Švici" lahko brez skrbi preganjal, ne samo po Romuniji. :grrr

Popravljeno . Popravil Vezalka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A veste kaka je razlika med original rorom, k ga ima SXin original rorom ,če bi na njem pisalo akrapovič?

Veelika, pol bi vsi napisali, kake fukiš rore ima. :P

 

cca 9,6 kg :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cca 9,6 kg :OK:

To je pa kar nekaj :OK: pri mojmu 3.7kg baje....10 kg se pa že pozna,Dami razmisli  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ja ne boš tiste kovcete gor natikal smiley_scared.gif? če si že nov moped kupu mu pa ja prvošči en ličen kwaki greeen lonček $_57.JPG

 

:SS  :SS  :SS  :SS

 

kva pa teli lončki... Rizoma vs kitajc? Da? Ne?

 

Pustiš original plastičnega je lepši od teh aluminjastih zadev in tudi lažji  :grim  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS  :SS  :SS  :SS

 

 

Pustiš original plastičnega je lepši od teh aluminjastih zadev in tudi lažji  :grim  :grim

...drugače bo cel motor okrašen z temi zelenimi hongkonškimi okraski  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cca 9,6 kg :OK:

pusti tehniko, za lajke je točno tak kot sem napisal. Kot za une fane k majo iphone, al pa une k vozijo BMW. 

 

p.s. če hočem izenačit razliko v teži vsako krat tankam 10 litrov manj, kot rezervoar drži, a ne ? :P

To je pa kar nekaj :OK: pri mojmu 3.7kg baje....10 kg se pa že pozna,Dami razmisli  :P

isto kot zgoraj napisano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS  :SS  :SS  :SS

 

 

Pustiš original plastičnega je lepši od teh aluminjastih zadev in tudi lažji  :grim  :grim

ja estetika plastičnega lončka za zavorno se lahko kosa samo z lončkom za urin!

 

sicer pa nimajo vsi motorji take traktorske baterije kot tvoj ducati, da morejo to kompenzirat s shujševalnimi kurami. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja estetika plastičnega lončka za zavorno se lahko kosa samo z lončkom za urin!

 

sicer pa nimajo vsi motorji take traktorske baterije kot tvoj ducati, da morejo to kompenzirat s shujševalnimi kurami. 

 

Če si se že tolk v to baterijo vpičla dej poglej kake baterije so imeli japonci alpa triumphi leta 2000 ;)   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep, ni kaj :OK:

A to si samo bele ledice zamenjal, ali tudi žarnice ? Lepa svetloba.

Katere žarnice ma SX noter za kratko in dolgo luč? H7, H1 ??

 

Dej ketne gor pa nared kak krog, sj maš KTRC  :OK:

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!