Skoči na vsebino

Jugoslovanski vojni filmi


MATjuska

Priporočene objave

Če pomislim, da sem lani preživel skoraj 10 mesecev v CAPAJEBU...pa da sem prav z namenom, da vidim to mesto iz perspektive tega filma, parkrat zlezu gor na tisto ploščad....pa gledal...ufffff, :worship: :worship:

po spominu !

švaba 1: jetzt veis ich wehr ist Valter !

švaba 2: zagen sie mihr zofort seine nahmen !

švaba 1: sehen sie diese Stadt ! das ist Valter !

kamera zumira panoramo Sarajeva in muzika: pa pa para pa pa ... :whistle:

je pa čisto westernska tudi Užiška republika ! kjer slepi Mija Aleksič nagovarja mladega soborca: Sine Jovane, oči moje, daj mi bombu !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

mene pa zanima ce mogoce kdo ve kako se imenuje jugoslovanski vojni film ki je bil posnet na otoku visu?tam naj bi nemci imeli svoje skladisce.spomnim se odlomka ko je neki starec potopil svoj coln zato da ga nemci nebi nasli,na colnu pa je bil skrit njegov vnuk za katerega on ni vedel in ko se je zacel potapljati je mali skocil ven iz colna.lepo prosim ce bi kdo vedel za ta naslov naj mi ga posreduje.

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni bil Kapetan Mikula mali..? Mi je padlo na pamet, ta naslov. Se ga pa tudi sam bežno spominjam, tega prizora. Samo za naslov pa nisem ziher. Je pa na Domacifilmovi.net

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maratonci je za moje pojme najbolj smešen jugoslovanski film :) Dogaja se po prvi svetovni vojni, ni vojni film ampak komedija in to DOBRA komedija.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ja, saj v zadnjem delu preide v vojni film... Vsaj v parih kadrih.

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha...potem pa tudi Rane, Lepa sela lepo gore, Vukovar ipd., gre v ta konetkst, al kako?? Saj se posredno/neposredno dogajajo v vojni, kar je vam bistvo, mar ne? Srbija/Jugoslavija je takointako vseeno??worship.gif

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

oj, če si gledal film potem veš, kako je bilo s staro jugoslovansko vojsko, kam so šli, a ne

in drugo kao na koncu končajo potniki avtobusa, in kje , in kaj se dogaja na koncu, sicer ni

vojaških akcij kot v tipičnih vojnih filmih, je pa vključena vojska in vojna :rolleyes:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj, če si gledal film potem veš, kako je bilo s staro jugoslovansko vojsko, kam so šli, a ne

in drugo kao na koncu končajo potniki avtobusa, in kje , in kaj se dogaja na koncu, sicer ni

vojaških akcij kot v tipičnih vojnih filmih, je pa vključena vojska in vojna :rolleyes:

ovaj sigurno nisi gledala PRAVI PARTIZANSKI

http://www.youtube.com/results?search_query=www.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3D_WhaRo-bQyg&aq=f

Popravljeno . Popravil mlekar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živjo!

Prosim za vašo pomoč. Ne morem se spomniti naslova jugoslovanskega filma, kjer so neki vojaki ujeti na otoku med vojno proti sovražniku, ki ga verjetno sploh ni. Med filmom nekdo pade v luknjo, kjer so imeli stranišče,

Spoiler: Na koncu pa zavzamejo podmornico, ženske pa jokajo na pogrebu saj misljio, da so mrtvi.

Hvala.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!