Skoči na vsebino

Honda CBR 954 RR Fireblade


rebel

Priporočene objave

Miha, očitno boš tretji na motosvetu, ki gre iz 600f na 954 :OK:, seveda, če se odločiš. CB 1300, kje si kupoval potrošni material za 954?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ave.

Če kdo pozna kakšnega res dobrega serviserja za te zverine, naj mi napiše please...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ave.

Če kdo pozna kakšnega res dobrega serviserja za te zverine, naj mi napiše please...

Za servis (redni) ali kaj več?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za servis (redni) ali kaj več?

Redni in še kaj... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kako se vam prižiga kontrola na displeju za olje, ko prižgete kontakt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabim navodila za uporabo za ta motor če ne v slo vsaj v angleščini. Please

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se vam prižiga kontrola na displeju za olje, ko prižgete kontakt?

indikator da displeju se užge .. in po par sekundah ugasne ... rdeča lučka pa gori

imam navodila .. v slovenščini.. ampak v papirnati obliki

v digitalni imam servisni priročnik.. ampak je bolj za popravljanje .. manjkajo take enostavne uporabne informacije

.. če je kakšen enostaven način da ti pošljem paket 80MB pol mi piši PM.. ali pa se oglasi kaj na primorskem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ave, ob prvi priliki se ti oglasim dol, da vidim, kaj je narobe, ker se mi indikator na ugasne, dokler ne užgem motorja. Z mulo sem snel servisna navodila ( 496 strani ) pa za enkrat še nisem odkril prave ugotovitve, vem samo, da je nekaj narobe :? . Ali obstaja možnost, da mi narediš kopijo navodil, seveda za protiplačilo :) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdrav vsem skupej.

Mene bi pa zanimal, ali je že kdo zadej vozu 190/60 - 17? :hmm:

Me skrbi de bi se zadevala guma v zadnjo strehco...

Pa koko se kej pele...

LP PEČO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi spet šparu a? :P matr si gorenc :) .) :lol1:

Ps: kdaj se gremo km zapelat, bi bil že cajt O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ps: kdaj se gremo km zapelat, bi bil že cajt O:-)

Počak de gumice dobim... :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene bi pa zanimal, ali je že kdo zadej vozu 190/60 - 17? :hmm:

Jest sm že vozu to dimenzijo in po dimenziji sodeč je to Dunlop 209 GP. To je najslabša dimenzija za tvoj motor in če je povrh tega še Dunlop GP je ne dajaj gor na 954 če bi se rad še dolgo vozil :krneki:

Zaradi zelo "živčne" geometrije Honde 954 je ta motor zelo občutljiv na to kakšne gume ima gor. Dunlop GP je guma z izredno dobrim gripom vendar pri večjih brzinah motor začne "vintat" in pri 954 pride to še bolj do izraza. Vozil sem 954 z Dunlop GP in ti toplo odsvetujem.Če je sprednja GP in zadnja pirelli, michelin, metzeler še nekako gre ...prva in zadnja GP te lahko pa pripelje v velike probleme :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm že vozu to dimenzijo in po dimenziji sodeč je to Dunlop 209 GP. To je najslabša dimenzija za tvoj motor in če je povrh tega še Dunlop GP je ne dajaj gor na 954 če bi se rad še dolgo vozil :krneki:

Zaradi zelo "živčne" geometrije Honde 954 je ta motor zelo občutljiv na to kakšne gume ima gor. Dunlop GP je guma z izredno dobrim gripom vendar pri večjih brzinah motor začne "vintat" in pri 954 pride to še bolj do izraza. Vozil sem 954 z Dunlop GP in ti toplo odsvetujem.Če je sprednja GP in zadnja pirelli, michelin, metzeler še nekako gre ...prva in zadnja GP te lahko pa pripelje v velike probleme :?

Najlepša hvala za povedano... :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem skupej.

Mene bi pa zanimal, ali je že kdo zadej vozu 190/60 - 17? :hmm:

Me skrbi de bi se zadevala guma v zadnjo strehco...

Pa koko se kej pele...

