Skoči na vsebino

Motor z največ prevoženimi kilometri


bajsi

Priporočene objave

Podabil napisat... yamaha... cca 17kkm in eno zadnjo gumo kasneje sem samo menjal olje in filtre. Prvič je bla pa registrirana (z moje strani) eno leto nazaj, pred mano pa 1988, prva registracija pa 27 let nazaj (ok, čez 5 dni bo 27).

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lansko leto sem prodal kolegu TA l.98. Z njo sem v sezoni prevozil 17 kkm. Lansko in letošnje leto - on podobno- 15 kkm (skupaj čez 60 kkm). On je peti lastnik.... Ta motorina je moja jubav.. bila in bo.....!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred tremi leti sem prodal Daelim Daystar 125 z njim sem naredo 19k km v enem letu, pred enim mescem se je prodajal na avtu netu z 6700 km :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slišu sm za eno Benko, ki naj bi z F650 nardila skor 200 tavžnt kilometrov ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V času, ko je Bajsi vrgel v šibje svoj 1. motor..... :naughty: in ga tukaj ni omenjal :grrr , je na srečanje R. Warriors-ov redno prihajal biker s Suzuki Katano.... 160.000 km , rad je "streljal" v poznih večernih urah.

Na svojem prvem mopedu, GPZ 500R 1987, sem pri 38.000 km menjal verigo v mašini in ga prodal koljegi.

Ninjo ZX6R, l. 1995, prodal l.1998 z min. 30.000 km, bil sem 3. lastnik. Razen utrujenih prednjih diskov zaradi neoriginalnih - napačno izbranih ploščič brez napak oz. popravil.

Zdaj služi 5. lastniku, ki je menjal semering za 5 tisoč sitnih in jo vozi proti 65.000 km samo z rednimi servisi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KHM! Ne v šibje ampak po podu :blush: ! FZR600 '93 v dveh sezonah 12.000km prvo smo bolj šraufali kot pa vozili, pa gips pa te fore :oops: , ko sem jo prodal oz. menjal za Vmaxa je mela na urah 35kkm

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-5391-1121579353_thumb.jpg

Brez komentarja , Števec K-ja še brez generalne !

(Ni domače)

Jaz pa ne verjamem, da je motor zdržal brez generalne. Benka Pulko je una svoja jetra za onih 150kkm kompletno obnovila (beri zamenjala).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Benka se je okoli prevažala z enovaljnim F650 (rotaxov agregat), tale armatura pa je iz K serije iz 80ih let - zelo robustni vrstni tri in štirivaljniki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Benka se je okoli prevažala z enovaljnim F650 (rotaxov agregat), tale armatura pa je iz K serije iz 80ih let - zelo robustni vrstni tri in štirivaljniki.

:yea2: :worship: BMW :worship: BMW :worship: BMW :worship: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tega strica sem tudi jaz že slišal, če seveda misliva istega. Je iz Zasavja in se ga redno videva po zasavskih cestah neglede na temperaturo, izjema je sneg.

lp DTW

bo držalo. Pa mislim da je moped zelen z dodatno lučko spredaj zmontirano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima za KTM-a, koliko km najvec ste videli na kermu stevcu, steje se od 30 000 naprej, in tocno na kermu in letnik

:? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4. Yamaha fazer 600 letnik 2003 (kupil novo) 20.000 km bp z rednimi servisi.....still counting

3. Yamaha diversion xj 600s letnik 98 kupil 2000(-prodal 2002) rabljeno(2.lastnik) pri okol 30.000 km in z njo naredil do 48.000 km(menjal verigo in zobnike) vse ostalo redni servisi

2. Yamaha TDR 125 98' kupil 2000(-prodal 2000) z 15.000(2.lastnik) km naredil približno 15.000 km bp + redni servisi

1. Yamaha TZR 125rs 96' kupil 98'(-prodal 99') z 16.000 km pri 28.000 zaribala komplet generalno + nedelujoča črpalka za olje(mešal sam direkt v rezervar) naredil še par 1000 in prodal....

fazer7dc.th.jpg

slika30tq.th.jpg

slika10b8al.th.jpg

slika118px.th.jpg

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YAMAHA XT 600 letnik 89 / 58,740km

(samo potrosni materijal : olje,gume, zavorne ploscice, ketna, pa enkrat na polovici sem prekotroliral ventile,ki pa se niso cisto nic razstelali).

BMW R1100 RS letnik 96 / 42,000km 2. lastnik (samo potrosni materijal )

P.S. ne prodajam samo dokupujem.

Popravljeno . Popravil lorenz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kawasaki zr7 letnik 2002(kupil rabljeno 2004,11kkm ), trenutno na števcu 39.981 km

(redni servisi,pri21kkm menjane prve zavorne ploščice in zav.tekočina, na 30kkm naštelani ventili in pregled uplinjačev, ostalo bp)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Garmischu na srečanju BMW motorjev videl kar nekaj motorjev, ki so imeli preko 200000 prevoženih km... :OK:

BMW rules!! :worship:

to je eden od teh pa še slovenec je...

post-4065-1122361071_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Garmischu na srečanju BMW motorjev videl kar nekaj motorjev, ki so imeli preko 200000 prevoženih km... :OK:

BMW rules!! :worship:

to je eden od teh pa še slovenec je...

ta motor ima 6 st. za merjenje km ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima za KTM-a,  koliko km najvec ste videli na kermu stevcu, steje se od 30 000 naprej, in tocno na kermu in letnik

:?  :?

:OK: 640 SM 24 000 km v 1,5 sezone brez problemov cca 2,0 -3,0dcl/ 1000km(to je normalno)potem pa crash. vibracije pa takole zgledajo :kva2: ,drugač je pa :worship:

950 adventure ,15 600km letos! vse ok , glasen motor,vleče kot nor :eek: za svoj razred

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!