Skoči na vsebino

Honda CBR 1100 XX Blackbird


Tatjana

Priporočene objave

  • 3 mesecev pozneje...

kr lepo štrihnjeno ... :D

aja, drgač je pa tole turbo .... 280 KS na zadnjem biciklu :P

post-4-1073650344.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo lepo :OK: , sej zdej cez 1 leto nej bi prsla vn v vecji kubikazi (1200cc) + okol 180 konjev ce se ne motim :hmm: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym, mislim da je bilo vprašanje o NAKED varianti, na tvoji sliki pa ima še vedno nekaj cunj gor - streetwalker izvedba :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym, mislim da je bilo vprašanje o NAKED varianti, na tvoji sliki pa ima še vedno nekaj cunj gor - streetwalker izvedba :devil:

well, maybe this could do it then? :D

post-4-1074245685.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

well, maybe this could do it then? :D

Ja tole je fino.. Samo se najdt moram masko za gor... Ostalo bo cca tako tudi pri meni.

Masko pa rabim cim bolj original, da mi ne bi bilo treba menjat ali premikat stevcev, pa nekaj bom najbrz naredil z balanco, da ne bom mel unih "pig tailov" ampak pravo balanco...

No ja.. sej je se par mesecev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Imam XXo l'02.

Ko vžigam hladen motor se mi dogaja, da včasih večkrat zavergla, potem pa se prižgeta hkrati lučki FI in HISS. Po kaki sekundi po vžigu obe ugasneta. Prej se mi to ni dogajalo -- nobena od lučk se ni prižgala. Prav tako se nikoli ne zgodi, kadar vžigam že ogret motor. Se kaj podobnega še komu dogaja? Domnevam da so vzrok precej nizke temperature. Motor sem dobil oktobra in takrat tega problema ni bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam XXo l'02.

Ko vžigam hladen motor se mi dogaja, da včasih večkrat zavergla, potem pa se prižgeta hkrati lučki FI in HISS. Po kaki sekundi po vžigu obe ugasneta. Prej se mi to ni dogajalo -- nobena od lučk se ni prižgala. Prav tako se nikoli ne zgodi, kadar  vžigam že ogret motor. Se kaj podobnega še komu dogaja? Domnevam da so vzrok precej nizke temperature. Motor sem dobil oktobra in takrat tega problema ni bilo.

Da motor težje vžiga je čisto normalno,še posebaj če stoji v garaži ki ni ogrevana.Bolše je tudi če ga vzameš akomulator ven in ga daš umeriti.Za kontrolke pa ti sedaj trenutno ne morem odgovoriti,lahko pa ti v naslednjih nekaj dneh,ko bom ga molo zbudil iz zimskega spanca.

Popravljeno . Popravil andrej honda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!