Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Ma dej Snecer, ne nabijaj. Moj Versys ni bil nikoli ujčkan s šampončki in še danes normalno vozi s 75.000+ km.

Je pa res, da ni bil opremljen z 12V vtičnico za 120 eur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejc, če boš menjal amortizacijo, potem si jo daj narediti po meri zase in ne dajat gor nekaj iz drugih motorjev in drugih lastnikov. Če je bila mašina servisirana ji nima kaj dosti bit, veliko km ni ovira. Ostalo pa vidiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dej Snecer, ne nabijaj. Moj Versys ni bil nikoli ujčkan s šampončki in še danes normalno vozi s 75.000+ km.

Je pa res, da ni bil opremljen z 12V vtičnico za 120 eur.

In ni mel ščitnikov za 117 eur, seveda vse original.

In če ne bi bil tako piknjen na moje poste, versys tourer je vse to mel serijsko, a je seveda tolko več stal.

Mimogrede, v ceni oem vtičnice, nosilec, rele tudi za ogrevanje ročk in poštnina.

Nejc, če boš menjal amortizacijo, potem si jo daj narediti po meri zase in ne dajat gor nekaj iz drugih motorjev in drugih lastnikov. Če je bila mašina servisirana ji nima kaj dosti bit, veliko km ni ovira. Ostalo pa vidiš.

Saj pa ma wilbers, oehlins itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta motor se je že večkrat prodajal na avtonetu. Se spomnim oglasa, da je bi rahlo podrsan in da so bile plastike menjane. Še prejšni teden se je prodajala oprema-nosilci+kovčki posebej od tega motorja. Koliko lastnikov je bilo lahko preveriš sam, naj ti dajo številko šasije. Meni se je ta motor že od nekdaj zdel sumljiv. Cena je prehuda za toliko star neopremljeljen motor prve serije. Počakaj še 2 meseca, pa bo verjetno kakšen boljši. Na jesen-zimo se ne zaleti z nakupom.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni rja, ampak zažrto blato.

Nemaren imetnik, od takega ne bi kupil.

Tud jz ne,če ga že očisti ne,ne naredi tudi kaj osnovno nujnega!

No ja vsak ima svoje mnenje ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest jih pa nimam in se lih tko peljem. To da motor ni spoliran v nulo se ne pomeni da je zanic. Zakaj se ze tolk casa prodaja je pa drugo vprasanje. Zihr ne zarad svinjskih izpusnih cevi..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pove pa veliko o lastniku.

Saj tudi ženska,ki je neurejena itd., je lahko bomba pod rjuhami, vendar vonj in izgled odganjata, da ne govorim o zdr.higieni.

Za izpuh na versysu, purol in krpica 5minut dela na leto.

Oziroma...

Če bi tip montiral podaljšek blatnika, takih prizorov ne bi bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam uporabljam vso kozmetiko za motor in privoščim mu najbolje,ko detaljno opereš motor ga v bistvu tudi pregledaš,mogoče odkriješ kakšen odvijačen vijak,napako in tudi ko ga prodajam je vse lažje kot da ga tako zanemarjnega prepustim kupcu na ogled.

Vrjetno nekaj pripomore tudi cena motorja,tako da Biker 77 tud jaz ne bom ujčkal Versysa za 3k evre za pozimi,ko pa pljunem nad 20 kekov za motor mi je pa debilno da ga ne vzdržujem temu primerno,sam vrjetno ne veš o čem govorim...

Se pa strinjam ,da motor mogoče ni slab ker ni očiščen ,definitivno pa kaže odnos do motorja tudi nekaj o lastniku in njegovi uporabi le tega.

Osebno sem videl ta motor v TC in ga ne bi kupil tudi v sanjah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj za prodajo bi ga lahko očistil.
Tudi jaz ga ne bi kupil, niti pogledati ga ne bi šel.
Enkrat samkrat sem naredil izjemo in kupil kvalitetno jakno po ugodni ceni polno mušič  :lol:  :lol:  :lol: .
 
Scarabeo
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, če ga je pa tut kmet2 videl in pravi da je zanič, potem pa nebo več v izboru. Jebiga, izbira je slaba trenutno. Samo 3je rabljeni so. Al sem kaj spregledal?

