Skoči na vsebino

Moj maxiscooter


Priporočene objave

Cena Akrapoviča slip on varianta za Aprilia sportcity 250 je 500€, odločno predrag in neestetski!!! Sem že razmišljal o zamenjavi pa me je cena takoj odvrnila, je alternativa prav tako istega proizvajalca samo bi mogel točno vedet katere mere cevi bi blo treba dokupit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem spoznal prijatelja, ki živi v Trstu in uporablja trike Burgman650. Letos maja načrtuje potovati iz Trsta do Moskve in nazaj preko Finske, Nemčije in Švice. Rad bi omenil, da je gibalno omejen. Več informciji dobite tu : www.handytrike.eu

Prilagamn nekaj slik:

post-23577-0-53909800-1297620280_thumb.jpg

post-23577-0-75514500-1297620404_thumb.jpg

post-23577-0-23837100-1297620521_thumb.jpg

post-23577-0-56900600-1297620730_thumb.jpg

post-23577-0-31850800-1297620828_thumb.jpg

post-23577-0-93467000-1297621048_thumb.jpg

post-23577-0-52063600-1297621105_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pusta,meglena,hladna,... Nedelja in ni niti za kakšen sprehod ali izlet, se odločim da se zaprem v delavnico in na oba scooterja naredim generalni servis za prihajajočo sezono :evilgrin:. Eeee mopija sta pripravljena na sezono in čakata pokrita v topli garaži, da dež opere ceste in da se otopli pol pa gasaaa.:naughty: Eden bo služil namenu v službo in po mestu, drugi pa nedelskim izletom ter dalšim relacijam.

Suzukija pa sem kupil enakega nazaj kot sem ga imel lani in še podobno sem ga opremil. :hmm: Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pusta,meglena,hladna,... Nedelja in ni niti za kakšen sprehod ali izlet, se odločim da se zaprem v delavnico in na oba scooterja naredim generalni servis za prihajajočo sezono :evilgrin:. Eeee mopija sta pripravljena na sezono in čakata pokrita v topli garaži, da dež opere ceste in da se otopli pol pa gasaaa.:naughty: Eden bo služil namenu v službo in po mestu, drugi pa nedelskim izletom ter dalšim relacijam.

Suzukija pa sem kupil enakega nazaj kot sem ga imel lani in še podobno sem ga opremil. :hmm: Lp.

Pravi lepotec!!! :eek:

Lep maxi pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pusta,meglena,hladna,... Nedelja in ni niti za kakšen sprehod ali izlet, se odločim da se zaprem v delavnico in na oba scooterja naredim generalni servis za prihajajočo sezono :evilgrin:. Eeee mopija sta pripravljena na sezono in čakata pokrita v topli garaži, da dež opere ceste in da se otopli pol pa gasaaa.:naughty: Eden bo služil namenu v službo in po mestu, drugi pa nedelskim izletom ter dalšim relacijam.

Suzukija pa sem kupil enakega nazaj kot sem ga imel lani in še podobno sem ga opremil. :hmm: Lp.

Možeš li molim te reći koje je godište suzuki i koliko ima km Izgleda super

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možeš li molim te reći koje je godište suzuki i koliko ima km Izgleda super

Motor je v resničnem odličnem stanju od prvega lastnika in ima prevoženih samo 12 000 km. Meni ni važno kateri je letnik, važno je le to kako je bil vzdrževan in kdo ga je vozil, saj motor se ne vozi pozimi da bi ga lahko hitro uničil kot avto,zato tudi jaz počakam da se ceste vredo oprejo ter posušij preden ga dam iz garaže da ne oksidirajo vitalni deli. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tem članku sodeč nisem zgrešil z naročilom in nakupom, je pa res da je test že zelo star. Sem gledal če je sploh kaj novega in proizvajalci gum za maxi(skuterje) niso predstavili kaj veliko novega. Če se motim me popravite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tem članku sodeč nisem zgrešil z naročilom in nakupom, je pa res da je test že zelo star. Sem gledal če je sploh kaj novega in proizvajalci gum za maxi(skuterje) niso predstavili kaj veliko novega. Če se motim me popravite.

Mogoče še pogledaš kake tehnološko novejše... Michelin City Grip... kako pa se obnesejo (med vožnjo) mi ni znano... :hmm:

O teh gumah sem tudi jaz razmišljal, a ni dimenzij za SWja... :headbang: ...najverjetneje bom ponovno dal gor Bridgestone Hoop, s katero sem bil do sedaj zelo zadovoljen...

Lep maxi pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naročil komplet gum Michelin Pilot Sport SC. Upam da so dobre tudi za bolj dinamično vožnjo.

