Skoči na vsebino

Packenstein - Šmartno ob paki


ferek

Priporočene objave

meni je bilo vsec. Se vidimo naslednje leto, decki. Micken vec brezalkoholnega pira pripravite za naslednje leto. Letos ga je kr zmanjkalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He-he, sta ga s SF kar nekaj stolkla... Neosvinčenega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He-he, sta ga s SF kar nekaj stolkla... Neosvinčenega.

No, moj je bil, njegov pa niti ne. Sam pr njemu je itak vseeno k pod 45% sploh ne priznava vsebnosti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Ok... whatever...:trance_27_notworthy: pač tvoje mnenje... glavno da večini "vžge"...:OK:... in se znamo zabavat ob vsakršni priliki in vsakršni glasbi...

...je pač tako, da v Sloveniji ni več veselice brez Golice in da brez goveje župce, goveje muzike in restanga krompirja pač nedelje ali praznika Hvala Bogu ne more bit!...

...se že veselim Slakov v Mirni Peči! Se vidimo!:D

Vsekakor, če ne prej, potem na Jesolo Bike Week in to brez goveje glasbe, vudu ritualov in pedofilskih duhovnikov.

Just sex and bikes and rock and roll :naughty:

http://www.jesolobikeweek.com/

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, moj je bil, njegov pa niti ne. Sam pr njemu je itak vseeno k pod 45% sploh ne priznava vsebnosti :D

Trije mali menda zakonsko še gredo skozi? Hmmmm jest sm se samo poizkušal zlit z množicami. Pravijo, da je na onih koncih 0,3 že v zraku... :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just sex and bikes and rock and roll :naughty:

http://www.jesolobikeweek.com/

...da ne boš preveč razočaran... bil lani na podobnem italijanskem zboru v Vipitenu (MC Falken)... V ITA je golota prepovedana, tako da tudi striptiz gre samo do spodnjih hlačk in še te navadno niso tangice... so ŠE VELIKO bolj KATOLIŠKI kot mi...:krneki::krneki:... Rock&roll pa bo! Pa veliko motorjev tudi... Pa mali pir bo tudi 4 €! ...ponesrečeni čevapčiči pa 10!

Bom pa jaz teden dni za tabo tudi na zboru v ITA... Gardsko jezero... EU srečanje Yamah XJR...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Če ima kdo čas, naj pride...:worship: 30.10. ob 18. uri v Hišo mladih - MC Šmartno ob Paki

Če pa nima časa pa si ga naj vzame...:rolleyes:

Bo potovanje predstavil Alcatraz, pa Ferek, pa mošt bo, pa tolkec, pa kostanj, pa mal muzike, če bo kdo za ples...:whistle:

post-16856-054402800 1287856893_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hiša mladih - mladinski center Šmartno ob Paki: Velika zelena bajta - druga na levi za tablo Šmartno ob Paki iz letuške (Celjske) smeri... Tam kjer je vsako leto prvi motoblagoslov (zadnjo nedeljo v marcu).:D

O Toskani bo par stvari povedal Ferek. Alkatraz bo predstavil Iran.:P

Vabljeni! Vstopnine ni! Mošt in tolkec po 50 centov, kostanj častimo... zna bit fajn!:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidimo!!

Tisto o Toskani in Alkatrazu - smo bili skupaj tam 2008.:notworthy:

Že komaj čakam, da slišim in vidim kje si bil ti!:worship:

Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja boljša polovica se je udeležila predstavitve :naughty: Bilo je zelo zanimivo in poučno :grim Želimo si še več takšnih predstavitev :010Čakamo na novo povabilo :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala obema, Fereku in Motoristeku-Alkatrazu, res je bilo fajn!!:notworthy:

Pa kostanj in pijača :notworthy:!!

Iztok in Mada

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala obema, Fereku in Motoristeku-Alkatrazu, res je bilo fajn!!:notworthy:

Pa kostanj in pijača :notworthy:!!

Iztok in Mada

Smo se želeli potrudit... škoda za razmeroma skromno udeležbo...:rolleyes:

Že planiramo nova potovanja in obljubljam predstavitve...Morda Egipt, Gibraltar, Juga po dolgem in počez :evilgrin:... Ideje so včeraj še kar deževale...

