Skoči na vsebino

sachs XTC 125


Crawling

Priporočene objave

Sem lastnik Aprilije RS 50 in zdaj, bi rad kupil 125cc motor. Ogledal sem si že Sachs XTC 125, ki mi je še najbolj všeč. Ampak prosim vse vas, če mi lahko malo pomagate. Zanima me par stvari: Motor je štiritakten z enojnim cilindrom.A je res da zato izgubi na moči? Zanima me tudi kako je mogoče ta motor predelati, saj končna hitrost je (samo) 105 km/h.

Zadnja stvar pa je še, če mi lahko poveste, kje lahko ta motor kupim, saj ne najdem nobenega prodajalca v Sloveniji.

Hvala!

Crawling

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stiritaktnika nikol ne mors tako poceni sfrizirati kot dvotaktnika (ki je navadno kar zablokiran na zakonsko dovoljeno moc), sploh pa ne tako redkega modela kot je XTC (sam sem ga do zdaj videl le nma slikah, pa se to ne slovenskih). konstrukcija agregata in tezka dobava delov to zelo otezuje, pa tud ce bi ga celga predelu, ko ne verjamem da bi ga lahko spravil cez 20 konjev.

kolk vem v sloveniji za sachs ni uvoznika, lahko ga pa kupis v nemciji, pa ga uvozis. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yo!

ej zok. a lohk ksno slikco prpopas da vidmo kasn je ta motor??? al pa kdorkoli no... i don't care

peace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja samo ta motorček vsaj imitira lahko supersportaka z visoko končno hitrostjo tko da čeprov ta motor ne gre več kot dobrih 100km/h ma saj za hec lahko 200 na števcu...CBRa še tega ne zmore .) :P :lol1:

Drgač mi je pa tale motor ful lep na prvi pogled...ga namreč prvič vidim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ti pomaga optika če pa med nogami ne prede kot pa bi mogo!! :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ti pomaga optika če pa med nogami ne prede kot pa bi mogo!! :naughty: :naughty: :naughty:

maš res,maš res!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res je lep k pizda!! :) pa k je tok lep ga mas lohk sam zato da ti stoji pred hiso :) kok sploh kosta?

peace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edini komentar ki ga na to lahko izdavim je to da gre odlocno premal vsaj 150km/h bi mogu it. Ampak odlocitev je tvoja ker vsi tko nimajo(te) motorja za vozt ampak za gledat in razkazovat. Hm ja no :hmm: za to bi bil v redu. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Ampak odlocitev je tvoja ker vsi tko nimajo(te) motorja za vozt ampak za gledat in razkazovat...

Hm... Zanimiva izjava. Govoriš iz izkušenj? Če ne me pa zanima po čem to sklepaš. Po dejstvu da je 4T 125 in s tem njegovih zmogljivostih? :hmm:

Drugače je pa kar fleten motor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm... Zanimiva izjava. Govoriš iz izkušenj? Če ne me pa zanima po čem to sklepaš. Po dejstvu da je 4T 125 in s tem njegovih zmogljivostih? :hmm:

Drugače je pa kar fleten motor :)

Nimam v mislih tega da bi motor dosegal hitrost 150km/h z obstojeco masino ampak da bi za to da bi bil konkurencen vecini ostalih motorjev (te klase ki so trenutno na trgu. Beri: sej nisem napisal da mi motor ni vsec le obrazloziv sem zakaj je tak :OK: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm mel 125 motor,ki ni šel čez kej dost več k 100km/h,pa sem zlo užival z njim in sploh ne toliko frajaril

jst pravm VSAKMU SVOJE,če hočš da leti pač glej po RSi,mitu,TZR.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam v mislih tega da bi motor dosegal hitrost 150km/h z obstojeco masino ampak da bi za to da bi bil konkurencen vecini ostalih motorjev (te klase ki so trenutno na trgu....

Jah, glede na to da je 4T, pomojem niso pričakovali, oziroma ciljali na konkurenčnost v tem razredu. Sklepam, da z izrazom ta razred misliš ostale 2T 125 športne motorje.

V bistvu me je bolj zanimalo od kje mnenje, da je tak motor samo za razkazovanje :? oziroma za gledanje :?

Popravljeno . Popravil jax
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je 125 cc stiritaktnik.

pa zakva ste tolk nastrojeni prot 125 4T? ja,res se premika bolj po polžje,ampak zakva pa je pol cbr 125 tko dobr prodajan motor?? pa ja ne zato,ker se da verjetno z njim čist lagodno prevažat po svetu??

kaj pa prednosti-poraba,vzdrževanje?

<_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je 125 cc stiritaktnik.

Zanimivo. Jaz sem z motorjem, ki ga poganja enak tip agregata (125, 4T) to leto naredil 19k km :)

Me pa zanimajo letne kilometrine voznikov z ostalimi konkurenčnimi stroji, tistimi ki niso samo za gledat... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa zakva ste tolk nastrojeni prot 125 4T? ja,res se premika bolj po polžje

sj zato. :D

dobr je pa prodajan zarad imena (CBR se fajn slisi), in pa zarad cene. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce mene vprasas ga vecina kupi zato ker je pocen pa niso kaka taiwanska jajca. Ampak leti pa :BUA: (tolk da je mal v sramoto CBR-ke spravlja-joke)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in pa zarad cene. .)

ja no?kaj pa še češ?da bo pocen,hiter,malo kuril,nič vzdrževanja.... :wacko:

sej jst ne pravm,da bi ga kupu ker mi design ni všeč(govorim o cbr-i),tale sachs je pa čist lep!

vsakmu svoje .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Kaj pa to :D Baje je tut 125ccm.. :notworthy:

to je Sachs Beast 1000. ima litrski motor. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U mater... zdaj me je pa sram :) se grem z glavo v zid zaletavat :P

Če sem ga videl na enem 125ccm forumu, pa sem ga kr za 125 mel :)

PS: Samo zleda malo švohn za 1000, ane ?? :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: Samo zleda malo švohn za 1000, ane ?? :D :D

V tem je point .)

Drugače pa čvekate da 125 nikamor ne gre, pa vidim wannabe rejcerje z RS&co, ko majo gumo po sred u živo zlizan, pri straneh pa ko nova.

Če že nikamor ne leti, pol se vsaj čez ovinke ne sme spuščat gasa :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!