Skoči na vsebino

Fotografija
- - - - -

Trans sahara - rabljeni terenci

• Prijavite se za odgovor
16 odgovorov v tej temi

#16 Leteči

Leteči

Car

• Člani
  • PipPipPipPip
  • 3575 Objav:
  • Spol:moški
  • Motocikel:Črna pomaranča na ajnšpric
  • Moj album:Moj album

Objavljeno 06. March 2002 - 21:22

Moje mnenje je tako da Niva ni primerna za pot kjer pričakuješ od avta predvsem vzdržljivost.
Daleč najboljša je Toyota (tudi najdražja)
Takoj za njo pa je po mojem Patrol ki je vsekakor znan po svoji vzdržlijvosti in sposobnosti premagovanja terena (sprobano)čeprav nekateri pravite da so jajca.
Tadva avtomobila sta se na vseh testih nekako najbolje odrezala v izrednih razmerah.
Priporočal vam bi vsekakor dizla in po možnosti starejši letnik brez kakršnekoli elektronike na motorju ker se drugače zadeva v primeru okvare zakomplicira.
Glede Nissana malo povprašajte g.Krulca v Moravčah ki servisira in prodaja Nissane skoraj odkar so prisotni na našem trgu.Poleg vsega pa pri njem dobite rabljen avtomobil ki je popolnoma pregledan in "uštiman" kot treba.

Shit happens, unfortunetly all the time!

Leteči

#17 alfonso

alfonso

Vajenec

• Člani
  • Pip
  • 231 Objav:

Objavljeno 06. March 2002 - 21:37

quote:
Ne boš verjel, ravno o tem smo včeraj razpravljali... Tako ali tako bi kupili dva avta, samo nam dveh primerhni do naslednje jeseni verjetno ne bo uspelo najti... Vsaj ne v Sloveniji. (oohh EU, kje si še ti...)

Samo Niva... arggh... kje dobit rezervne dele v Afriki? Ko je bil en kolega v Libiji, Nigro in Alžiriji mu je šlo ne vem kaj na Nivi v tri krasne... potem so pa iz ne vem katerih starih delov nekaj skup zmetali in so se z avtom glih komaj domo pripeljali... <<<- komaj čakam na to avanturo!!! yeaahhh

Hmm...

N0iSe DaTa
-=> Motosvet.com <=-

Včeraj na TV gledal test Lada Niva!
Dečki so jo še kar hvalili!
Na terenu se baje obnese odlično , udobje in oprema sta pa porazna!
Lado njivo s servo volanom in električnim šipam lahko kupiš samo pri nas, v Rusiji takih ne prodajajo. Svašta!

LP
Alfonso

1 članov prebira to temo

0 gostov in 1 anonimnežev