Skoči na vsebino

Yamaha WR 450 (2004)


alshark

Priporočene objave

lahko bi ti povedal ampak si najdi kar sam kot se za off roadarja spodobi, rezultate pa obvezno objavi da ne pride do pomote

http://parts.yamaha-motor.com/

kot pomoč samo to, da iščeš med letniki 98 in 02 za WR-400 ali 426cc...za vse so enaki filtri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

LP@

Zanima me ali in kako je mozno predelati WR-ko v supermoto varijanto???? Bil sem na supermoto dirki in med opazovanjem Bena Šterna na SM Yamahi so se mi cedile sline. Njegov mehanik mi je rekel da bi moral menjati felne z gumami in eventualno prednji disk. Mene pa zanima kako je z vzmetenjem in ostalimi stvarmi saj je moja WR-ka zelo mehka......

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je možno...sigurno pa ni pametno. Jz na tvojem mestu tega nebi počel, ker je ta mašina mišljena za hosto in ne turiranje po cesti :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah zakva pa ne,vožnja po kratki SM pisti se ne razlikuje dost glede na kšno hard vožnjo...šponanje do konca,po ravnicah...toj pa druga

verjetno bi blo fino predelat še vzmetenje,ne vem kolk dopuščajo original fedri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozanimej se pri mikmehaniku.. tam sem vidu eno al dve predelane (mogoče so ble tudi original, sicer močno dvomim)lj..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozanimej se pri mikmehaniku.. tam sem vidu eno al dve predelane (mogoče so ble tudi original, sicer močno dvomim)lj..

Ima kdo naslov od tega MIK mehanika???

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne kompliciraj s predelavo vzmetenja za turistično vožnjo. Boš nastavil vzmetenje bolj na trdo kar se pač da in bo v redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP@

Zanima me ali in kako je mozno predelati WR-ko v supermoto varijanto???? Bil sem na supermoto dirki in med opazovanjem Bena Šterna na SM Yamahi so se mi cedile sline. Njegov mehanik mi je rekel da bi moral menjati felne z gumami in eventualno prednji disk. Mene pa zanima kako je z vzmetenjem in ostalimi stvarmi saj je moja WR-ka zelo mehka......

LP Bobo B)

kolega z enakim motorjem kot je tvoj, prodaja komplet SM kolesa, zelo malo vožena

za več pa PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Problem pri WR450, mislim, da tudi pri YZ, WR426...:

Plastična oz. teflonska zaščita nihajke oz. vodilo verige.. no, tista plastika, ki je namehko pričvrščena na nihajki takoj za pogonskim verižnikom, prednjim, je sposobna preluknjat nihajko; Plastika se ob drsenju in tolčenju pogonske verige premika in zažira v aluminijasti pleh nihajke sčasoma se lahko fino zažre vanjo!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš prov ja

ma važno da se da rešit

nov drsnik je nekje 4 jurje in ko ga menjaš, je najbolje, da starga zrežeš na 1/2 in obdržiš kos, ki leži na zgornjem delu vilce, pol pa novga prišraufaš z vrha preko stare polovice, tako da imaš povišan drsnik na zgornjem delu vilce

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

zdravo...ima kdo tu namen spomladi prodat kako yamaho wr 450 f(registrirano pa ured ohranjeno..bolj novejši letnik)...hvala za inf.

lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 let pozneje...

trojan69  sem vse razstavil. kaka sled,da bi kabel prebijal ni. sumim na tisti konektor poleg akumulatorja. tista plastika se malo preveč maje, plastični jezički so ok, sam ne vem?
ignition sistem je vgrajen... niti stikala za luči ni... prižgejo se ob zagonu same...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Hellou,

Ali ima morda kdo, po kakšnem srečnem slučaju, stranski štender za WR450f (l. 2005, model 03-06) za prodat oz. idejo, kje bi se kakšna ugodna varianta dobila?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!