Skoči na vsebino

Libija 2006


Desert Soul

Priporočene objave

srečno tudi z moje strani :OK: pa kako slikco prinesite nazaj za nas ki trenutno še vedno samo sanjamo o puščavskem pesku :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa Gadafija pozdrawte.... :kva2:

Rečte mu, da mene poznate, vam bo častil pire.... :grim

Srečno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Climber!

Ščepec peska mi prinesi prosim, da ga vsaj povoham!

Pa Gadafi naj se Vam v čast, vsaj eni priležnici odreče!!!

Hoj!

In "SRČNO POT"!!! :yea1: :yea1: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda sem vam "fauš" (nevoščljiv), saj sem vendar Slovenec !

Tilen in ostali UŽIVAJTE ! ! !

p.s.

Pa oglašajte se nam, kolikor bo le mogoče.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnji slovenski jutranji pozdrav. Bencinski servis Fernetiči 18 jan; ob 5:00 od tu naprej pa tujina. Še enkrat lepo se imejte in uživajteeee! Tilen pa sporoči, če ti bo "moja" tehnika nagajala ali prav služila.

LP Regi.

post-3-1137660736_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aj aj , ocitno premal berem motosvet, sploh nisem vedu da se to pripravlja....drugic bi ornk razmislu da bi sel zravn, sej enga LC4 vidim na prikolci. hehe ...nc sam da celi ostanete, ker to da boste uzivali ne dvomim....pa cim vec slik...

Lp,Rock-46

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Climber saj veš, vsakodnevne dogodke pridno beleži, da boš lahko potem na teh straneh objavil težko pričakovano reportažo. Takšno, ki jo znaš napisat samo ti. Pa pazite na Gadafijeve kamele. Mater sem vam fauš. Pa lahek pesek vam želim.

Pozdrav izpod vinogradov!

ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ghadames, Libija. :OK: :OK: :OK:

Ogromno zanimivega, a boste izvedeli naknadno. Naj v tem trenutku povem le, da smo v Ghadamesu, da nas je vse do danes pralo, da smo prvi dan Afrike iz Hammameta, kjer smo raztovorili prikolico, naredili 530 km po cesti po dezju, drugi dan 385 km pod enakimi pogoji, danes pa le nekaj cez 200 km, ce se ne motim. Ob 12:51 je prvic posijalo na nas sonce, tako da smo po motorjih skakali in rajali. Med drugim to pocenjamo tudi sicer, da se malo ogrejemo, sinoci smo namrec 120 km prevozili v temi, cez cesto je nosilo pesek, zunaj pa je bilo 6 st C. Precej zamude smo pridelali na meji ter z menjavo gum v Zuari na libijski obali.

Jutri se zapodimo proti jugu v Al-Uweinat, 720 km brez ceste in bencinske crpalke. Pesek je zaradi padavin, ki so se koncale ponoci, dober.

Domacim sporocamo, da se imamo dobro, da je sicer nebesko mraz, ter da se ne javljamo, ker smo cisto ob meji z Alzirijo, pa se satelitski telefoni preko lastnega gps-a ne morejo odlociti v kateri drzavi smo, katero tarifo naj torej upostevajo, zaradi cesar se nas vecina ne more priklopiti na omrezje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno s Perotom zakljucila skrbno pakiranje, saj jutri pricnemo prvo resnejso etapo , ki jo je napovedal ze Tilen. Vse je potrebno dobro pritrdit, da ne bo vse letelo po svoje, ko bomo tisali cez 50 m sipine. Natocila sva 280 L goriva (cca 5000 sit). :OK: :OK: Se se kaj javimo!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

privoščite še nam, ki nas greje samo misel na puščavske dogodivščine :P

kaj teh svojih užitkov, v obliki slikc začinjenih z doživetimi pripovedmi :blush:

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barabce, pa dobro si vse zapomnite ter popišite in porišite, da bomo imeli druga ekipa aprila lažje delo po Libiji... :naughty:

Vsekakor pa uživajte! :yea2: (kot da ne boste) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. Natocila sva 280 L goriva (cca 5000 sit). :OK: :OK: Se se kaj javimo!

lp

:eek: :eek: :eek: :eek: kar pomeni da je en liter cca 17,5sit :OK:

a pošljem dol konvoj praznih cistern :hmm:

čakamo fotke in javljanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!