Skoči na vsebino

Goljufi ter lažnivi prodajalci


romans1

Priporočene objave

lp , tole kar vam bo sedaj citiral je kopirano iz foruma avtomobilizem.com pod objavo pogodba problem. uporabnik PeCi

imam problem s prepisom. naredil sem kupoprodajno pogodbo, na katero je kupec napisal, da motor ni bil nikoli poskodovan, vendar pa je, preden je motor odpeljal videl da je bil spredaj poskodovan in popravljen (ni imel pripomb). Sedaj je motor peljal na servis kjer so celega razstavili in naj bi ugotovili da je treba naredit servis ki znasa 50000SIT, zato mi ga hoce vrnit, vendar na pogodbi ni napisano , da se motor lahko vrne.

napisala pa sva da se prepis naredi do 18.12./ kam se lahko obrnem , ker mi noce vrnit tablice in prometne da naredim prepis

hvala za odgovore

clovek je pozabil napisati tudi ja motor ni bil poskodovan -masina-nakar so na servisu ugotovili da je cist v p...i. seveda so prodajalca poklicali nakar je dejal pripelji ga nazaj . od takrat je njegov telefon nem. postenost pa taka.

Popravljeno . Popravil romans1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ne oglasi se, baje da študira v mariboru neki :hmm: ...

Js sm prisostvoval pri nakupu (kupec je moj kolega, sošolec), in smo pršli, ga je potegnu iz garaža, skuter lep k souza! Ga potegne do konca, ni sprednjih nalepk!? Ga prašam kaj zj to, on pa izjau da so šle z wap-om dol :ph34r: ... Pol on, sošolec in sošolcev fotr podpisujejo neke pogodbe, jes se pa motam okol skuterja in odkrijem pod plastiko polno silikona in nekega kita :blink: (medtem oni že podpišejo :angry: ) in model tipa pa se čudi češ:"fak, kaj pa je to??" Pol ga kolegov fot zadnjič upraša če je gdaj blo kej narobe, pol se pa čudežno razsvetli in se spomne da je bil zaleten... Ok, skut lepo zgleda in mi ga klub temu (in nič nižji ceni), odpeljemo. Potem smo pa s PSI Hunterjem odprli deklc in je blo k bi pogledu v premogovnico, vse čist črno, oklo variota pa še bl na debel... Pol je Hunter vse razstavu in smo se sam smejal kaj so tisti delal... Po ugotovitvi da so še semeringi zanč, smo poklical tipa, če da 30 - 50k za popravilo ( 20 je delo pri serviserju, ostalo material...) in on ne jebe, potem damo Hunterja na telefon in modela prime srat in reče da skuto vrnemo. Zej pa neki smeti po avtomobilizmu in serje da ne more prepisa naret, pa da ga hočmo nazaj vrnt (čeprou ga po njegovm ne smemo)...

To je zgodba kakršna se je dogajala... zakaj bi se zlagau? Za polovico lahko potrdi hunter, kajne?

Kolega je zj že skor se odloču da ga bo obdržu pa po novem letu pelu na servis pol pa vidmo kaj model serje... me prou zanima kako se bo zj odloču...

Tko da svetujte prosim kaj naj nardi, pa tisti k ste prjavleni na avtomobilizem.com pejte na forum / pravni nasveti / prepis-problem in rečte kako besedo za skuteriste, pa primerjite dejansko zgodbo z ono čudno nakladancijo in pol še preberte odziv forumašou - čist so mu nasedl, vsi bi kr na sodišče, pa odvetnika, pa tožt, en je celo zabou da nej kolega tip prjav da mi je skutr ukradu :blink: :angry: ...

Popravljeno . Popravil firefox f-15
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst tole lohk seveda potrdim :cry: ,................za vse ostalo pa bejzbol party, sam povejte kje, kdaj?... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa pravem da je ziher na tem forumu sam noce odgovarjat glede na to da je tip iz cela bi ga stajerci ziher poznal. :) no seveda ima drug ime sam je ziher komu omenu da je prodov motor ter pod kaksnimi pogoji. naj se jav ce ma jajca pa ce je posten.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je en tui tak napi*do kao da je nova 70tka polini not pa da ma zaj blokado na variatoru dokler se ne einfara. Zdaj pa odprem masino pa vijim da je vse orginal not pa se da tip ni mel valjckov not!!!! Sel je 70km/h samo zaradi izpuha ostalo pa BULL SH*T :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je en tui tak napi*do kao da je nova 70tka polini not pa da ma zaj blokado na variatoru dokler se ne einfara. Zdaj pa odprem masino pa vijim da je vse orginal not pa se da tip ni mel valjckov not!!!! Sel je 70km/h samo zaradi izpuha ostalo pa BULL SH*T :BUA:

70ccm pa blokada na variotu zarad tega da bi se ulaufal :lol1: . s to blokado skuter trpi, zaradi tega ker se masina hoce zavrtet, vendar ji blokada to preprecuje - ce imas to blodako dolgo notri vidis na variomatu tak crn "ris" ki ga naredi jermen. prov grdo te je nategnu :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......... vse orginal not pa se da tip ni mel valjckov not!!!! Sel je 70km/h samo zaradi izpuha ...............

