Skoči na vsebino

Kawasaki Z 1000


miki

Priporočene objave

Lep moped......ni pa nč posebnega, da bi moral zdej kredit jamt da ga kupim!

Je še veliko lepših!(hvala bogu)

Se strinjam.Ni vredn greha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih Z1000 oznake si ne zasluži, saj je bil ta motor v svojem času ZX12-R .

Kvečjemu bi lahko bil ZR 1000.

Všeč so mi izpuhi, maska in zadnja špica malo manj.

Novi Z1000 je ZX12-R ali pa ZX-9R.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta, dajte raje kaj konkretnega napisat, ne pa samo "grd je". Ker takšne "debate" niso za nikamor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene moti da nima delta box okvirja. Da je pa kratek pa pomeni da je super za ovinke.

Sam zgleda pa ful strup! Kakšen zvok pa imajo kej tile izpuhi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Da je pa kratek pa pomeni da je super za ovinke.

...in potencialno nestabilen na ravnem, slabi cesti ali večjih hitrostih... :?

Počakajmo na (primerjalne) teste... :wink:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da je ravno grd ne bi mogel reči, vendar mi vseeno ni všeč. Mogoče so njegove linije že kar malo preveč futuristične. :shock: :? :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta, dajte raje kaj konkretnega napisat, ne pa samo "grd je". Ker takšne "debate" niso za nikamor.

Glede na to, da smo ga v najboljšem primeru samo videli (tudi enega oprijemlivega podatka se ni bilo o z1000), ti žal nemoremo nič konkretnega napisat. :?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta' date=' dajte raje kaj konkretnega napisat, ne pa samo "grd je". Ker takšne "debate" niso za nikamor.[/quote']

Kratko in jedrnato sem podal svoje mnenje.

Za moj okus je preveč futurističen, kot takemu pa se mi zdi da mu ne pašejo izpuhi ki jih ima. Mašina za naked mora biti narejena za naked, sem ne pašejo mašine vzete iz športnih motorjev ( obstajajo izjeme ), kateri jih imajo skrite pod oklepom- govorim samo o estetiki. Zadnji sedež je oblikovno čisto mimo.

Ampak to je samo moje osebno mnenje. Zame je grd, nekomu pa je lahko naravnost najlepši, ljudje smo različni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko smo ze pri tej temi, a ma kdo sliko policijskega Z-ja (srebrnega) iz filma mad max 1. to je zame eden najlepsih motorjev :P . ce jo ima kdo naj mi jo prosim poslje na mail pervy007@hotmail.com ali jo objavi v tej temi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko smo ze pri tej temi, a ma kdo sliko policijskega Z-ja (srebrnega) iz filma mad max 1. to je zame eden najlepsih motorjev :P . ce jo ima kdo naj mi jo prosim poslje na mail pervy007@hotmail.com ali jo objavi v tej temi.

Ni srebrn, ampak za mene ena najlepših predelav Zja.

slavc.jpg

slavko.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta, dajte raje kaj konkretnega napisat, ne pa samo "grd je". Ker takšne "debate" niso za nikamor.

Glede na to, da smo ga v najboljšem primeru samo videli (tudi enega oprijemlivega podatka se ni bilo o z1000), ti žal nemoremo nič konkretnega napisat. :?

lp

V včerajšnjem Motorradu so naslednji podatki:

- 140 KM

- šest prestav

- jeklen cevni okvir

- katalizator

- vbrizgavanje goriva

- 190 kg prazen (torej približno 220 pripravljen za vožnjo)

- diski in zadnja vilica od ZX-9R

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da je ravno grd ne bi mogel reči, vendar mi vseeno ni všeč. Mogoče so njegove linije že kar malo preveč futuristične. :shock: :? :shock:

Ravno ta futursitična oblikaje tista, zaradi katere se oblikovalci odločajo, da je nebojo uporabljali in se je izogibajo. To pa zato, ker večina ljudi še zmeraj ni dorasla novim oblikam in vse, kar je novo in nenavadno jim ni všeč. Pri meni je tako, da bolj kot je futuristično, bolj kot je nenavadno, bolj mi je všeč. In po subjektivni presoji lahko rečem, da je motor zakon in lep odgovor na obliko Suzukijevega B-Kinga. Sit sem že klasično oblikovanih motorjev! To velja predvsem za BMW-je. Sploh pa avtomobilov sem sit, predvsem nemci so fejst konzervativni kar se oblike tiče. Vidiš enega BMW-ja katerekoli serije (razn za Z8) pa sploh več ne veš katera klasa je. Isto je pri Mercedesih in Audijih in Volkswagnih, ki me nikoli nebojo mogli impresirat s svojo klasično obliko. Velikoraje bom verjetno pogledal za kakšnim Pininfarininim ali Guigarovim izdelkom (Alfa, Fiat, Hyundai itd.) in kakšno "japonsko strelo" (Honda, Toyota, Nissan itd.). Vsake oči pač imajo svojega malarja in moje bojo vedno namalane na kaki Suzi, Hondi, Kawi ali Yami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Cena se mi za taksen motor zdi mogoce malo previsoka. Sicer mi je motor vsec, je pa res , da sem ga videl samo na slikah. Kar pa mi pravijo ljudje, ki so ga videli v zivo, pa mi dela skrbi.

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor mi je všeč, razen prve maske ki je kopija skuterjevih. Pa cevast okvir bi lahko nadomestili s kako noviteto, npr. tako kot pri hondi kjer mašina predstavlja del okvirja. Na motorju ni v bistvu nikakršne novosti na področju novitet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

He He....

Tole vrzete dol:

adl.sized.jpg

Dodate najboljse izpuhe, ki se jih da kupit in dobite tole :twisted: :twisted: :

adk.sized.jpg

Enega najlepsih motorjev :wink: :wink: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z.jpg

Eno slikca z munchna *dost majhen motorcek je tole za 1000

Izpuhe sem pa nekje videl od BlueFlame vsi 4 pod sedezem tudi ni bilo slabo - pa zadnja strehca obvezno v smeti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!