Skoči na vsebino

Izpi za motor, kategorija H


skuter

Priporočene objave

Torej sem star 14 let in 4 mesece. Rad bi šel delat izpit za motor. Imam skuterja ki je že registriran (ne name) 50 ccm. Zanima me koliko približno stane izpit, če vse narediš v prvo (Izpit bom delal v Krškem)? Zanima me tudi: http : //avto. net/_AVTO/ad.asp?ID=2638138&show=1 (Piši brez presledkov) na tem oglasu piše, da je ta vatomobil vozen s kategorijo H, vozilo v oglasniku ima 400 ccm. Tako, da res ne vem kako je s tem.

Prosim Pomagajte!

Popravljeno . Popravil skuter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej sem star 14 let in 4 mesece. Rad bi šel delat izpit za motor. Imam skuterja ki je že registriran (ne name) 50 ccm. Zanima me koliko približno stane izpit, če vse narediš v prvo (Izpit bom delal v Krškem)? Zanima me tudi: http : //avto. net/_AVTO/ad.asp?ID=2638138&show=1 (Piši brez presledkov) na tem oglasu piše, da je ta vatomobil vozen s kategorijo H, vozilo v oglasniku ima 400 ccm. Tako, da res ne vem kako je s tem.

Prosim Pomagajte!

Am lp

Izpit (okolica LJ), sem jz naredu iz prve mislm da za 240€ (nism zihr :hmm: ). Drgač pa ja obstajajo avti ki so vozni z H. In sicer "axiam" al kako se jim že reče.. Tle pr ns jih je ene par okol, drgač pa kukr jz vem so to 500cc dizli...

Lp Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je to res, da lahko delaš izpit tudi pol leta, preden dopolniš starost 14 let (pol leta odstopanja)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tako kot ti je rekel zgoraj že, okrog 250€ računaj da boš dal za izpit. Ta avto se pa da vozt z H kategorijo ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tako kot ti je rekel zgoraj že, okrog 250€ računaj da boš dal za izpit. Ta avto se pa da vozt z H kategorijo ja.

pri nas je 380 vse skupaj če vse v prvo narediš :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je to res, da lahko delaš izpit tudi pol leta, preden dopolniš starost 14 let (pol leta odstopanja)?

Nič pol leta odstopanja. Delat ga lahko greš tisto leto, v katerem boš dopolnil 14 let.

Torej, rodil si se 31.12.1990

Izpit lahko greš delat že s 1.1.2004, saj boš še isto leto star 14 let. Ko ga narediš, dobiš potrdilo, potem pa greš samo še izpit dvignit na najbližji urad (po rojstnem dnevu seveda) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja. pa se splača delat izpit kategorije H, glede na to, da bi ga lahko delal že kar nekaj časa nazaj star sem 14 let in 4 mesece, Kako je pa s kategorijo A, res ne vem če se splača delat izpit???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teorijo sem naredil v prvo prakso pa v drugo. Za drugo izpitno sem naredil samo še eno uro in nato že izpitno. Pa mislim da je bilo kar krepko čez 380€ :trance_33_sleep:

Popravljeno . Popravil ARMANY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja. pa se splača delat izpit kategorije H, glede na to, da bi ga lahko delal že kar nekaj časa nazaj star sem 14 let in 4 mesece, Kako je pa s kategorijo A, res ne vem če se splača delat izpit???

Zakaj se nebi splačal ??? Kr peit delat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se nebi splačal ??? Kr peit delat :P

Zato, ker čez eno leto in pol grem lahko že delat za A. 400 evrov za tale kurčev izpit pa se mi ne zdi ne vem kako pametno dajat. Ker potem ko pa a narediš dobiš pa več zha isti denar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato, ker čez eno leto in pol grem lahko že delat za A. 400 evrov za tale kurčev izpit pa se mi ne zdi ne vem kako pametno dajat. Ker potem ko pa a narediš dobiš pa več zha isti denar.

če že ne drugega dobiš vsaj malo izkušenj..nevem, sam se odloči...odvisno kok ti finance dopuščajo... :winkiss:

in sedaj vidim da motor že imaš...torej ti priporočam da greš delat ja

Popravljeno . Popravil ARMANY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje. Če nardiš zdaj kategorijo H, maš potem kaj prednosti pri izpitu 125 ccm (nevem kak se že reče)? Na primer da ne rabiš zdravniške pomoči al pa kaj takega delat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje. Če nardiš zdaj kategorijo H, maš potem kaj prednosti pri izpitu 125 ccm (nevem kak se že reče)? Na primer da ne rabiš zdravniške pomoči al pa kaj takega delat?

Ja saj verjetnobom šel delat. sm zajeban sistem v naši državi. No tale post zgoraj, tole bi pa tudi mene zanimalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko delaš za H ti ni treba delati prve pomoči oz zdravniške pomoči kot je to poimenoval yamahaengine.

Mislim pa, da če delaš prej za H in nato za A dobiš izkušnje in veš kako se obnašati v prometu in že zaradi tega lažje narediš kategorijo A.

Moje mnenje -.-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko delaš za H ti ni treba delati prve pomoči oz zdravniške pomoči kot je to poimenoval yamahaengine.

Mislim pa, da če delaš prej za H in nato za A dobiš izkušnje in veš kako se obnašati v prometu in že zaradi tega lažje narediš kategorijo A.

Moje mnenje -.-

bi se strinju s tem ja tko da moje mnenje je da pjt delat :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej sem star 14 let in 4 mesece. Rad bi šel delat izpit za motor. Imam skuterja ki je že registriran (ne name) 50 ccm. Zanima me koliko približno stane izpit, če vse narediš v prvo (Izpit bom delal v Krškem)? Zanima me tudi: http : //avto. net/_AVTO/ad.asp?ID=2638138&show=1 (Piši brez presledkov) na tem oglasu piše, da je ta vatomobil vozen s kategorijo H, vozilo v oglasniku ima 400 ccm. Tako, da res ne vem kako je s tem.

Prosim Pomagajte!

izpit te bi stal približno 300 eur za vatomobil pa je zablokiran na 50 ccm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni nč zablokiran na 50ccm, ampak če se ne motim je 500ccm sam da gre 45.

(subjektivno mnenje ->) tale avto je stran vržen denar.

Za kakšenga 14 letnika že...za kakšnega 60..70..80 let starega možakarja pa je to prav fajn zadevca če maš majhno penzijo...

moje mnenje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je to res da moreš it na neki zdravniški pregled? In kaj ti pregledajo? (pomojem vid, sluh, ...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je to res da moreš it na neki zdravniški pregled? In kaj ti pregledajo? (pomojem vid, sluh, .. .)

je res ja...hmmm..kaj že pregledajo??? :hmm:

vid že...pa dohterca te neki pregleda...ravnotežje pa mislim da izmeri velikost+težo pa men se zdi da se je neki moje hrbtenice dotikala sam nism ziher...pa men se zdi da tut kk hiter odreagiraš..neke gumbe sm mogu js pritiskat :D

vid pa sluh je 100% druga sm pa že mal pozabu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!