Se vidimo!:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Bliža se...

post-16856-0-07028100-1300394617_thumb.jpg

ker nas je vsa leta ddo sedaj spremljala sreča z vremenom, se je troštamo tudi letos...:notworthy:

Bo pa letos BLAGOSLOV v Šmartnem ob Paki pomenil prav poseben doprinos k SLO motosceni. Dogodek bo snemala televizija in material uporabila za pripravo dokumentarca: "V produkciji Izobraževalnega programa Televizije Slovenija in izvršni produkciji ----- podjetja pripravljamo serijo štirih oddaj, ki bo poskušala na celovit način prikazati stanje motociklizma v Sloveniji. Tako bodo posamezne oddaje govorile o varnosti, turizmu, zgodovini in športu, ter o subkulturah znotraj motociklizma, torej o skupinah, ki se na različnih osnovah združujejo v moto klube. Pri pripravi oddaj tesno sodelujemo tudi z Zvezo moto klubov Slovenije in njenim predsednikom. Serija bo predvidoma objavljena v mesecu maju na 1.programu TV Slovenija.":rolleyes:

Vabljeni torej v čim večjem številu, da bo na dokumentarcu "kaj videti"... Organizartorji vas pa tudi ne bomo razočarali: Blagoslov kot se šika, poceni hrana in pijača, dobra hard core glasba, z vmesnimi nastopi mladih plesalk in še kakšnega solista, moto igre in srečolov, panoramska vožnja in vse kar spada zraven...:evilgrin:

VABLJENI!:beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MOTOBLAGOSLOV V Šmartnem ob Paki to nedeljo ODPADE in je prestavljen za teden dni, na nedeljo, 3. APRILA

Program ostaja nespremenjen

.

plakat.jpg?attachauth=ANoY7cpa1MBfCTOMqjNr9mLn1ufvXV8sERQ_tdFsPvbOuba5v8kDHAIXFGtfTClChDChOJo_s8ETfCkGPg2WGUJzqhPPxmzl0G1B5Xr8B0BNNwWV5vQ0rGxtpmCBiqB30N8uey14gU0VLOTN6arYd2KX3PBhUZ-3wdZ1fTUuQvjh03hgnRNCgv-ALFRpzD8whbg_3OYayN8ekFo4Xe9lAW9tT3PTGPnVFA%3D%3D&attredirects=0

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MOTOBLAGOSLOV V Šmartnem ob Paki to nedeljo ODPADE in je prestavljen za teden dni, na nedeljo, 3. APRILA

Program ostaja nespremenjen

.

plakat.jpg?attachauth=ANoY7cpa1MBfCTOMqjNr9mLn1ufvXV8sERQ_tdFsPvbOuba5v8kDHAIXFGtfTClChDChOJo_s8ETfCkGPg2WGUJzqhPPxmzl0G1B5Xr8B0BNNwWV5vQ0rGxtpmCBiqB30N8uey14gU0VLOTN6arYd2KX3PBhUZ-3wdZ1fTUuQvjh03hgnRNCgv-ALFRpzD8whbg_3OYayN8ekFo4Xe9lAW9tT3PTGPnVFA%3D%3D&attredirects=0

Vudu ritual ni uspel?

Bog vas nima rad?

Hiter na tri zdrave Marije! :rolleyes:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HJA... zgleda boš imel prav... a v temle kislem dnevu bi bil obisk bolj slab... sloh ker računamo na malo večji obisk... in ne "žegnamo" le sami zase...

Sploh pa je problem ker moraš par dni prej usklajevat vse od muzike, hrane, varnosti, ...priprav je pač cel kup in še petkova napoved je bila totalno pesimistična in mrzla...

Upam. da bo naslednji vikend kaj boljše...:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napoved za naslednji vikend kaže odlično, tako da še enkrat VABLJENI...

post-16856-0-05365300-1301338550_thumb.jpg post-16856-0-85025900-1301338709_thumb.jpg

...pa da izvedemo ta "vudu ritual" da ne bo "bad...." razočaran...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napoved za naslednji vikend kaže odlično, tako da še enkrat VABLJENI...

post-16856-0-05365300-1301338550_thumb.jpg post-16856-0-85025900-1301338709_thumb.jpg

...pa da izvedemo ta "vudu ritual" da ne bo "bad...." razočaran...

Baddad vam želi obilo sonca in veliko dvokolesnikov. :worship: Upam, da bo izganjalec hudiča dobro opravil svoje delo in da bo mir na zemlji. :whistle: (Tri Zdrave Marije in Oče Naš press)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!