Misliš, da se jaz počasi vozim? Hmm... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče še pogledaš kake tehnološko novejše... Michelin City Grip... kako pa se obnesejo (med vožnjo) mi ni znano... :hmm:

City Grip in Pilot Sport SC niso v isti kategoriji in niso namenjene istim voznikom. CG je za turing vožnjo, PSSC pa tudi za kaj več :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Burgmanu 650 imam Michelin sport pilot sc gume in je res, da zelo dobro držijo na mokri in suhi cesti.Je pa res, da se na grobem asfaltu prednja guma veliko hitreje obrabi kot zadnja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Sem pogledal članek ogumah :yea2: tale Michelin PSSC pa ni kar tako :naughty: :whistle: :naughty: a ve gdo od vas če obstaja v dimezijah za Yamaho Tmax :hmm: sedanje gume (dunlop) gredo proti koncu

pa bo treba razmišljat o zamenjavi :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Sem pogledal članek ogumah :yea2: tale Michelin PSSC pa ni kar tako :naughty: :whistle: :naughty: a ve gdo od vas če obstaja v dimezijah za Yamaho Tmax :hmm: sedanje gume (dunlop) gredo proti koncu

pa bo treba razmišljat o zamenjavi :huh:

Obstaja obstaja :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tule sem pisal o stanju mojih prejšnjih Pilot Sport SC in njih kasnejši menjavi... če se že ravno komu ne ljubi brskati po zgodovini, čeprav bi to v tem in še kakšnem primeru svetoval... kar veliko pametnega in zanimivega smo že napisali :book:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tule sem pisal o stanju mojih prejšnjih Pilot Sport SC in njih kasnejši menjavi... če se že ravno komu ne ljubi brskati po zgodovini, čeprav bi to v tem in še kakšnem primeru svetoval... kar veliko pametnega in zanimivega smo že napisali :book:

Pozdravljen

takoj ko sem pogledal na prispevek sem se spomnil teh slik , gume so res ekološko porabljene in neoporečne (jih ni več) :whistle: vsa čast vozniku si upa položit do roba :worship:

ne vem mi je ušlo iz spomina ,leta, skrbi, pozabljivost,..... :slap:

hvala. Mavti :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PA JE PRIŠEL K HIŠI :yea1:

Na kratko:

SUZUKI BURGMAN AN650 EXECUTIVE

letnik 2005 :kva2:

serviser, oziroma nasvete za servise vem kdo mi bo deval - delal (upam da mojster x raider)

prosim za nasvet: kakšne zvočnike - radio naj kupim in kam naj jih dam :yea2:

kaj pravite na tole :

http://shop.ebay.com/i.html?_kw=plmca&_fcid=182&_jgr=1&_localstpos=&_sc=1&_sop=16&_stpos=&gbr=1

lp Samo

P.S. Samo upam da ne boš jezen, tvojo objavo sem prestavil v temo Moj maxiscooter. prejšnja tema kjer si objavil prispevek je namenjena bolj novicam s področja maxiscooterjev.

post-31169-0-76198700-1298501470_thumb.jpg

post-31169-0-15093600-1298501806_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ODLIČNO, Čestitke .... zdaj pa res čakamo samo še na pomlad ;)

Kar se tiče pa zvočnikov radia in ostalega pa kontaktiraj @petek123 mislim, da on najbolj pozna te stvari.

Jaz sem sicer montiral na Atlantica ampak o burgmanu ti težko karkoli povem.

LP

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PA JE PRIŠEL K HIŠI :yea1:

Na kratko:

SUZUKI BURGMAN AN650 EXECUTIVE

letnik 2005 :kva2:

serviser, oziroma nasvete za servise vem kdo mi bo deval - delal (upam da mojster x raider)

prosim za nasvet: kakšne zvočnike - radio naj kupim in kam naj jih dam :yea2:

kaj pravite na tole :

http://shop.ebay.com/i.html?_kw=plmca&_fcid=182&_jgr=1&_localstpos=&_sc=1&_sop=16&_stpos=&gbr=1

lp Samo

Čestitam......puno sretnih kilometara.....sa kraljem.....ovo je već treći u kratko vrijeme i sva tri su slična.....još malo i svi će voziti burgmane osim mene.......šmrc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke tudi z obale. To sedaj pomeni, da se vidimo na poti v Osijek ali vsaj na srečanje Bizeljsko. :rolleyes:

Velikoooooo varnih kilometrov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PA JE PRIŠEL K HIŠI :yea1:

Na kratko:

SUZUKI BURGMAN AN650 EXECUTIVE

letnik 2005 :kva2:

serviser, oziroma nasvete za servise vem kdo mi bo deval - delal (upam da mojster x raider)

prosim za nasvet: kakšne zvočnike - radio naj kupim in kam naj jih dam :yea2:

kaj pravite na tole :

http://shop.ebay.com...6&_stpos=&gbr=1

lp Samo

Veliko varnih MAXI kilometrov ti želim.... pa, da se kaj vidimo tudi na kakem MAXI izletu...!!! :OK:

Več o vsem najdeš na MAXIscooter.SI portalu...

Lep maxi pozdrav, @Pelikan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PA JE PRIŠEL K HIŠI :yea1:

Na kratko:

SUZUKI BURGMAN AN650 EXECUTIVE

letnik 2005 :kva2:

serviser, oziroma nasvete za servise vem kdo mi bo deval - delal (upam da mojster x raider)

prosim za nasvet: kakšne zvočnike - radio naj kupim in kam naj jih dam :yea2:

kaj pravite na tole :

http://shop.ebay.com...6&_stpos=&gbr=1

lp Samo

P.S. Samo upam da ne boš jezen, tvojo objavo sem prestavil v temo Moj maxiscooter. prejšnja tema kjer si objavil prispevek je namenjena bolj novicam s področja maxiscooterjev.

Očitno so Burgmani "in" :hooray:

Veliko veselja in užitkov v vožnji :grupni:

Mavti :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!