LP PEČO

trenutno vozim dragon supercorso sc2 in zadaj je višina 60

motor je odlično vodljiv, kar me moti je drugačno prestavno razmerje ampak ni nič slabega v tem.. ne sili več na zadnje kolo kot z višino 50 in izgubi tisto živčnost .. mislim da bi bila 55 prava izbira

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trenutno vozim dragon supercorso sc2 in zadaj je višina 60

A si ti siguren, da imaš zadaj višino 60, ker prvič slišim, da ima supercorsa tut to višino zadaj ( za 50 in 55 vem, ker jo tut sam vozim) :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si ti siguren, da imaš zadaj višino 60, ker prvič slišim, da ima supercorsa tut to višino zadaj ( za 50 in 55 vem, ker jo tut sam vozim) :hmm:

ne ne.. sm zablodu malo .. 55 je .. :whistle:

60 sploh ni mogoče montirat brez odstranitve spodnjega blatnika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
  • 6 mesecev pozneje...

ve kdo za kaksno 954rr l. 02 za prodat. Na netu gledam oglase pa se nobene nisem nasel... a so tk redki tile motorji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kdo za kaksno 954rr l. 02 za prodat. Na netu gledam oglase pa se nobene nisem nasel... a so tk redki tile motorji?

da so celi so res redki :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
ve kdo za kaksno 954rr l. 02 za prodat. Na netu gledam oglase pa se nobene nisem nasel... a so tk redki tile motorji?

Če boš našel dobro 954 ti sigurno ne bo žal.Pravi BOMBNIK! Zelo me je navdušila,navkljub 1000-ki :worship: Letos z njo naredil 13k brez vsakega problema.Jih pa res ni dosti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
AVE blajdarji

Zanima me, seveda je to vprašanje za tiste, ki imate ta motor, na kakšne obrate se vam zavrti agregat, ko zaženete popolnoma mrzlega. Zanima me tudi, zakaj ti pri nekaterih 954-kah v počasnih zavojih sili bilanco v zavoj :blink:, recimo pri hitrostih tam do 30 km/h, da jo moraš kontro držat. Sedaj pa vas naprošam za čim več odgovorov, seveda iz lastnih izkušen.

Hvala

Klajba

PS: Kakšna je poraba pri normalni vožnji, 5 prestava, 90 km/h, ali ti res izpisuje trenutno porabo?

----Med vožnjo je pri vseh motorjih balanca pogostokrat v nasprotni smeri kot zavoj, vendar tega marsikdo ne opazi.

Jaz svojga pod 7L še nism spravu. Normalna vožnja je 8-9 L.

Agregat se vrti na 1500 obr.

Res me pa zanima kako se je vozu tisti ki ga je spravu na 5L/100 km :worship:

Pravijo da Honda nima napak in da je naj naj... Pred kratkim sem mogu rihtat menjalnik ker je zobnik not poknu. (700€ škode). Baje da to povzroči vožnja po zadnjem, čeprav ga v tretji nikoli nism meu v zraku... Sem pa slišal še za nekaj primerov ko je na hondi crknu menjalnik.

Moram povedat da sem z motorjem drugač fuuuul zadovoljen, sam ta menjalnik me je malo razjezu :rolleyes:

Mislim da je honda po kakovosti enakovredna drugim japonskim znamkam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Če boš našel dobro 954 ti sigurno ne bo žal.Pravi BOMBNIK! Zelo me je navdušila,navkljub 1000-ki :worship: Letos z njo naredil 13k brez vsakega problema.Jih pa res ni dosti!

ena res dobra se sedaj prodaja :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

zdravo,

zanima me kje se da dobiti pokrov zadnjega sedeža za cbr 954rr l.02 in pa zadnji blatnik iz karbonskih vlaken?

obrnil sem se pol googla vendar se ta pokrov tezko dobi, original pa naj nebi biu glih po ceni.

zadnji blatnik vem da se da tudi izdelat tako da če poznaste koga ki se s tem ukvarja kar priporočite.

v naprej hvala za odgovore.

LP, chris

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo,

zanima me kje se da dobiti pokrov zadnjega sedeža za cbr 954rr l.02 in pa zadnji blatnik iz karbonskih vlaken?

obrnil sem se pol googla vendar se ta pokrov tezko dobi, original pa naj nebi biu glih po ceni.

zadnji blatnik vem da se da tudi izdelat tako da če poznaste koga ki se s tem ukvarja kar priporočite.

v naprej hvala za odgovore.

LP, chris

Morda bi karbon lahko dobil v Kropi. Dela tudi originale za ducati. Nahaja se v industrijski coni vendar ne vem točnega naslova ali imena podjetja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!