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam še STROMe, sam ko kurc nima USD vilic, tak motor me kr mine (izključno zaradi optičnega razloga  :glare: ) Da bi uvažal? Nevem kako je z stroški, v temah u uvozih pa vsegaboga piše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam uporabljam vso kozmetiko za motor in privoščim mu najbolje,ko detaljno opereš motor ga v bistvu tudi pregledaš,mogoče odkriješ kakšen odvijačen vijak,napako in tudi ko ga prodajam je vse lažje kot da ga tako zanemarjnega prepustim kupcu na ogled.

Vrjetno nekaj pripomore tudi cena motorja,tako da Biker 77 tud jaz ne bom ujčkal Versysa za 3k evre za pozimi,ko pa pljunem nad 20 kekov za motor mi je pa debilno da ga ne vzdržujem temu primerno,sam vrjetno ne veš o čem govorim...

Se pa strinjam ,da motor mogoče ni slab ker ni očiščen ,definitivno pa kaže odnos do motorja tudi nekaj o lastniku in njegovi uporabi le tega.

Osebno sem videl ta motor v TC in ga ne bi kupil tudi v sanjah.

Mam dva italijana tako da vem kako pomemben je detajlen pregled. Se vedno pa nisem tak da bi scistil vsak predalcek. In ja, ceprav se ne gre o 20k evrih lahko enkrat prides pogledat mojo vrsto smuci. In potem govoris o skrbi glede necesa. Pravim le, da nekaj prahu ali nespolirane krivine ne okterarizirajo cloveka. Ce pa pravis da je tist versys za stran it ti pa vrjamem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ni za stran,sam me že v štartu odbije.

Sam sem pocajzel kot Snecer,vsak kotiček se more svetit;-) ampak zaradi tega mi ne more noben očitat da se ne vozim,saj sem praktično veliko časa na motorju a tudi veliko časa porabim za čiščenje :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno raje vzamem motor, ki ni zanemarjen. Zato če se le da iščem direkt od lastnika, ker vidim tudi, kakšen red ima človek okoli hiše, v garaži.... Vse to govori o tem, kako skrbi za svoje reči. Če je len in se mu ne da okoli hiše prospravit je velika verjetnost, da je pozabil tudi olje v motorju zamenjat.

In obratno, če je motor spucan, garaža pospravljena je bilo tudi za motor poskrbljeno. Ni pravilo, je pa večja verjetnost kot v prvem primeru. Veliko se da začutit tudi iz pogovora z lastnikom. Hvalisavci in nakladači me že v štartu odbijejo. Raje imam človeka, ki mi natančno odgovori na postavljena vprašanja.

Popravljeno . Popravil Fantocci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vi maste pa tudi ene povezave. obsedenost z glancanje je enaka rednemu servisiranju. da o pospravljenosti graže niti ne govorimo. to je tko kot majo ene gospodinje vso zglancano kuhno v kateri se več k kofeta nikoli ni skuhalo, pol spodi v graži pa še eno za redno uporabo :slap:

 

eno je da je vse zanemarjeno, pa kot da je bomba padla, drugo je pa normalna uporaba. če ma pa kdo veselje pol svojga lajfa zagont za pucanje pa nej izvoli. 

 

tiste krivine lahko pucaš k ena m**** in ko se boš parkrat šel peljat bojo glih take ku prej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo držalo, do sedaj sem tiste krivine s Purolom potegnil 1x al 2x, po nekej neugodnem blatu, ko se je vse prijelo gor.

Sicer ni potrebno kaj dosti delat, sploh če imaš podaljšek sprednjega blatnika.

Izgled cevi po vožnji samo po asfaltu po celodnevnem pranju.

img20140425112716334.jpg

finta je v tem, da je spodaj pri stiku med krivinama zadaj tudi filter za olje in pri taki vožnjo je filter dobesedno speskalo, da je pobralo barvo

img20140501131920254.jpg

doma pač malo umiješ+wd40

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

doma pač malo umiješ+wd40

Kako to malo umiješ, ker je kot novo...z visokotlačnim čistilnikom?

Jaz malo umijem tu pa tam z mokro gobo in na koncu še krpo, pa ni nikoli tako čisto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce od novega pucas skos, je lepo. Ce pa ne, je pa tak k ta zelen. Da bi pa poliral tole, pa se ni take krize.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak na boxer gski pa je to spolirat šala mala. so rori lepo vsem na oči postavleni.

 

 

Če tole ni best buy pol pa ne vem kaj bi blo.....

 

 

http://www.moto.it/moto-usate/kawasaki/versys-1000-abs/versys-1000-abs-2011-14/6148206

 

 

Lepota na nivoju GS....in na slikah zgleda bolš kot v živo hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!