kako lohk skuter gre 70 km/h brez valjckov???? to bi namrec rad videl.............. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne niti enega valjcka ni not!!!! Danes sem dal pokrov dol da vidim kaki bat je not pa je navadn 41mm pa se rise ma :o Sej valjci so drugace na variatorj na sprednji strani ne? Pa tam ko jih gor das zgleda kot ventilator al? Pa ni nic tam gor samo obrobe se poznaj oda so vcasih bli! Ce je to to seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe.... nisi edini s takim fotrom.... :P

kaj bojo oni pravli, ko se spoznajo kvečjemu še na stare apn-ke.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe.... nisi edini s takim fotrom.... :P

kaj bojo oni pravli ko se spoznajo kvečjemu še na stare apn-ke.... :D

Ma ja ce pravi to je isto ko tomos, to niproblema to jaz vse.... a nima veze jaz pa tudi ne ce pa mam skutera 2mesca in je to moj prvi scoot!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja glede onega ko je skuter kupo :BUA: :BUA: .

zakaj pa se že niste tam pozanimali pa vse pregledli??

kolko pa je skuter sploh stal?? pa kake firme je bil??

kak pa je blo onemu prodajalcu ime - kak je zgledo. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja glede onega ko je skuter kupo :BUA: :BUA: .

zakaj pa se že niste tam pozanimali pa vse pregledli??

kolko pa je skuter sploh stal?? pa kake firme je bil??

kak pa je blo onemu prodajalcu ime - kak je zgledo. :hmm:

kako bos pa pogledov, kaksen je kit, brez da vzames cilinder dol?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja valda drugic bomo kr pri njem doma skuter na prafaktorje dal .kje mas pa pamet. ucasuhmores tud kej na besedo vrjet .no sej ni panike k se bo tipa dobil bo dubu z obrestmi vred nazaj.ce se pa ne bo javu bomo sli pa kr domov pa se tm zmenil al bo slo zlepa al pa zgrda jst upam da z lepa. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako bos pa pogledov, kaksen je kit, brez da vzames cilinder dol?

eno od pomagal je merjenje kompresije............drgac pa imposible........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako bos pa pogledov, kaksen je kit, brez da vzames cilinder dol?

Sej vidis na zunanji strani cilindra je oznaka proizvajalca. Npr na originalnem Piaggio cilindru imas narisan znakec piaggio.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja valda drugic bomo kr pri njem doma skuter na prafaktorje dal .kje mas pa pamet. ucasuhmores tud kej na besedo vrjet .no sej ni panike k se bo tipa dobil bo dubu z obrestmi vred nazaj.ce se pa ne bo javu bomo sli pa kr domov pa se tm zmenil al bo slo zlepa al pa zgrda jst upam da z lepa. :)

nevem no, jst sm vedno k sm kakrsnkoli motor nabavlu reku prodajalcu naj mi pokaze cilinder, bat, (pr skuterju je pa zadost da da sam pokrov dol), ceprov vem da je to mal tko, sam ce ni hotu sm mu reku da ga pac pol nam kupu in adijo........

ampak to v nacinu, jst sm zainteresiran za motor, ti ga zdle uzamem in placam, sam to bi rd prej vidu........

p.s.

ce ti tip na to pristane, ze po samem odnosu do motorja kako ga sraufa vidm kolk je ura......

p.s.2

jst se vsak motor k sm ga komurkol prodal prej tipa vprasal ce ga to zanima, ga se preden je prisel razstavil, mu pokazal da vid kaj kupuje, in pol pred njem sestavil nazaj................al mu pa ze vnaprej reku to pa to je zanic, stane tolk, dobis tam........

p.s.3

potem pa ko sm ga od nekoga ze kupil motor, sm takoj naredil komplet generalno, da vsaj vem z cim se vozim................razn ce je to nekdo ki ga poznam in za katerega vem da je lepo delal z motorjem in ga tud servisiral tko kt je treba.................

p.s.4

cisti racuni, dobri prjatli............... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vidis na zunanji strani cilindra je oznaka proizvajalca. Npr na originalnem Piaggio cilindru imas narisan znakec piaggio.

gre se zato, v kasnem stanju je cilinder.....................in ne od katere firme je..........razn ce ti tip rece da ma gor polinija, pol pa pogledas na cilinder, pa vidis oznako da je original :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

romans1: tist k je resen, pa k ma cisto vest ti bo podrl skutr v prafaktorje kadar hoces, pa tut ce je to vodno hlajen skuter k mas se mal vec dela zaradi vode.

@psi_hunter: tist glede kompresije... to ze zves a je 50 alpa 70, ampak ne ves pa v kaksnem stanju je cilinder...tako kot si ze prej napisov, drugac se pa strinjam s tabo -> cisti racuni, dobri prjatli :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz sem ga pa kao od frenda,zdaj nizi priblizno vec frend, kupo pa sem mu na besedo verjel. Pa me je nap*zdo zdaj mu pa po pogodbi nic ne morem! je pa se vedno tu malo drugacna roka pravice :devil: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!